Léčba laserem

Od: Datum: 11.12.16 14:36 odpovědí: 9 změna: 11.12.16 20:05

Je tu někdo, kdo absolvoval léčbu kloubu laserem? Doktor mi napsal 10 "sezení". Má s tím někdo zkušenost? Je to k něčemu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: maky®
Datum: 11.12.16 15:29

Ano, laser mi pomohl výborně na tenisový loket, je to již řádka roků, musela jsem také 10 x a pokaždé jsem doplácena, ale malou částku, bud deset nebo dvacet korun, už nevím. Ale byl to laser bodový, přesně do místa zánětu, musela jsem najít nejbolestivější bod a tam si sestra udělala tečku propiskou. Zároven jsem chodila na elektromegnetické proudy a ultrazvuk,ale vyléčili mi to. Hlavně přikládám úspěch tomu laesru.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.12.16 16:19

Mně to na problém se šlachou lokte nepomohlo. I po 8 měsících po "léčbě" to bylo stále stejné, až pak se to velmi pomalu zklidňovalo, ale ani teď po dvou letech to není 100%. Ale možná záleží, jak problém vznikl, já si to rozhodně nenatáhl zátěží, prostě to "přišlo samo".

Datum: 11.12.16 16:25

Pro tomkk - někteří razí heslo "jak to samo přišlo, tak to samo odejde" , často to tak opravdu je:)

Datum: 11.12.16 16:22

Zdravím, absolvovala jsem laser na tenisový loket a na patní ostruhu, také po 10 sezeních. Ve druhém případě jsem platila 450 Kč, výsledek nula. Někomu však laser pomáhá. Já mám spíš zkušenost, že si časem tělo poradí samo. Jenže, když je bolest, za zkoušku stojí cokoliv ...

Datum: 11.12.16 20:05

Nejedná se přímo o bolest, spíš v té ruce v určitých pohybech na pár vteřin nemám cit. Jako bych ji chvíli neměla.

Datum: 11.12.16 16:52

Jak se tu píše, někomu to pomáhá, někomu ne, ale mě to opravdu pomohlo na bolest paty. Skoro půl roku jsem se snažila tu bolest léčit podomácku, ale nic nepomáhalo, ostruha to taky nebyla, tak jsem byla poslána na laser a fakt to zabralo. Už je to rok a pohoda. Je potřeba to zkusit.

Datum: 11.12.16 19:30

Děkuji za odpovědi. Nebyla bych asi schopna určit nejbolestivější bod, je to problém v celém rameni a mám pocit, že si s tím pan doktor neví rady, tak jde cestou pokusů a omylů...

Od: balzerka
Datum: 11.12.16 19:50

Taky mne dlouho po námaze zlobilo rameno a fyzioterapeutka při masáži přišla na spojitost s horním segmentem hrudní páteře. Tak cvičím hrudní páteř a pomalu se to lepší. Ono to chce zároveň dát do pořádku žlučník. Odlehčit jídelníček zeleninou.

Datum: 11.12.16 20:04

Tak tím mě ten pan doktor naprosto šokova. Také se mě ptal na žlučník, ale já se žlučníkem žádné problémy nemám. Překvapilo mě jeho tvrzení, že by se lidi divili, jaké spojení je mezi žlučníkem a horními končetinami.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.