Akne ve 30 na čele

Od: Datum: 05.01.17 17:37 odpovědí: 7 změna: 05.01.17 22:12

Nikdy jsem nemel vetsi problem s akne ani v puberte. Ted je mi 30 a na cele mi to z niceho nic zacalo porad vyskakovat. Bojuju s tim asi 2 mesice. Ze zacatku jsem si to vzdy na noc natrel masti imazol a vse bylo rychle pryc ale to prestalo zabirat v lekarne mi na to dala magistra Aknecolor light ale to mam pocit taky nefunguje.

Jeste jedna vec: co me trapi je ze ikdyz se bolak vyleci tak po nem zustane cerveny flek.

Napadlo me ze je to treba nejaky nedostatek vitaminu tak uz cca ty dva mesice jim multi-vitamin Centrum ale to taky nepomohlo.

Nejaka rada jak stim zatocit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.01.17 18:07

Dobrý den Navštivte kožního lékaře. Multivitamíny vám na to nemohou.

Ohodnoceno: 1x

Od: goog
Datum: 05.01.17 18:33

To jsem chtel ale je to vsude berou jen na objednani a to si kvuli praci nemuzu domluvit... nemam pevnou pracovni mam volno jen narazove a nikdo me z hodiny na hodinu nevezme takze bych to chtel resit na doporuceni lidi co na to.

Navic je to par let zpet co mi to taky vyskocilo a kozni doktorka mi dala jen nejakou vodu na predpis co vubec nezabrala nastesti zachvilku bylo leto a slunce mi plet perfektne dalo dohromady ale kdyz se podivam ven tak na leto si asi jeste dlouho pockam takze snad prijdu na neco lepsiho...

Datum: 05.01.17 19:13

Já doporučuji Bepanthen Plus-hojivý k desinfekci a hojení drobných poranění.Doma nesmí chybět i při poranění a mírném spálení hned pomůže,vyzkoušejte Ladislav- https://www.slevolekarna.cz/bepanthen-plus-crm-1x30g-(d)~z8590322000038.html

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.01.17 19:57

Hned zitra letim poridit do lekarny DIKY

Datum: 05.01.17 21:32

Bepanthen na uhry je dobrý vtip Ale ano, doma by neměl chybět, pže na popáleniny je supr. Co ale s těmi uhry? Váš problém začal před dvěma měsíci. Co jste za tu dobu změnil? Co děláte jinak? Nějaká změna v jídelníčku - začal jste jíst něco nového? Něco jste jíst přestal? Sportujete - začal jste, nebo skončil? Co stres? Zkuste zapřemýšlet, co jste za poslední dva měsíce změnil. Musíte najít příčinu. Mastičky nechte na panty na dveře.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.01.17 22:12
On ten Bepanthen je spis mysleny na jizvy uz po zhojenem akne nez na zacinajici. Nevim o nicem co by se okolo me zasadne zmenilo v dobe kdy jsem stimto zacal mit problemy. Je fakt ze moje strava neni spravna a rad bych stim neco udelal ale mam hodne fyzicky namahavou praci a tak nemuzu jist salat caesar ale poradny kus masa s knedlikem. Navic pritelkyne furt vari nezdrave jidla ale clovek se neovladne kdyz je to tak dobre...To uz tak mam ale dlouho ne jen za poslednich par mesicu.
Od: zname
Datum: 05.01.17 21:42

chytlo me to v podobnem veku v australii...zkousel jsem vsechno vcetne hemp seed oil, pomohl mi az australsky tea tree oil v kombinaci s jednim mistnim kremem, ktery stale jeste mam, plus jsem doplnoval zinek ve forme tobolek

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.