Jak jí okouzlit?

Od: Datum: 23.12.16 10:05 odpovědí: 4 změna: 23.12.16 21:02

Dobrý den,

před dvěma týdny jsem poznal jednu holku od nás z města. Mě je 18, jí 16, oba milujeme fotbal a máme hodně podobných zájmů. Proto jsem si řekl, že by mohla být pro mě ta pravá. Za tu dobu jsme byli 3x venky a pokaždý jsem se necítil nikdy líp, než právě s ní. Včera jsem ji pozval do kina, to bylo nejhezčí. V kině si na mě položila hlavu, a takhle prostě, což je pro mě určitě úspěch. Pak sem jí doprovodil na bus a tam jsme se rozloučili. Po včerejšku na ní nemůžu přestat myslet. Ale je tu problém, že jsou Vánoce a já nevím kdy jí zas uvidím, protože ani jeden nevíme jak bude čas. A hlavně, to je důvod proč to sem píšu, až se s ní zas uvidím, tak bych jí chtěl něčím překvapit, okouzlit, něco, co by jí fakt dostalo. Akorát právě nevím, co by to mohlo být. A myslíte, že u ní mám šanci? Jak jí mám získat?

Předem děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: janm*
Datum: 23.12.16 13:05

Zdravím

Jestli máte nebo nemáte šanci ví jen Bůh, než se to ale dozvíte vy sám pak můžete udělat jednu jednoduchou věc a to je snažit se nějakým způsobem hlavně "komunikovat", dneska k tomu máte jedinečnou příležitost, mobil, net, jakkoliv, zkrátka "udržovat kontakt" přez ta "hluchá místa" kdy se neuvidíte, zároveň si tak můžete společně naplánovat nějaký výlet, fotbal, nebo další kino či cokoliv jiného co vás spojuje. Při setkání s ní určitě nic nepokazíte alespoň malou kytičkou, či "docela drobnou blbůstkou pro štěstí" ... Zároveň by jste ji měl nenásilně a opatrně informovat o tom "co k ní asi cítíte" aby věděla, že chcete být více než jen "kamarád"...Dále to pak už záleží na ní s tím nic moc neuděláte, pokud se jasně vysloví že ne, pak nezbude než z lásky "vystřízlivět"...:)

P.S.

Jinak jistě okouzlit můžete a rozhodně nic nezkazíte nepodbízivým a slušným jednáním a chováním, jistou korektností, galantností, spolehlivostí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.12.16 13:42
avatar

Podle toho, co "jí" chcete okouzlit...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 23.12.16 13:46
avatar

Hlavně se nesnažte ji okouzliv za každou cenu. Budte prozatím kamarádský, milý, pozorný. Většina děvčat nemá rádo, aby se jim něco nebo někdo vnucoval, tak to nechte volně plynout, naučte se jí naslouchat, to ocení. Hodně štěstí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 23.12.16 21:02

Buďte dál milej, pohodovej, úsměvavej . Holky, co maj rády fotbal, hodně ocení kamarádský přístup a smysl pro humor.. Nejsou to zasněné romantičky, co je najdeš v koutě, kams je ráno postavil. Neuspěchejte to, netlačte na pilu, nechtějte od ní nějaká vyjádření k vašemu zatím křehkému vztahu. Když jsou ty Vánoce, tak jí třeba dodatečně dejte nějakou roztomilou maličkost, že Vás cestou uhodila přes nos. Nebo kupte stírací losy, přivažte nití / prošít kraj jehlou/ na větvičku a máte květinu i zajímavé téma, co když tam bude milión. Nebo naplánujte nějaký výlet, třeba busem do sousedního města na kopanou, futsal nebo na hory, abyste se mohli cestou bavit. A nechte ji povídat, ať se něco dozvíte. Když má ráda fotbal, někde u Vietnamců mívají náušnice, jako kopačák / černobílé fleky/. Ty se vejdou do skořápky od vlašského ořechu. Nebo míček z chirurgické oceli jako přívěsek na šňůrku, ale to tam, kde takové ocelové věci prodávaj. Nebo jen kamínek pro štěstí v její oblíbené barvě.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.