Neoprávněné užití jména v mejlu

Od: Datum: 08.01.17 10:28 odpovědí: 5 změna: 09.01.17 22:10
avatar

Jakého tr. činu se dopustil zaměstnanec, který svému nadřízenému poslal žádost, ve které uvedl mé jméno s tím, že jeho požadavek (jednalo se o změnu pracovní doby) podporuji, což není pravda a dotyčný ani nemá žádný doklad mého souhlasu.


doplněno 09.01.17 16:01:

Tak dík za odpovědi. Je to jako s tím "Frantou a Lojzou", jenže "Lojza" neoprávněně jedná za "Frantu". Pevně dohodnuto nebylo nic, a dotyčný už posílá mejly a rozjíždí akce. Navíc mě strašně nasr..al. *bum*


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.01.17 10:58
avatar

já si myslím, že se žádného tr. činu nedopustil. dokonce bych to nekvalifikoval ani jako přestupek... to si asi zvládnete vyřešit ve firmě.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.01.17 11:50
avatar

Žádného. Hypoteticky by se mohlo jednat o pomluvu, ale skutková podstata je natolik slabá, že by to opravdu nevydalo ani na přestupek. Diskuse se šéfem o pracovní době není nic proti ničemu a pochybuju, že by vás mohla jakkoliv poškodit.

Taky jsem zažil, že Franta s Lojzou mezi čtyřma očima souhlasil, ale když se to dostalo k šéfovi, tak Frantovi spadlo srdce do gatí a začal tvrdit, že on nic, on muzikant a Lojza že si všecko vymyslel. I takoví bývají kolegové.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jofa®
Datum: 09.01.17 08:41

Tak to je Lojza pěkný trouba, který si to nedokáže sám věci zařídit ( pokud se problém osobně netýkal i Franty) a pro sílu svých argumentů se odvolává na Frantu Co je mezi čtyřma očima se nevyprdolí dalšímu a ještě k tomu šéfovi. Takový kamarád stojí za starou belu. To se prostě nedělá i kdyby měl Franta stokrát pravdu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.01.17 22:10
avatar
Máte pravdu, kamarád který v soukromí kývne ale před šéfem se podělá (a ještě vyhrožuje soudem ) stojí opravdu za starou belu.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.01.17 18:33
avatar

Souhlasím s předchozími odpověďmi. Navíc mne napadá: Bylo to opravdu neoprávněné. Nemohl se zaměstnanec z něčoho v rozhovoru s Vámi domnívat, že jeho žádost podpoříte (nemohl si něco mylně vysvětlit)?


doplněno 08.01.17 19:13:

Oprava:

Bylo to opravdu neoprávněné?

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.