Po jaké době je vhodný jít ven?

Od: Datum: 14.12.16 19:15 odpovědí: 5 změna: 15.12.16 17:38

Dobrý večer,

v neděli jsem poznal novou holku, od tý doby si píšem a co sem jí poznal, tak se mi zdá úplně bezva :) . Chtěl bych s ní ven a ona semnou taky, ale je lepší jít co nejdřív, nebo je lepší ještě počkat, než se víc poznáme? Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 14.12.16 19:21

Dobrý den, takže, Vy chcete a ona také chce? No, tak se běžte poznávat hned a bude to lepší, než poznávání písemné. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.12.16 19:29
Nejlíp se poznáte právě venku, takže není důvod zbytečně čekat.

Datum: 14.12.16 20:28

Zdravím. Nejlépe se poznáte právě při komunikaci z očí do očí. Takže pokud tu možnost máte, choďte na procházky a neseďte u pc.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.12.16 16:43

Představte si že kdysi strašně dávno (asi tak před 15 lety) spolu páry chodili ven prakticky od prvního okamžiku seznámení a neviděly na tom nic mimořádného. Ona totiž jiná možnost k poznávání ani moc nebyla :-D. Odjakživa to fungovalo, tak proč by to nemělo fungovat dneska? Zvedněte zadel od PC a vyražte do ulic (případně do lesů). A kupte jí karafiát.

Od: adinka
Datum: 15.12.16 17:38

Já bych třeba hned jít ven nechtěla. Nechodím ven s nikým, koho znám z internetu 3 dny! Potřebuju se s tím člověkem víc poznat právě písemně. Když mi někdo takhle brzy navrhne schůzku, tak mě to spíš vyděsí a couvám.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.