Rozdíl mezi sonickým kartáčkem HX9332 a HX935

Od: Datum: 07.02.17 11:03 odpovědí: 2 změna: 07.02.17 17:14

Nevíte, zda je rozdíl mezi kartáčkem Philips Sonicare Diamond Clean HX9332/04 a HX9352/04? první je bílý a druhý černý, podle popisku by měly být totožné, ale na všech eshopech je mezi nimi cenový rozdíl asi 1000 Kč. Žeby byl bílý dražší, než černý? Jsou totožné, nebo různé?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.02.17 12:09

Jsou stejné, černá povrchová úprava je náročnější, vyrábí se menší série a je cool. V bílém provedení je praktičtější, ale pokud někoho okouzlí černý, připlatí si. Tuto technologii používají jen dvě firmy, ta švýcarská má také barevné modifikace za příplatek ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: tl
Datum: 07.02.17 17:14

Jo, to jsem koukal, Curaprox Hydrosonic, koukal jsem na vyšší typ Black is white BIW 239 za 5000 Kč, což je cenově shodné s tím Philipsem. Ačkoli je Curaprox známá značka, sám používám jejich supersoft a ultrasoft kartáčky a mezizubní kartáčky, tak mě překvapilo, že na jejich sonický kartáček nikde nejsou recenze ani zkušenosti lidí. Tak se asi přikloním k Philipsům, na které všichni pějí chválu a dokonce i "moje" zubní hygienička říkala, že ho sama používá.

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.