Spolucestující na dovolenou

Od: Datum: 19.12.16 14:36 odpovědí: 8 změna: 20.12.16 17:17

Několik posledních let(5)jsem s přítelkyní/kamarádkou byli na dovolených po Evropě.Poznávací zájezdy.Sice jsme oba vdaní/ženatí ale vždy se to nějak doma vysvětlilo.Moralisti ať prosím neodpovídají.Byly to vždy krásné zážitky.Bohužel ale to už skončilo protože přítelkyně už z rodinných důvodů jet nemůže.Vztah ale narušen není.Protože by jsem chtěl ještě navštívit v létě Korsiku tak jsem docela zklamán.mám si prý někoho ssebou sehnat.Sám jet nechci a tak se chci zeptat jestli se dá nějaký spolucestující (spíš žena) sehnat přes nějaký inzerát.Zda je to vhodné.Ještě dodám,že jsem už starší pán(70)ale ještě v pohodě.Doporučili by jste to?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.12.16 15:04

Proč ne, pokud se na to cítíte. Jinak alespoiň skonáte při tom, co máte rád, ha ha... https://search.seznam.cz/?q=hledám+spolucestujícího&oq=hledám+spolucestujícího&sgId=kxuuzAIgDX4axJZoQVoV_FwokSqNznRbzSmjYG .. Zkuste projít cestovky, u některých je i rubrika "hledám spolucestující".

Ohodnoceno: 0x

Od: paw®
Datum: 19.12.16 15:13

Klidne shanejte. Pokud to mate vnitrne a doma stovnane, tak smele do toho.

Datum: 20.12.16 01:30

Jste-li na Facebooku, je tato tamější skupina na toto jako stvořená https://www.facebook.com/groups/358879600887467/?fref=ts - to by bylo, aby se mezi 15 tisíci lidmi někdo nenašel...

Datum: 20.12.16 05:51

I Vy jeden kujóne. Původní milenka/přítelkyně/kamarádka už je bud kapánek omšelá a okoukaná, nebo její manžel po 5 letech konečně procitl a koupil kouli se zámkem. A vy sháníte jiné maso. Což bych ve třicítce a svobodném stavu pochopila. Ve Vašich 70ti bych, být Vámi, konečně taky jednou vzala i svou manželku - to si to ta paní opravdu nezaslouží, když o Vás pečuje? Možná vaří, žehlí, pere, uklízí, ale na zájezd místo ní berete jiné potěšení. Zasloužil byste...

No a protože jsem opravdu v tomto případě moralista, raději respektuji Vaše přání a dál už neodpovídám.

Jen tohle - před 14 dny jsme si s manželem vybírali dovolenou first minut na léto 2017. Společnou. Je nám 61 a 65 let. Vybrali jsme, shodli jsme se oba. Nikoho z nás nenapadlo ani na chvilku, že já bych mohla jet s Novákem a on třeba s Houskovou! *ee* Svatá prostoto! Jaga.

Navíc, taková dovolená něco stojí. Platil jste sobě a té svobodomyslné ženě možná taky. Pár tisíc to dá. a co koupíte za stejné peníze své paní, aby nebyla ošizená. Vás bych chtěla mít doma - ale jen vycpaného, nebo naloženého v lihu...nezlobte se za upřímnost.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.12.16 09:26

babajaga-tentokrát jste se se svými odsudky bohužel netrefila.Takže to vezmu po pořadě.Vůbec moje přítelkyně není omšelá atd.naopak je o 13let mladší,postavu by jí mohla nzávidět kdejaká dorostenka.Nic víc by jsem si vroucněji nepřál aby mohla opět jet.Ani to s tím placením dovolené nesedí.Ona má dokonce větší plat než já penzi.Takže jsme jezdili každý za své.Nebojte na manželce nešetřím.A proč nejedee manželka se mnou?Jednodušše proto,že ráda jezdí k moři(každý rok do Chorvatska s kámoškama) a mě představa ležet celý den u vody a cmudit se přímo děsí.Takže takhle nám to vyhovuje.Manžel přítelkyně nemusí to ani to a aby ona seděla doma a jen vařila a hlídala vnoučata tak se taky ráda podívá na něco hezkého ve světě.Ani ta koule na její nohu se nekoná dle vás.jsou to prozaičtější důvody jako dlouhodobější úraz v rodině u dětí.

Za společníka preferuji ženu,protože to je o něčem jiném,než s mužem.A to nemyslím jen že by mezi námi muselo něco být.Jde vyloženě jen o ženský pohled a empatii.I ta dovča by byla každý za své.Tož tolik.A vycpaný se určitě cítit nebudu.Hezký den Hezké Vánoce přeji.

Datum: 20.12.16 11:45

Jak píše Petula, tak jste se babojago netrefila, přesto mě Vaše odpověď pobavila, naložený v lihu by mohl být na dva způsoby.*smich*.

Datum: 20.12.16 10:55

Já si běžně dávám inzerát na www.eximtours.cz je tam přímo kolonka hledám spolucestující

Ohodnoceno: 1x

Od: gnvf
Datum: 20.12.16 17:17
Já prostě jela s cestovkou na poznavacku sama a seznámila se až na zájezdu. Samotných lidí tam bylo vícero. Dokonce i pán kolem 70 let jel - ale fyzicku měl teda skvělou. Věkový průměr byl řekla bych někde pod 40 lety.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.