Libim se mu?

Od: Datum: 03.01.17 10:15 odpovědí: 5 změna: 04.01.17 10:25
Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat ohledně jednoho kluka a celkově vztahu.. S jedním klukem se znam uz 10 měsíců, 2x nám to nevyšlo, jelikož si začal neco s jednou holkou, co ho poté odhodila..Ja na nej byla vždy milá a věnovala se mu, ale asi me moc dobre neznal, a tak to zkusil s tou druhou (kterou znal kratší dobu než me), jednou jsem mu ze srandy napsala " :* " a mu se to nelíbilo, dali jsme si pauzu a ted v prosinci jsme to psani zase obnovili. Je to jiné než predtim, ted se mi věnuje více, piseme si zamilované smajliky za normálními větami, stará se o me..Uz jsme byli venku asi 4x, ale vždy jen s partou..Ted v pátek máme jít sami, myslíte, ze se mu libim? Hodně mi psal, ze nechápe, jak jsem nemohla mít jeste kluka, ze jsem na svůj věk hodně rozumná. Nechci byt opět zklamaná, tak jestli mate nějaké rady, jak mu naznačit, ze se mi libi? Nebo jak poznat, ze se mu libim? Dekuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.17 10:19

Zeptejte se ho přímo, ale já osobně bych kluka, co si támhle a tuhle začíná s jinou, nebrala.

Ohodnoceno: 0x

Od: zamilovana
Datum: 03.01.17 10:58

Pochopila jste špatně, byla to jeho 2. dívka..Rozhodně není sukničkář a je velice hodný :) pouze ho oblbla

Datum: 04.01.17 04:05

Promiň, ale kluk, který se "nechá oblbnout"? Vážně o takového stojíš? (I na to "oblbnutí totiž museli být dva.)

Od: balzerka
Datum: 03.01.17 11:48

Nevím, jestli se mu líbíte. Myslím, že víc řeší, že jste ještě neměla kluka. A možná to chce vyřešit. Proč mu chcete naznačovat, že on se Vám líbí? Nestačí mu ty zamilované smajlíky, ani to, že s ním ráda půjdete na rande?

Ohodnoceno: 1x

Od: janm®
Datum: 04.01.17 10:25

Zdravím

Váš dotaz jež zní: "Líbím se mu?" , jakkoli by se mohl zdát "naivní" je naopak zcela na místě. Je třeba se vyhnout nedorozumnění a z toho pro vás později plynoucího zklamání. Zkuste se tedy toho kluka taktně ale zcela jasně zeptat na to jak Vás bere, chtějte přesně vědět zda-li se mu líbíte zda-li vás má rád a sledujte jeho reakci. Pokud by odpověď byla neurčitá, zastíravá, nechtěl by se plně vyjádřit zkrátka pokud by jste na něm viděla že si vztahem k vám není jistý, tzn. neví zda se mu líbíte, neví zda s vámi chce víc než kamarádit buďte opatrná, protože takové indicie mohou značit zkrátka "NE" NEberu tě jako potencionální přítelkyni, ale pouze jako Kamarádku, což ostatně také můžete být, ale nebude to asi to co chcete. Jednoduše měla by jste si co možná nejpřesněji a nejupřímněji zjistit jaká jste v jeho očích. Ptát se přímo ale ve vhodných situacích taktním nevtíravým způsobem, aby nebyl rozptylován kamarády apod.

...

Předpokládám že jste ještě velmi "mladí", a ze začátku se stává že mladí navazují více vztahů, protože ještě nemají ten pravý, na co by se ale mělo dávat pozor později je, zda pokud má někdo vážný vztah zároveň nemá tendenci udržovat vícero "intimních mileneckých paralelních vztahů" pak to už není dobré a takový člověk není vhodný pro vážný vztah. Nebo jinými slovy jakmile s někým "chodíte na vážno" máte "vážný vztah s výhledem do budoucna" měli by jste ostatní intimní milenecké vztahy přerušit a být si věrní dokud se nerozejdete...(udělat si v tom pořádek jinak to dělá zlou krev na všech stranách)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.