Zasilkovna - jak poslat zásilku?

Od: Datum: 03.01.17 21:34 odpovědí: 8 změna: 05.01.17 17:17

Dobrý den,

chtěl bych si poslat zásilku přes zasilkovna.cz, zaregistroval jsem se, ale jak dále pokračovat prosím?

Nepopsal by mi to někdo jak postupovat ať neudělám chybu? Potřebuji poslat zásilku na slovensko.

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mot
Datum: 03.01.17 21:41
v administraci date vlozit zasilku, vyplnite vse potrebne, vytisknete stitek, nalepite na balicek a zanesete na pobocku.
Ohodnoceno: 2x

Od: merlin20
Datum: 03.01.17 21:57

Skvělé díky moc, chci se ještě zeptat:

1. Na pobočku mohu donést, na kteroukoliv nebo jen na tu mou zvolenou?

2. Nevíte kolik je minimální cena dobírky?

3. Pokud zadám cenu dobírky, bude mi částka potom vyplacena na účet nebo osobně? Případně jak je to s převodem nejlevněji?

Děkuji pokud budete vědět

Datum: 03.01.17 22:05
kteroukoliv
nevim, zkuste jestli projde koruna
na ucet, z dobirek se tusim odecte cena na zaslani

Datum: 04.01.17 20:55

Díky, stačí tedy vytisknout a přilepit na balík? Nemusím nic jiného psát na balík?

Datum: 04.01.17 21:08
stitek staci
Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.01.17 21:42

Dobře a jak je to s převody peněz? Ze slovenska z EUR na Kč? Kolik se pak platí když dám dobírku třeba 600Kč? Děkuji vám

Datum: 05.01.17 01:02
v administraci si nastavite, jestli se ma prevest dobirka aktualnim kurzem na eur v dobe zadani zasilky nebo az vam ji poslou na ucet. a myslim ze je tam i moznost poslat v eurech na ucet.

Datum: 05.01.17 17:17

Díky super.

Fyziská osoba může zasílat pouze na dobírku? Pokud ano kolik činí malá zásilka na SK jak na výdejní místo tak na adresu?

Děkuji za pomoc

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.