Jak upravit průvodní dopis?

Od: Datum: 07.02.17 16:28 odpovědí: 1 změna: 07.02.17 16:57

Zdravím , aktuálně řeším trošku dilema , mám udělaný životopis i průvodní dopis , ale trošku přemýšlím , jak upravit tuto část v průvodním dopise:

Z důvodu velkého pracovního vytížení a nemožnosti zvedání telefonu v současném zaměstnání poprosím o případný kontakt na níže uvedenou E-mailovou adresou nebo SMS na uvedené telefonní číslo , ihned jak budu moci , zavolám zpět.

Děkuji a velmi se těším na případné setkání.

Přijde mi to ale takové divné , chtělo by to napsat nějak jinak , ale nevím jak. Aktuálně totiž pracuji třeba 6 dní v týdnu od 9-10 hodin ráno až do 22 hodin večera ( vedení v maloobchodě ) a telefon při sobě nemám , ten je ve skřínce. Děkuji za případné rady a nápady , jak to napsat lépe :o)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.02.17 16:57
avatar

Proč ta úředničtina? Napište úplně normálně, jako když to někomu povídáte : pracuji jako vedoucí prodejny v maloobchodě a ke svému telefonu se v pracovní době bohužel těžko přetěžko dostávám. Proto prosím o případný kontakt ve formě SMS nebo na můj mail. :) To by šlo, ne?

Ohodnoceno: 4x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.