Zkušenosti s Klenottv

Od: Datum: 17.01.17 23:51 odpovědí: 39 změna: 01.03.17 20:19

Dobrý den. Máte někdo nějaké zkušenosti s prodejem šperků od Klenottv na TV Barandov? Moje maminka,důchodkyně nad 70 let u nich koupila rádoby dárky na Vánoce a zaplatila neporušený balíček PPL,jenže 2 přívěšky chyběly. originální sáček byl tak malý,že by tam ani 4 krabičky s přívěsky nevešly! Ihned tam volala,jednou mluvila se záznamníkem a 2x s ženami na druhém konci,které tvrdily že se to řeší. Psali jsme jim tam už 3 maily,ale vůbec žádná reakce a odpověď nedošla. Psala jsem i na TV Barandov,ze které mi nějaký Jiří,který neměl ani tolik slušnosti napsat své celé jméno a příjmení napsal,že to není jejich věc,že to musím řešit přímo na Klenottv! Popsala jsem mu celou kauzu i s tím,že vůbec nereagují po 3 telefonátech ani po 3 mailech a on mi znovu napsal stejnou jednu větu,že to musím řešit u nich! Přístup TV Barandov opravdu velmi ,,vstřícný,,! Pro peníze všechno ale pro vyřešení zlodějen jimi posvěcených nic. Takže moje maminka přišla ,,pouze,, o 736,- ale pocit beznaděje a smutek,že ji někdo tak sprostě podvede a okrade je pro ni mnohem horší.Podotýkám,že prodávají opravdu ,,šmuky,,mamka má v krabičce přívěšek s řetízkem,který tam leží 3 měsíce,chtěla ho dát vnučce k narozeninám,ale už zčernal natolik,že je prostě na vyhození,bohužel a to měl být prosím ,,zlacený 14 karátovým zlatem,,! Četla jsem pár recenzí a zřejmě to nakupují na https://www.aliexpress.com, protože jsem na jejich stránkách objevila úplně stejné věci,které prodávají ve svém pořadu na TV Barandov,ale mnohem,mnohem dráž. Mamka nepřišla o moc peněz,ale štve mně,že tak budou okrádat další a další lidi. Má to cenu ještě nějak řešit?Máte někdo podobné zkušenosti? Mamce jsem řekla ať už tam nikdy nic nekupuje a varuje všechny důchodkyně na svých schůzích důchodců v širokém okolí a ať to šíří dále,aby nenaletěly další lidi.

kapkanadeje uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.01.17 00:22

Dobrý den. Diskuze na toto zde již jedna byla. I Vy jste do ní tehdy přispívala s tím, že byste nekoupila, že to vypadá na "šmuky". Jak vidíte, měla jste pravdu. Já bych doporučila, aby se z toho maminka ponaučila a již se vícekrát nenechala zlákat "výhodnou nabídkou" čehokolv. Asi to nemá cenu jinak řešit, stálo by to maminku nervy a kdoví jestli by se to vyřešilo v její prospěch. Zdraví má jen jedno a poradila jste jí dobře, ať už tam nic nenakupuje a varuje ostatní před tímto.Ale Vaše maminka není jediná, která se nechala napálit a za lákavou slevu nakoupila aušus. Holt chybama se člověk učí...Mrkněte do diskuze:

https://www.poradte.cz/nejen-…notu-z-televizni-nabidky.html

Ohodnoceno: 1x

Od: ruze®
Datum: 18.01.17 09:35

Díky kapkonadeje,já byla kvůli mamce z toho tak naštvaná,že jsem si na tu minulou diskuzi ani nevzpomněla! Máte pravdu,proč se tím stresovat,když nejde o život,jde o h...o jen mě štve,že i TV Barandov se chová jako ti šmejdi,nechtějí nic řešit a jde jim hlavně o peníze,ale neuvědomují si,že tím ztrácí nejen své dobré jméno,ale i diváky.

Datum: 18.01.17 14:23

Růže, ten, kdo pronajímá inzertní prostor, neodpovídá za nabídku inzerujících. Za tu odpovídají sami inzerující. (Proč předpokládáte, že by to měla řešit TV Barrandov, která s nabídkou ani dodávkou podle mne nemá nic společného?)

Od: hanamaskova
Datum: 23.01.17 08:09

Dobrý den, řeším stejný problém a to vrácení peněz. Rozhodla jsem se podat trestní oznámení na firmu Klenot TV a doufám, že nebudu sama. Stížnosdt budu přes právníka posílat i na Obchodní inspekce. S pozdravem Bc. Mašková

Datum: 24.01.17 09:29

Dobrý den paní Mašková. Po 3 telefonátech a 6 mailech a v posledním jsem jim přímo napsala,že díky radě právníka co máme v rodině na ně půjdu podat trestní oznámení na PČR a zároveň pošlu stížnost na ČOI mi následně ještě v ten den poprvé po 6-ti mailech zareagovali,že se omlouvají a okamžitě posílají peníze zpět a opravdu byla dnes mé mamince na účet připsaná částka 732,- Co k tomu dodat? Jsou to další,,šmejdi,,kteří vesele obírají důvěřivé lidi,někdo nad měnší částkou mávne rukou,ale já jsem se nedala a maminka je ráda,že má své peníze zpět.Jo a jen tak mimochodem,mail s omluvou byl psán špatnou slovenštinou,ve které jsem svým ženským ,,6,,smyslem jako by uslyšela ruštinu. :--)) !

Od: marta
Datum: 31.01.17 15:18

Prosím, může mi někdo poslat aspoň emilový kontakt na Klenottv, protože telefonní číslo je jen záznamník. Nemám možnost se s nimi spojit, zboží jsem vrátila a ted nemám ani peníze ani zboží. Moc děkuji. martina.solichova@spoluzaci.cz

Datum: 31.01.17 16:12

info@klenottv.cz

Datum: 18.01.17 16:19

Také jsem o tom slyšela, jaké to prodávají šmejdy, tak jsem napsala podnět na Českou obchodní inspekci, protože evidentně neprodávají zboží v kvalitě, kterou inzerují, tak jsem zvědavá, jestli se něco vyřeší.

Datum: 30.01.17 19:04

Tak to nakonec naštěstí dobře dopadlo. Já jsem otázku viděla až teď.

Ty "šperky" jsou evidentně ten nejhorší šmuk. Je to rafinovaně snímáno s nějakou metodou, která umí přidávat třpyt který vidí člověk na své obrazovce. To je dneska už hračka pro lidi kteří tuto techniku ovládají. Říkají pozlaceno osmnácti karátovým zlatem, což je blbost. Neříkají těm skleněným kamínkům Zirkony, ale "zirkonie", protože nesmí používat termín opravdového zirkonu, to je napadnutelné zákonem. Taky na to ráno někdy kápnu a žasnu, jak tam ty animátorky koktají a opakují se v blbostech. Někdy ty jejich "úžasné šperky" vypadají jako od kolotoče, jsou nevkusné a na dálku je na tom vidět že je to laciný šmuk. Bavím se tím, jak napřed uvedou horentní cenu kolem několika tisíc a během tří vteřin klesne cena o 90%. :-D A i ta cena je ještě vysoká za to, co nabízejí. A to, že lidé věří tomu, že tolik zákazníků v minutě objedná 30, nebo i více kusů těch krámů, tak to už je naprosto bez komentáře. To je přece úplná hloupost a útok na naivitu diváků. Navíc ještě vydělávají na těch telefonech, protože jsou lidé kteří jim na špek skočí a zoufale drží telefon a čekají na přepojení. proto je tam ta holka neustále nabádá, aby si opsali kód a čekali, protože je o "šperk" velký zájem a linky jsou přetížené.

Já jsem se divila jak je možné že jsou tyto všelijaké televizní podvody státem povoleny a dozvěděla jsem se, že stát to nezakáže z jednoduchécho důvodu. Tito prodejci totiž platí daně. Nemohou jinak, protože jsou zviditelnění tak se nemohou vyhnout odvodům. To je jako s cigaretama. Proč je teda nestáhnou z prodeje a nezakáží prodej? No protože by přišli o opravdu velké peníze. O zdraví lidí jim vůbec nejde, ale musí nějak držet krok s celosvětovým trendem v boji proti kouření, tak budou zákazy kouření tam a tam, ale cigarety prodávat budou. Je to všechno pokrytecký hnus. *blee*

Datum: 30.01.17 23:28

Třpyt určitě nepřidávají.V tom halogenovém světle (ze kterého má slečna skoro popáleniny) by se třpytil i umělý korálek.Co se týká zirkonů tak to je jak kdy.Někdy říají Zirkon i zirkonie sklu tam říkají kryslaly.Proč je blbost zlacení 18-ti K zlatem?

Datum: 30.01.17 23:55

Protože řetízek,který měl být podle popisu zlacený 18-ti karátovým zlatem a který ležel 2 měsíce v krabičce bez nošení úplně zčernal,proto.

Datum: 31.01.17 00:10

Zlacené to je.Bohužel nejnekvalitněji jak to jde...galvanikcy.Tímto způsobem jde pozlatit spousta kusů najednou za málo peněz.Při tomto způsobu zlacení jde udělat libovolně tenká vrstva na úkor stálosti.Není problém vytvořit tak tenkou vrstvu která jde dolů již přetřením spocenou rukou třeba při balen.Takový prstýnek černá jak prd.,ale zlato to je.

doplněno 31.01.17 00:19:

Ještě dopíšu že se zlatí 1 mikronem tzn. že do 1mm by se vešla 1000 vrstev zlata.

doplněno 31.01.17 00:25:

Pardon chyba.Zlatí se 0,01 mikronem...100 000 vrstev v milimetru.

Datum: 31.01.17 20:03

Váš názor. Je třpyt a třpyt. Vy to nevidíte, já ano. Nikdy neřeknou zirkon, vždy zirkonie, pouze když se slečna přeřekne, některá se ihned opraví, jiná to přejde, protože ani pořádně neví co to plácá. Krystaly říkají v souvislosti s těmi zirkoniemi. Zlacení 18 karátovým zlatem je tak mizivé, že to považuji za blbost. To je můj názor. Vy máte jiný, neberu Vám ho, ale dovolte, abych měla jiný než Vy. Na to mám snad právo. Vždyť si tam klidně i objednejte, když se Vám to líbí. Vaše věc. Já tady odpovídala na otázku, kterou jste nezadal Vy.

Datum: 31.01.17 20:38

Asi jste mě špatně pochopila.Já nikde nepsal že si od nich něco objednám.Nejsem příznivce předražené bižuterie.Pouze jsem reagoval na tu zirkonii,na to jestli se jedná o zlato když to tak rychle černá a na to nasvícení.

Datum: 01.02.17 20:20

Angel, on totiž výraz "zirkonie" ani neexistuje. Je to jejich výmysl, aby si to někteří lidé spojili se zirkonem, což už je reference v oblasti šperkařství. Ale oni ho nemohou po právní stránce používat, protože se v žádném případě nejedná o pravé zirkony, ale o sklo. To s tím nasvícením máte možná pravdu, ale podle mne tam bude ještě něco přidaného, nějaký ten technický fígl. A navíc ani nikdo neví co to je vlastně za kov, který je "pozlacený". Je známo, že některé kovy, teď si nevzpomenu který to je, je přímo zdraví škodlivý, ale byla to nedávno nějaká aféra, že lidé kupovali dokonce v kamenných obchodech nějakou bižuterii která byla závadná a působila kožní exémy. Bylo to někdy v létě, slyšela jsem to v rádiu. Já myslela že se jich zastáváte, tak jsem byla nepříjemná, za to se omlouvám. Jsou to podvodníci a šmejdi a je mi líto lidí co jim skočí na špek. A myslím si, že je třeba o tom mluvit, aby si to uvědomili alespoň někteří a nedali se tak snadno okrádat.

doplněno 02.02.17 08:49:

No já jsem si to zadala do Googlu a tam vyskočilo, že výraz neznámý. Ale napsala jsem jenom "zirkonie". Jelikož zirkony znám a vím co to je, a pak jsem slyšela v té televizi to "zirkonie" a jak se pokaždé ta holka honem opraví, když jí vyklouzne z pusy zirkon, tak jsem vydedukovala, že to má své důvody. Také podle té ceny by to v žádném případě nemohly být zirkony.

doplněno 02.02.17 08:56:

Tak teď jsem zadala to "kubická zirkonie" a máte pravdu. Existuje to a je to fakt hodně laciné. Tak tohle jsem opravdu neznala. Z toho se zřejmě dělaly prstýnky které se dříve prodávaly na pouti za dvě kačky v obálce "štěstíčko". ;)

Datum: 02.02.17 08:06

Je dobře že jste pochopila jak jsem to myslel.Ještě doplním že zirkonie existuje.Jedná se o "kubickou zirkonii".Je to levná uměle vyrobená náhražka zirkonu,která se používá ve šperkařství.To nejen v takovýchto podvodných obchodech,ale i v klasických zlatnictvích.Zkuste se někdy ve zlatnictví obchodníka poptat jestli jde třeba v prstenu o zirkon nebo kubickou zirkonii.Na pohled žádný rozdíl ale ta cena.Broušený kamínek zirkonie koupíte kolem 60Kč.Stejný kamínek přírodního zirkonu za tisíce. Oni všude spoléhají na to že lidi to prostě neznají.

doplněno 02.02.17 09:02:

Z toho se právě štěstíčka nedělala.Dříve to bylo sklo.Zirkonii používají ve zlatnictvích.

Datum: 12.02.17 19:04

No podle mne to to k tomu sklu daleko nemá. A broušené skleněné kamínky jsou také hezké. Jsme v jiné době, tak jsou na všechno názvy, které přilákají neznalé lidi. Jen abych to shrnula, jsou to neskutečně předražené šmejdy. A největší blbost je, když tam plácnou cenu třeba 4 tisíce a pak to prodávají za čtyři stovky a blábolejí, že je to mimořádná nabídka která potrvá pouze a jen ten den a v tu chvíli, jinak že mají kupující smůlu. A pak to samé, ty samé předměty, s těmi samými slovy prodávají každý den a to zřejmě pořád dokola. Jak se na tohle někdo může chytit, to mi do hlavy nejde. Já pracuji doma a pouštím si k tomu telku a ze zvědavosti jsem to několik dní sledovala, protože mne bavilo sledovat jak se v tom ty holky plácají a mektají nesmysly. Je tam ale jedna, která má opravdu talent a ta se nepřeříkává a neplete se a pusa jí jede jako blesk. Byla jsem totiž udivená tou nízkou řečnickou úrovní těch děvčat. Koktají, neustále se přeříkavají a je vidět jak marně loví v paměti slova. Docela by mne zajímalo kolik si vydělají.

Datum: 31.01.17 23:12

Jen pro zajímavost,já jsem psala 2x i na TV Barandov a nějaký pan Jiří,který neměl ani tolik slušnosti podepsat se celým jménem mně slušně poslal do háje,že oni pouze prodají ten čas a co se tam pak děje je vlastně ani nezajímá a že to mám řešit přímo s nima na klenottv,jenže to řešit ani nešlo,protože na telefonu záznamník a na maily nereagují. Takže ,,další šmejdi,, posvěceni TV Barandovem,které asi vůbec nevadí,že si akorát pošpiní své jméno,protože každý napálený kupující to bude zazlívat hlavně jim.No u nás to dopadlo dobře,peníze mamka dostala zpět,protože jsme se prostě nedali.

Datum: 10.02.17 21:41

Proboha, kolik Vám je? Tv pronajala vysílací čas za peníze a obsah je již na inzerentovi. Tv nemůže do scénáře zasahovat, samozřejmě mimo nějakého hrubého porušení zákona, kdy by mohli mít problémy třeba s radou pro vysílání.

Datum: 10.02.17 22:45

Televize potřebuje peníze,aby mohla vysílat všechny ty skvělé pořady,jako jsou Aféry,Nebezpečné vztahy a ostatní stupidity,kterými krmí lačné diváky.Aby peníze získala,udělá prakticky cokoliv,z čeho má dobrý zisk.Takže třeba pronajme vysílací čas šmejdům,kteří nabízejí své produkty .Dokud budou existovat hloupí lidé,kteří jsou schopni uvěřit,že si koupí zlatou cihlu za zlomek ceny,budou tito šmejdi své výrobky nabízet a prodávat a bude z toho profitovat i televize.Takže,ať žijí hlupáci,kteří sponzorují televizi,aby mohla vysílat všechny ty hodnotné pořady,zprávami počínaje a konče nevím,čím,třeba hodnotnými seriály.

Od: hanahezova
Datum: 25.02.17 14:13

:)Ahojki, již skoro půl roku sleduji Klenottv a musím oponovat Všem kteří tento pořad sledují. Jednotlivá vysílání sleduji pravidelně a pokud jsem v práci, podívám se zpětně jaké šperky nabízeli. Mockrát jsem si šperky objednala a musím říci,že jsem byla spokojená. Pokud mi neseděla velikost prstenu nebo mi omylem zaslali jiné zboží ( asi 3x ) tak jsem zboží doporučeně vrátila a peníze mi vždy přišly na účet tak jak slibují, jednou to bylo hned do tří týdnů. Minulý měsíc mi objednával prstýnek můj manžel a poslali jiný a tak jsme ho vraceli a přišlo mi na účet i těch 144 kč poštovné zpět. Ještě se mi nestalo, že by mi nějaký produkt zčernal a to je mám jak jsem uvedla půl roku. Samozřejmě, že šperky mají ve vysílání nasvícené ale šperky s Emporia krystaly jsou opravdu krásné tak jak je předvádí v televizi. Mám asi tři sady a jsou opravdu luxusní. Mám většinu šperků pozlacených 18-ti karátovým žlutým zlatem a jen něco málo růžovým ale i to vypadá hezky, v bílém mám jen troje naušničky, jedny se žlutými Emporia kryslaly a dvoje s barevnými kamínky a jsou také moc pěkné. Je pravda, že asi dva prstýnky co jsem objednala vypadaly v tv jinak než potom ve skutečnosti, to je právě asi tím nasvícením, tak jsem je vrátila, byly moc žluté.A zase některé nejdou rozeznat od pravého zlata. A děvčata co pořad moderují? Blondýnka Jitka profík , ostatním jsme s manželem podle často používaných slov dali přezdívku ale i ony se snaží uvádět pořad dobře. Ono mluvit někdy i dvě hodiny ( ranní a odpolední vysílání ) do kamery a světel není legrace, co si budem povídat. Takže závěrem, myslím, že kupování šperků od Klenottv je dle na vlastním uvážení a jak jsem si všimla, od 21.2.2017 je u každého vysílání kromě odpoledního nově uvedeno v levé spodní části jejich tabulky , že jsou on line a tel.číslo, tak třeba se budou reklamace vyřízovat snadněji. Přeji Všem aby byli s nákupem šperků od Klenottv spokojeni tak jako jsem doposud já.

Datum: 25.02.17 22:08

Šťastná to žena.*tanec*

Datum: 26.02.17 08:46

Fakt pěkná odpověď. Jen bych dodala, že jsem fakt napsala na ČOI, jak jsem nahoře slíbila, ale odpověděli mi, že moje stížnost je nekonkretní - sama jsem si nic neobjednala, tudíž se tím nebudou zabývat.

Datum: 26.02.17 09:54

Hanahezova, Vaši reakci chápu jako reklamu, nic jiného se k tomu říci nedá. Těch superlativů je ve Vaší odpovědi až moc. A hlavně výraz "náušničky" ;) ten se opravdu používá v tomto pořadu všemi moderátorkami, jako že se mají zákaznice "hýčkat, a rozmazlovat" a podobné pitomosti které jim padají z úst jako falešné perly, kterými jsou ozdobeny ty jejich úžasné výtvory.

Tak Vy máte všechny "šperky" od nich dokonalé. Jak je teda možné, že ostatním to černá?

Ohodnoceno: 4x

Od: coco
Datum: 26.02.17 10:45

Proti gustu... mit jako konicek sber bizuterie neni az tak uchylne, i kdyz jak pro koho, pani si porizuje cele sady šmuku a libuje si nad cetkama, ktere z dalky muze vydavat za zlato dokud šperk nezcerna nebo nezrezavi, je to jen otazka casu, kvalitnich zlatych sperku by asi nemohla mit sbirku *smich*

Datum: 27.02.17 17:44

Očekávané negativní odpovědi na můj příspěvek mne nepřekvapily a pisatelky svými reakcemi nezklamaly. Výraz naušnice nebo naušničky používám v běžném hovoru i ve zlatnictví. Jak jsem již napsala, pořídila jsem si před půl rokem tři sady v jednom designu ne nějak zkombinované a že mi nic nezčernalo Vás zbytečně znepokojuje. Nikdo Vás nenutí tyto Vámi nazývané šmuky nebo cetky kupovat a jen se divím proč vlastně tento pořad sledujete. Navíc nemám zapotřebí dělat někomu reklamu to nemám v povaze ale vzhledem k tomu, že jste na to narazila, já kupuji výhradně třeba jen u Bati a žádnou reklamu jim nedělám a bohužel Vás asi znepokojím, kvalitních zlatých šperků mám taky pěknou sbírku!:)

Datum: 27.02.17 18:14

No tak k tomu opravdovemu zlatu gratuluji, ale docela by me zajimalo, jestli to vubec "vynosite", nebo to mate jen na prohrabovani se ve svych "pokladech" *smich*. Ja to nezavidim ani se nechci vysmivat, jednu dobu jsem si taky libovala ve zlatych darech a mam "kvalitni zasoby" pro pripad nouze :)

doplněno 27.02.17 19:09:

Jinak reakce typu ... "Odpovedi pisatelek na muj prispevek jsem ocekavala, neprekvapily, nezklamaly ...atd. - to jsou taky opravdove "perly" , ktere svedci o predpokladanem hodnoceni kvality cernajicich sperku *jasne*

Datum: 28.02.17 08:06

Nechápu paní coco co tou doplněnou odpovědí máte na mysli, ale nemusím všechno vědět a žíly mi to netrhá ! Pardon, zdá se mi, že tam těch coco mám nějak moc, človeče já si nějak nemůžu pomoct ale něco mi tam pořád chybí... *nevi*Takže coco papa

Datum: 28.02.17 08:40

Nechápu paní coco co myslíte tou doplněnou odpovědí...Jinak reakce typu...Ale nemusím všechno vědět, žíly mi to netrhá ! Pardon, nemám tam těch ,,co" nějak moc? Čoveče já si nemůžu nějak pomoct ale pořád mi tam něco chybí...*nevi* Tak coco papa

Datum: 27.02.17 19:59

Milá paní, tady jsme řešili stížnost jedné kolegyně z poradny, která byla nespokojená s tím, co její maminka objednala v tomto "obchodě" a měla to doslova v ruce. Byla nešťastná a chtěla to vrátit. A ptala se, jestli tady má někdo nějakou zkušenost s těmito "šperky", nebo jaký má na to názor. Všichni jsme odpovídali ve stejném smyslu, pouze Vy jste byla výjimka. Navíc jste anonymní, což by na závadu samozřejmě vůbec nebylo, sem může napsat svůj názor každý. Jenomže Vy jako jediná jste tyto šmuky začala vehementně vychvalovat. Nedivte se tedy, že to vzbudilo jisté podezření. To, že Vám nic nezčernalo mi nemůžete vůbec dokázat. To jsou jenom slova a nezlobte se na mne, ale já Vám vůbec nevěřím. Mluvíte o třech sadách, já ty sady viděla, jsou totiž pořád stejné, někdy jsou doslova jako od komediantů a je to evidentní šmuk. No ale někdo šmuky miluje, to Vám neberu. Tak se jimi klidně zdobte, to je Vaše věc, ale netvrďte tady, že to je úžasná a kvalitní bižuterie.

Co se týče toho, proč se na to dívám, když se mi to nelíbí. Tak do toho Vám sice nic není, ale povím Vám to. Prostě na to někdy náhodou kápnu, určitě bych si to nepřehrávala každý den i zpětně, aby mi něco náhodou neuniklo. *uf* Tak to děláte Vy, psala jste to tady, takže Vy si v tomto zboží libujete. No a já jsem u tohoto pořadu pozastavila pro svou informovanost. A tu jsem získala. Tohle bych si na sebe teda nenavěsila nikdy. Leda že by mi dal někdo pistoli ke spánku a řekl, buď a nebo! *smich*

doplněno 27.02.17 20:03:

Samozřejmě má být ledaže. Pardon.

Datum: 27.02.17 21:23

Věřit nemusíte, to je Váš boj ! Já jsem řekla svůj názor a svoje zkušenosti a nerozumím Vaší větě ...no a já u tohoto pořadu pozastavila pro svou informovanost. Nemám ve zvyku lhát, takže Vážená když napíšu, že mi za půl roku nic nezčernalo,tak píšu z vlastní zkušenosti. Až se tak stane tak napíšu ano, zčernalo. A Bohu dík, že existují výjimky a já díky Vám patřím k nim !*palec*

doplněno 27.02.17 21:34:

Někdy si přečtěte názory i na jiných stránkách, budete se možná divit i ušima*sok*

Datum: 28.02.17 08:43

Jojo, přečetl jsem si pár diskusí na jiných stránkách. A divím se nejen ušima *ee*. A nedalo ani moc práce pár odkazů najít. A je jich mnohem víc. Třeba tenhle článek ze Slovenska je zajímavý. Případně tahle diskuse. Nebo snad tady?

doplněno 28.02.17 11:42:

coco - já si naopak myslím, že "hanahezova" je chápavá dost a že dobře ví, co a proč dělá ;)

Datum: 28.02.17 12:31

Magdon, já si to rozklikla. Fandím těm Slovákům. V tom článku je to krásně vysvětleno a vlastně se to vůbec neliší od mých doměnek. Tady se do takových postihů nikdo nehrne. Jsme opravdu ve všem za těmi Slováky pozadu. Asi tam budou mít opravdu jinou, daleko schopnější vládu. Tady se dá každý politik lehce zkorumpovat. Jsme na tom fakt nějak bídně.

A tahle paní co tady obhajuje ty šmejdy je určitě placená tou společností. Vím s naprostou jistotou, že si tyto pochybné společnosti najímají lidi, kteří sedí doma u počítače a zaměřují se jenom na ty diskuze, kde se mluví o tom a tom konkrétním pořadu. Ta paní, nebo pán pak vstoupí do debaty a snaží se všem oponovat a vychvalovat zboží které jiní haní, nebo mají špatné zkušenosti. Proto jsou to vždycky náhodní a anonymní přispěvovatelé. Víckrát se už žádné jiné debaty neúčastní, nemají na to čas. Aby si vydělali pár šupů, tak se tomu musí sakra věnovat. Jsou to vlastně takoví lobisti na té nejnižší úrovni.

Ale čeho jsem se trochu zhrozila je to, že jsem si při čtení těch debat uvědomila, že je tady opravdu hodně lidí co se dá lehce napálit. A nejsou to jen důchodkyně, kterým to už moc nemyslí, ale i mladé ženy, které by měly být v obraze a přesto se dají nachytat.

doplněno 28.02.17 13:10:

Proto také paní hanahezová dobře ví o všelijakých diskuzích právě o tomto pořadu. ;) Ale být na jejím místě, moc bych na to neupozorňovala. Je vidět že jí to moc nepálí, protože i když i tam vstupuje do debaty jako anonym a chválí ten šmejd jako tady, tak si také lidé přečtou ty negativní příspěvky.

Mimo jiné mne tam také překvapilo, že prý nesmí přijít ten jejich "krystal" do styku s vodou, že prý se poškodí. *ee* Ale to bude asi už úplná blbost která mezi těmi lidmi koluje. A že to jsou Swarovski krystaly, což si také někteří myslí, protože uvěřili té původní přehnané ceně a dokonce jsou překvapené, že nedostaly certifikát o pravosti, tak to už je úplně na hlavu. Všechno to je z AliExpresu a dá se tam snadno dohledat. Já docela lituji, že jsem se na to zaměřila a začala hledat více debat na toto téma, protože když jsem si uvědomila, že je asi 70 % mladých žen úplně hloupých, tak mi je z toho dost divně. Prostě to fuj podvod, ale komu "není shůry dáno, tomu není pomoci".

Datum: 28.02.17 08:52

No tak polopatě, když jste tak nechápavá. Kdybych to byla okamžitě přepnula na jiný kanál, nedokázala bych si o tomto pořadu a tomu co se tam prodává udělat žádný úsudek a pak bych o něm nemohla mluvit. Chápete? První co mne zarazilo byly ty výkřiky o cenách které rapidně letí dolů. Během několika vteřin se to dostalo z osmi tisíc na pouhých tisíc- ne, ještě méně - sedm set! To je ono, to je ta správná cena vážení diváci! (Podle mne by to mělo jít ještě dolů, tak na sedmdesát korun, to by jsme se konečně dostali na tu opravdovou cenu.) Pak jsem viděla jak tam vedle vyskočí nějaký počet kousků co mají skladem a jak to každou vteřinou klesá a už už nebude nic k dispozici. Ještě pět kousků, honem honem volejte, ne už jenom tři, ne tak poslední žena v České republice má ještě možnost ozdobit se tímto přenádherným šperkem. :-D A tak dál a dál. Ale nikdy to nespadlo na nulu, protože to by pak nemohli dodat, že ta poslední žena může stále volat a že zrovna bude mít tu kliku a šperk bude její a ono je docela možné že tam několik desítek zoufalců opravdu volá. Ve skutečnosti těch šmejdů mají vagóny a útočí na psychiku diváka. Tak proto jsem to sledovala se zájmem, milá paní. A divila jsem se, že by jim na něco tak průhledného skočil. A skočil, Vy jste zářným příkladem.

Připomínáte mi tu paní co byla nedávno v televizi, která potřebovala půjčku 200 tisíc na dostavění příbytku pro syna. Žádná banka ji úvěr nedala, tak si našla na internetu jednu hodnou podnikatelku odněkud z Austrálie nebo odkud, a ta jí ten úvěr nabídla. Pak jí přišlo vyrozumění že musí poslat 15 tisíc na nějaké podklady, tak je chudá paní z Čech poslala, pak dalších 40 tisíc na jiné dokumenty potřebné k vyřízení úvěru a další a další. Na oplátku, aby byla paní v Čechách klidná že se nejedná o podvod, jí poslala emailem ofocený doklad o své totožnosti *haha*. No a paní v Čechách to stačilo a tak si povypůjčovala od stejně chytrých známých 180 tisíc a odposílala je postupně někam do tramtárie.A proč Vás s ní srovnávám? No protože dodnes ta podvedená paní z Čech věří, že je na druhé straně poctivá obchodnice která jí nakonec ty peníze pošle. A jelikož si ta "obchodnice" uvědomila, že je paní z Čech snadná kořist, tak jí sama od sebe navýšila úvěr na 400 tisíc. Paní, její syn a i ten kamarád co jí půjčil asi 40 tisíc jsou naprosto přesvědčení, že ten úvěr dostane a dokonce ten kamarád čeká až ty prachy přijdou a že prý si také u té bohaté obchodnice vezme úvěr.

Takže když vidíte TV šperky, a takovouto úžasnou obchodnici a hlavně lidi co jsou ochotni a schopni něčemu takovému naletět a ještě hlásat že to je poctivé a krásné, tak sedíte a přemýšlíte jak hluboká může být lidská hloupost.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.02.17 11:36

Mam podezreni, ze v tomto pripade trpelivost a ochota vysvetlovat cokoliv nekomu takhle nechapavemu zadne ruze neprinese. Mozna je to jen provokace a hrana nechapavost, i kdyz lide jsou ruzni a nekdy opravdu rozumu mdleho, jinak by si podvodnici ani neškrtli :)

Datum: 01.03.17 18:06

Paní suzimon,tak jsem si říkala,že už nebudu na Vaši odpověď reagovat, protože jak se říká Já o voze a Vy o koze.Čoveče ale nějak mi to nedalo.Pro vysvětlení: začnete do toho plést politiku a vládu, pak někoho s úvěry a to už podle mě není debata do diskuse do které jsem se zapojila.A nejhorší je že mě neprávem osočujete ,že jsem tou společností najata a placena atd. Já oproti Vám jsem napsala jen svoje zkušenosti které mám což bylo předmětem této diskuse, taky jsem napsala,že jsem nějaké jak Vy nazýváte ,,šmuky" (pozn. s tímto výrazem jsem se ještě nesetkala) vrátila a peníze mi vždy přišly zpět dokonce asi dvakrát i s poštovným. A rozhodně zastávám názor ,že je to čistě každého věc jestli si to koupí nebo ne a to platí nejen u Klenottv ale i katalogových nabídek a jelikož jste tak světa znalá tak se dovtípíte. Ale zpět k tomu vysvětlení- já asi oproti Vám mám již od školy jedno dá se řici celkem zodpovědné a celkem dobře finančně ohodnocené zaměstnání ,tím se ale vůbec nechlubím, to je jen vysvětlení proč NEMÁM zapotřebí být jakoukoliv společností najata a placena ( tyto info o sobě bych zde jinak neuvedla),nevím a je mi jedno pro koho Vy pracujete ale Vy jste uvedla,že pracujete doma, mohu Vás také osočit, že pro někoho třeba kompletujete šperky nebo moderujete tento pořad,protože dokonale až na to,že jste si nevšimla ,že se objevila při aukci ta 0 tak výrazy ovládáte SUPER ! Nebo pracujete na ŽL ale podle počtu Vašich příspěvků v jiných diskusích soudím, že neděláte nic jiného než sedíte u PC a kritizujete. Ale Vše špatné je k něčemu dobré. Oproti mě máte dokonalý přehled o tom co kde mají, takové mám mezery, že jsem neznala a nevadí mi to co je Aliexpress - mé kamarádky známá se nebála a koupila tam krásné svatební šaty - velká spokojenost, Vy víte, že klenotů mají plné vagóny,všichni kdo takto něco nakupují jsou hloupí a vyznáte se zkrátka ve všem. Zkrátka paní nebo slečna dokonalá. Jsem ráda, že někdo takový jako jste Vy existuje a že nás hloupé má kdo zachránit. Alespon mě.Tak snad někdy příště. Já si přeji hlavně zdraví a to i Vám samozřejmě bez užívání jakýchkoliv podvodných reklamních produktů. Myslím to vážně, to zdraví Vám opravdu přeji. :)

Datum: 01.03.17 20:12

Myslím, že se snažíte úplně zbytečně. Jako jediná a neregistrovaná, se tu snažíte obhajovat něco, co prokazatelně nefunguje tak, jak by mělo. Kdyby ta firma fungovala tak jak má, tak by se tu nikdy neobjevil tenhle dotaz a vy by jste nemusela hloupě tu firmu obhajovat. V podstatě je můj příspěvek zbytečný, neříká nic nového. Ale nedalo mi to, a chci tím příspěvkem podpořit a přidat se na stranu poctivých. To vysílání útočí na lidskou psychiku, na podprahovové vnímání. Je smutné, že TV Barrandov to nevadí. Možná by se takovým vysíláním měla zabývat Rada pro rozhlasové a TV vysílání.
Nemám rád šmejdy. A ten pořad šmejd je. Vám nevadí, že tu několik lidí zveřejnilo jejich šmejdské jednání a přesto jim nevěříte? Co jste zač? Jejich zaměstnanec? Nebo jste tak bezcitná, že z nich dokážete dělat hlupáky? Takhle otevřeně hájit šmejdy je neuvěřitelné, že se k tomu dokáže někdo snížit.

doplněno 01.03.17 20:16:

Omlouvám se za některé chyby a za některá možná nesmyslná větná spojení, ale snad se to dá pochopit. Ta ženská(nebo je to chlap?) mě rozpálila. Nechápu, že to někdo dokáže hájit takhle veřejně...

Datum: 01.03.17 20:19

"Šmuk" - laciná ozdoba. Je to samozřejmě převzaté z němčiny, ale u nás tento výraz používá asi víc jak sto let a spousta lidí ho zná. Dále. Vy zřejmě čtete pouze mé příspěvky, (asi jsem já nejvíc píchla do vosího hnízda a to Vás rozrušilo) protože co se týče té politiky, reagovala jsem na příspěvek jiného rádce který sem dal odkazy na stránky, kde se právě diskutuje o tomto konkrétním prodeji "šperků". Navíc jste to tady Vy sama doporučila. Teda abych se podívala i na jiné diskuze na toto téma. To co jsem se tam dočetla jenom potvrdilo má slova a nejenom má.

Nevím kde jste sebrala informaci o tom, že pracuji doma, nebo kompletuji nějakou bižuterii a tak dál. To jste asi v rozčilení něco opravdu špatně pochopila. Já totiž milá paní už pracovat nemusím. Ale chápu že to nevíte, protože Vy jste sem vstoupila pouze kvůli této jediné otázce jako anonym. Tím pádem o mně nic nevíte. Ale v jednom pravdu máte. Trochu světa znalá opravdu jsem. ;) Také to nechám na Vás, abyste se dovtípila, protože na rozdíl od Vás, vůbec nemám potřebu vysvětlovat Vám něco navíc. A není pravda že kritizuji vše a šmahem. Ale takovéto šmejdy samozřejmě ano. Tohle je poradna a píší sem lidé kteří se na něco potřebují zeptat. Tazatelka se zeptala a já, jako i jiní jsem odpověděla podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Repertoár těch slečen které jsou v tom pořadu je tak snadný a jednoduchý, že bych musela úplně tupá, kdybych si to nezapamatovala na první poslech. A věřte mi, že si to nahrávat pro pozdější sledování opravdu nemusím. Ale je zajímavé, že Vy to děláte, psala jste to tady. Dokonce to sledujete s manželem, který Vám tam také koupil jednu tu nádhernou sadu. Ale já si myslím že to ani není pravda, že ne! To mi totiž nejde dohromady s těmi informacemi o sobě, které jste tady psala.

No a nakonec? Ano, klidně mohu sedět u počítače a nedělat vůbec nic jiného.;) A také to zrovna v tuto dobu, kdy je venku nehezky, dělám. Do této poradny chodím už několik let a líbí se mi tady. Přihlaste se k nám, a choďte raději sem, než sledovat nějaký podvodný program na Barandově. Věřte mi, že se Vám to zde bude líbit také. Tady se dozvíte věcí! A virtuálně se rychle seznámíte s mnoha lidmi a budete vědět o různých členech této poradny víc a nebudete muset nic dedukovat. A já tohle myslím také upřímně. A děkuji za přání ohledně zdraví, to naštěstí mám a doufám že si ho ještě dlouho udržím. A Vám samozřejmě přeji totéž.

Tak se přece nebudeme rozčilovat kvůli nějakým podvodníkům.

Od: karelnovotny
Datum: 01.03.17 20:02

Ono se stačí podívat na jejich stránky a rozkliknout obchodní podmínky.Stojí to za to.Je tam popsaná celá ta jejich soutěž v TV.Nejlepší jsou ovšem ty bezcené certifikáty v maďarštině které vlastně vůbec nic nikomu neříkají.Celé je to export z indie.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.