Jak se včas dozvědět o veřejných zakázkách?

Od: Datum: 11.01.17 10:27 odpovědí: 2 změna: 13.01.17 08:22

Dobrý den,

prosím o informaci, jak co nejefektivněji sledovat nově vypisované veřejné zakázky v určitém oboru / odvětví.

Mám pocit, že existuje spousta portálů, ve kterých jsou nově vypisované veřejné zakázky zveřejňovány a každý subjekt si je volí dle vlastního uvážení.

Existuje nějaký centrální registr / věstník, kde by se člověk o těchto zakázkách mohl co nejdříve dozvědět, případně mu byly zasílány na mail?

Nebo nezbývá jiná možnost, než sledovat nově vypisované VZ všude možně?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.01.17 10:57

Verejnezakazky.cz

Ohodnoceno: 1x
 
Od: boriskovac
Datum: 13.01.17 08:22

Dobrý den,

je to skutečně tak, zakázky jsou vypsány na různých místech. Když to zjednoduším, tak u těch nejmenších zakázek (do 500.000 Kč) má zadavatel volnost jestil a kam je zveřejní. U větších má pak předepsáno, jakým způsobem je musí zveřejňovat. Většinou je každý má na svém webu a pak na některém z mnoha portálů které je agregují. Až ty největší zakázky jsou povinně na Věstníku veřejných zakázek.

Pokud je chcete sledovat, máte vícero možností. Pokud chcete co nejnižší cenu, můžete zkusit některou ze služeb která zasílá zakázky podle klíčových slov. Moc přesné to není a často to pošle desítky výsledků které Vás nezajímají, ale je to levné. Nabízí to třeba česká pošta jako tzv. izakázky.

My se hledáním taky zabýváme, jsme dražší, na druhou stranu posíláme třeba jenom jednu nebo dvě zakázky za týden. To proto, že je vybíráme skutečně podkle klientových potřeb. Viz http://zakk.cz/hledame-verejne-zakazky/

S pozdravem,

BK

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.