Mam zacit snizovat teplotu?

Od: Datum: 02.01.17 00:11 odpovědí: 3 změna: 02.01.17 13:04
Dobry vecer, Novy rok mi nezacal zrovna nejlip. Mam sileny bolesti v krku, kloubu u kolen, mozna i ledviny/jatra - boli me v dolni casti zad a nevim, co presne. Do toho mam teplotu, ktera dovrsila 38,3. Dokud byla pod 38, tak jsem ji nechtela snizovat, kdyz telo se teplotou brani bakteriim. Necitim se nejak extremne spatne, co se tyka ty teploty ale. Poradite, zda ji mam snizit?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.01.17 00:22

To nic není – nechte tělo se s tím poprat. Kdyby teplota stoupala nad 40, bylo by to něco jiného.

Spíš řešte ty ostatní (skutečné) problémy. Byla jste u lékaře?

doplněno 02.01.17 00:30:

Teplota je pouze známkou toho, že tělo má zachované správné reakce. Kdybyste byla nemocná (chřipkou) a teplotu nedostala, bylo by to naopak velmi špatné. Pokud vás bolí záda, je dobré mít pod nimi nějakou výhřevnou podušku nebo alespoň termofor/ dobře nahřátý ručník; rovněž tak klouby je dobré omotat něčím teplým. A nespat s holou hlavou a holým krkem. :)

Ohodnoceno: 0x

Od: nemocna
Datum: 02.01.17 00:24
Teplota mu zacala stoupat az dnes kolem 20.h., takze nebyla. Jdu zitra rano.
Od: balzerka
Datum: 02.01.17 13:04

Zánět mandlí a ledviny spolu souvisí. Pít, pít,pít, nejlíp urologický čaj, citronovou vodu. Né kafe a né černý čaj.A vynechte sladké. Já bych snižovala, až přejde přes 39. A spíš mokrými studenými obklady. A nenechat je dlouho.

Ohodnoceno: 0x

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.