ZUmail - ověřený výdělek?

Od: Datum: 30.12.16 09:35 odpovědí: 7 změna: 02.01.17 12:31

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je internetový portál ZUmail.cz ověřený.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: satak
Datum: 30.12.16 09:41

Známí Vaši emailovou adresu zařadí brzy jako "Spam"...,tedy pokuď to hodláte ještě někomu přeposílat...

Nevěřím,že Vám vyplatí za každý přečtený email 5Kč...

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 30.12.16 13:10
avatar
Samozřejmě že nedostanete nic. Když všechny podobné projekty jen lákaly lidi k přidání se a nikdy nic nevyplácely, proč by tento projekt měl být jiný? Krom toho, proč by měl platit, když se tam lidi přidávají tak nebo tak.
Majitel jen nashromáždí spoustu hlupáků, po nějaké době, když už nikdo nechodí (protože vyjde najevo, že neplatí nic), projekt zruší a založí si nový projekt na stejném principu a ti samí hlupáci se tam přidají s tím, že tento projekt by mohl být konečně tím, co bude vyplácet a takhle je to pořád dokola.
Krom toho tento projekt jde vyloženě po těch nejhloupějších, protože nabízet 5 Kč (pokud teda ta informace nade mnou je pravdivá) za shlédnutí reklamy je dost neuvěřitelná i pro spoustu hlupáků, kteří jinak do těchto projektu normálně chodí.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 31.12.16 12:22

Jsem také takový hlupák, kterému za každý přečtený e-mail připisují na účet 0,50 Kč. Jejich www stránky zatím fungují a na svůj účet se dostanu. Vtip je v tom, že si peníze můžete nechat vyplatit, až částka na účtu dosáhne 1000,- Kč. Už to brzy bude a tak sem dám vědět, jak jsem dopadl*modla*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 31.12.16 13:00

Dopadneš jako tisíce lidí před tebou.Na částku 1000kč se nikdy nedostaneš, protože ti přestanou chodit e-maily.

Vše je dle jejich podmínek, takže to ani nelze napadnout žalobou. *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.12.16 19:45
avatar
Aloisb: Ta podmínka placení tisicovky je obvyklý způsob těchto projektů. Je to právě z toho důvodu, aby nějakou dobu trvalo, než všichni zjistí, že projekt nevyplácí a aby se do projektu stihlo přidat co nejvíce lidí.
Jinak, jak dopadnete, psát nemusíte, já vám to povím již dnes. Jsou dvě možnosti, buď při blíženi se k oné tisícovce, vám budou emaily postupně chodit méně až vám chodit přestanou úplně. Nebo je tu druhá možnost, že vám ze dne na den účet jednoduše bloknou a vy se tam už nedostanete. A jak už psal kolega na mnou, nezmůžete proti tomu nic, protože mají i dobře vymyšlené VOP. Prostě furt jedno a to samé pořád dokolečka...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mnd®
Datum: 02.01.17 11:48

Už tady byla částka 5 Kč za e-mail,potom 0,50 Kč a někdo by mohl napsat i 0,05 Kč.A všechny částky budou správně.Přečtěte si podmínky - AŽ ! 5 Kč .Ale jestli máte čas a nudíte se,tak si klikejte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 02.01.17 12:31

Poradím Vám jednoduchý způsob jak odfiltrovat neověřené firmy. Projděte si jejich webové stránky a pokud tam nenajdete telefonní kontakt, tak rychle pryč. Pokud jakákoli firma nemá telefon, asi ví proč to dělá - buď je tak chudá a nemá na to, nebo asi ví, proč nechce, aby jí někdo volal. S anonymními firmami zásadně nenavazuji žádnou spolupráci.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.