Má mě stále ráda

Od: Datum: 11.12.16 02:23 odpovědí: 5 změna: 11.12.16 11:26
Dobrý den, jsem policista, který před půl rokem dokončil policejní akademii a nyní již jezdím v provozu. Měl jsem kvůli nemoci přerušené studium, nyní je to dva a půl roku, a v té době jsem na jedné akci potkal holčinu, co chodila a rok níže. Dali jsme se dohromady a zdálo se i, že jsme šťastní,teda aspoň mi to tak přišlo. Bohužel jí na mě asi vadilo pár věcí, a tak mi tenkrát po půl roce dala kopačky a vrátila se ke svému předchozímu partnerovi. Po nástupu do její třídy me zezacatku moc nebrala, potom jsme se začali bavit trochu víc, ale ve skole moc ne. Začal jsem pracovat v jedné firmě, kde shodou okolností delala i ona. Tam jsem se stal velmi oblíbeným kolegou všech a my dva se začali normálně bavit. Jako dospělí lidé, kteří spolu chodili a prostě jim to nevyšlo a život jde dál. Obcas jsme si i napsali nějakou sms mimo práci. Trochu jsem zde vycítil, že je mile překvapená z toho, jak se v této práci chovám a jak me mají kolegové rádi, protože to asi necekala a možná se domnívala, že jsem jiný, v negativním slova smyslu. Pak jsme skončili školu, ona zůstala stále s partnerem. Nyní pracuji jako policista v terénu a ona na operačním středisku. Měli jsme nejakou besídku včera a ona seděla vedle mě a lehce se přiopila. Pořád se se mnou chtěla bavit, obcas mela nějaký příjemný kompliment a když doslo na téma o první pomoci, tak mi rekla, že kdyby byla potřeba, tak by mi dokázala dát umělé dýchání, když bych to byl já. Potom jsem hledal telefon a myslel, že mi ho schovala. Ona mi rekla, ať ji sáhnu do kapes u kalhot jestli chci, abych se přesvědčil, že ho nemá. Normalne se zvedla a nastavila mi kapsy a nechala si je mnou projít. I kapsy vzadu. Místy si položila hlavu na mé rameno a místy měla pozitivní narážky na náš bývalý vztah. Když jsme se k sobě při konverzaci přiblížili, viděl jsem, že jinto nevadí a přibližuje se občas sama ke mně. Co me prekvapilo bylo, když mi řekla že se vždycky každé ráno v práci kouká, jestli sloužím já a kde sloužím. Potom jsem ji odvezl autem na autobus a ona mi hrozně moc děkovala, že jsem hrozně hodný a tak. Z domova jsme si ještě prohodili pár sms se smějícími smajlíky a šli spát. Dnes jsme oba sloužili a obcas si napsali. Co si o tom všem mám myslet? Říká se, že v alkoholu je pravda, mám si proto myslet, že mě má možná pořád nějak ráda a jen to díky němu nedokázala skrýt? Myslel jsem si, že je spokojená s přítelem, ač se k sobě vubec nehodí,jsou oba úplně rozdílní lidé. Lámu si nad tím hlavu, poraďte mi, prosím. Rozešli jsme se před dvěma lety. Děkuji vsem!
P.S.Alkohol jsem nepožil, proto jsem řídil.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.12.16 05:51
avatar

Nechte to být.

1/ slečna má svého přítele a to už víc, než 2 roky. Tudíž tam určitě nějaký vztah bude.

2/ díky alkoholu se najednou stala přítulnou. To je běžné, alkohol uvolňuje zábrany, někdo se přiopilý chechtá, někdo pláče, ona si prostě vylívala srdce. Neberte to jako podnět. Něco jiného by bylo, kdyby dívka byla střízlivá a vyznávala se Vám. Tohle byly jen přiopilé řeči. O čem se měla bavit? O druzích pout či pistolí? Tak se začala lísat.

Chovejte se k ní dál jako kolega, nedělejte si žádné iluze. Podnět musí vyjít od ní, až vystřízliví. V alkoholovém oparu se toho napovídá. Já jednou jako mladá rozvážela lidi autem k ránu ze svatby /za večer jsem vypila asi 15 mattonek *ee*/ a měla jsem narážek a nabídek a žádostí a vyznání až mi z toho bylo nanic. On alkohol povoluje pouta.

Nechte tomu volný průběh, nemontujte se mezi ty dva. Vám by se také nelíbilo, kdyby Vám někdo lezl do zelí. To musí vzejít od té dívky.

A teď věřím, že až se potkáme na silnici, nikdy od Vás nedostanu za svou dobrou radu žádnou pokutu. Platí? *tanec* Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.12.16 11:26

jednoduse, uz bych ji neveril a poslal do haje ,zadne citove zblizovani a nesdeloval bych ji zadna nova seznameni ,proc? Aby te nevydirala .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.12.16 07:37

Ano, alkohol odbouravá překážky. Já bych spíš zamyslela nad tím, když má slečna přítele, ke mě se chová takto při požití alkoholu, co by se stalo, kdyby se náš vztah rozvinul. Nechovala by se tak potom i v našem vztahu k jiným? Asi má potřebu si něco dokazovat, zvyšovat sebevědomí. Zamyslela bych se, zda-li bych jí potom mohl věřit.

Také jsou ženy, které mají zájem a chtějí získat to, co je zrovna aktraktivní, o co je zájem, jakmile to získají, dokáží si, že na to mají a přestanou míto to zájem a začnou dobývat něco někoho jiného. Čert ví, co se honí slečně v hlavě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lm®
Datum: 11.12.16 08:05
avatar

Ahoj .

Souhlasím s baboujagou ve dvou věcech : Alkohol odbourává zábrany a nechte to být.

Slečna s Vámi chodila,ona se s Vámi rozešla a ona má vztah. Samozřejmě,že jí imponuje Vaše oblíbenost . A také je pravdou,že pokud se s někým nerozejdeme přímo ve zlém,tak ten člověk nám už nikdy není a nebude zcela lhostejný.Nemusíme ho zrovna milovat,ale není nám cizí,je v našem srdci někde uložen.

Já bych na Vašem místě udržovala přátelský vztah a možná bych laškovně na adresu té besídky a jejího koketování pronesla nějakou krátkou vtipnou repliku-poznámku ve smyslu,že slečna zlobila...Uvidíte jak na to zareaguje..

Myslím,že se jí líbíte jako úspěšný muž, jak píšu výše jistě jí to imponuje.Ale důvody pro které vás kdysi opustila mohou stále přetrvávat.Navíc a hlavně má jiný vztah.Přece nechcete být tím,kdo někomu vztah bude ničit.To se vždy nakonec člověku ve zlém vrátí. VŽDY. Důrazně Vás i varuji i před tím začít si paralelní vztah.Tam jsou hezké jen začátky a nakonec jsou nešťastní všichni.

Na světě je jistě mnoho nezadaných , věrných děvčat .

Asi tak Lenka

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kuky®
Datum: 11.12.16 11:15
Ta s vámi jen tak laškuje a koketuje.
S ní by to opravdová láska nebyla čili si pobyt v její přítomnosti užijte ale vztah nadejte jinde, takže jej vesele hledejte.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.