Je to normálne?

Od: Datum: 07.01.17 06:37 odpovědí: 3 změna: 07.01.17 13:41

Je to normálne?
Mám 37 rokov a som sám, nemám žiadnu priateľku, dieťa. Stretávam iba samé potvory. Najhoršie je na tom, že som nejaký ten rok stále zaľúbený do ex kamarátky, ktorá som nou hrala blbú hru na mačku a myš.
Nakoniec to skončilo citovým vydieraním s jej strany.
Ach joj asi mi už není pomoci.
Cvak


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.01.17 07:22

Jak se to říká, tak to je. Pokud si myslíte, že potkáváte samé potvory, tak si je tímto prohlášením do života opravdu přitahujete. Další věc je, že jak píšete, jste stále zamilován do nějaké bývalky. Takže jsou 2 věci, které vám brání v tom, nalézt pořádnou babu - ta první, že si myslíte, že žádné slušné nejsou a druhá, že máte v hlavě babu, z které nic nebude. Takže se zamyslete a změńte myšlení. Fakt to funguje.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 07.01.17 10:20
avatar

Teď asi mnohé naštvu, ale já se Ti nedivím, když se podívám o kolo sebe, na děti svých známých apod., je to skutečně jedna větší potvora nezž druhá, samé zlatokopky, které chtějí od chlapa jen plné zabezpečeno a samy nic nedělat. A ty slušné holky sedí většinou doma, takze ty zase nemají moc příležitosti. Je to těžké, zkus inzerát a vypiš tam hodnoty, tkeré uznáváš.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 07.01.17 13:41
avatar

To, co píše Aja, je pravdivé. Ale to proto, že od určitého věku přichází rozum před srdce, před cit. A právě proto, že se někdo s nějakou věkovou skupinou setkáváme. Tomáš už má nějaký rok a jestli vybírá ve své kategorii, pak tam už nachází ženy rozumné, které vědí, že nemohou začínat od nuly. A také, že když v tomhle věku muž má holý konec zad, že buď, nepracuje nebo někam ty vydělané peníze musel dát. Do hospody, do heren, do ženských, do aut, prošustroval?! A moc dobře si rozmyslí, jestli ho budou živit! Mladičké ženy a dívky už o "ne nejmladšího pána", nemají zájem. *hej*Říkáme zlatokopka, ale v tomhle věku už není čemu se divit, ví kolik jim dalo práce získat to, co mají. Navíc, v tomhle věku jsou většinou ženy s dítětem, zklamané, rovedené. Anebo podivné staré panný. Namyslím to jako nadávku, to vůbec. Ale buď neúspěšné nebo cílevědomé, které doposud více zajímala kariéra.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.