Malý penis

Od: Datum: 30.01.17 01:48 odpovědí: 1 změna: 30.01.17 04:05
Dobrý sen je mi16 let a v erekci mám dost velký penis okolo 17cm ale v klidném režimu mám asi tak 6cm ochlupení a vše mám normálně nevíte jestli ještě poroste v klidném režimu nebo co mám dělat? Stydím se jít do veřejných sprch.. Poraďte prosím...
strejc uzavřel tuto otázku
Otázka byla velmi dobře hned prvním rádcem zodpovězena a další příspěvky už nic neřeší. Snad jen momentální pocity jejich autorů. Proto diskuzi uzavírám.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.01.17 04:05

Vážený milý hochu,

mít penis v erekci o délce kolem 17 cm je téměř nedosažitelným snem většiny našich mužů!
Naprosto neřeš, jak vypadá tvůj "nástroj" mimo erekci! Penis se totiž kromě zvětšování i smršťuje. Tedy zmenší se od svého volného stavu - dokonce až o dvě třetiny objemu i více oproti ztopořenému stavu, to je absolutně normální!
Velikost penisu se vyvíjí již v předpubertálním čase dítěte. Zhruba kolem 15 let věku dosáhne již definitivní velikosti. A protože píšeš, že je ti 16 roků, a taky podle tvého údaje o velikosti stopořeného penisu - je jasné, že velikost tvého "pokladu" už je definitivní!

Pokud tě trápí zmenšení v době mimo ztopoření, je to nesmysl. I jiným bardům ve sprchách bývá před začátkem mytí smrštěný! Ale budeš-li vnímat svoje erotické pocity, spíš se ti začne chtít lehce zvětšovat, už když se budeš svlékat! A i jenom myšlenka na nahatost při sundání spodního prádla ti "ho" začne "stavět". Pak můžeš vcházet do prostor společných sprch doslova jako král! Za to se nestyď! Je to jen výborná zpráva pro okolí, že jsi naprosto sexuálně zdráv!

No ale pokud na zmiňované pocity tvoje chlouba nereaguje, určitě přece postačí jen pár doteků na šourek či na penis, nebo si pomyslet na sexuální kontakt, případně zvolit lehký přesun předkožky přes pohlavní úd - a neříkej, že tě to nenapruží! Navíc ve sprchách uvidíš i jiné muže či zdatné chlapce s erekcí, což je běžně rovněž nevědomý podnět ke změně velikosti i tvé "střední nohy". :))

Nebuď zaražený, nestresuj se, naopak se uvolni a klidně se svému okolí předveď se svojí chloubou i v erekci! Je to přirozené, není důvod to skrývat. Muži s větším penisem v klidu jsou jen v nesmršťovací fázi, a jejich relativně větší penis se při ztopoření už nijak moc nezvětší - jen se napřímí.

Jó, synku, průměrná velikost penisu u mužů v Česku je dnes 16,2 cm v délce a 4 cm ve středním průměru. To je vesrovnání s penisy jiných národů velmi skvělá míra! Kolem 16 cm má navíc dnes většina naší mužské populace, jen menšina má míry i ještě větší. Celorepublokový průměr je však snižován sice menším počtem mužů s jen neobvykle menší porcí "pohlaví", navíc se občas setkáváme i s muži majícími takzvaný mikropenis (penis, který v erekci nepřesáhne 4 cm v délce). I jejich výjimečnými mírami dochází ke snížení průměrných republikových hodnot mužských pohlavních údů.

Takže si nepřestávej lebedit, že ten tvůj je naprůměrný! Svoje mindráky zcela vypusť z hlavy! Jsi mladík, jak má být!
MUDr. V.S.

Ohodnoceno: 5x

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.