Je zde nějaký Hasic záchranář policista?

Od: Datum: 10.12.16 18:26 odpovědí: 15 změna: 12.12.16 22:26
Dobrý den shanim nějakého hasiče záchranáře doktora nebo policistu potřebovala bych se nutně na něco zeptat je to otázkou života a smrti jak se rika mohli byste pomoct jedné rodině s detmi takle před svátky ještě ke všemu . Byla bych Vám nejvíc zavazana.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.12.16 18:35
avatar

Tak se ptejte, je spousta věcí, na které může odpovědět i člověk mimo obor a ještě možna přesněji. Dejte dotaz a uvidíte. Jestli sháníte hasiče nebo záchranáře nebo policistu, buď si otevřete seznamku, nebo v případě problémů (otázka života a smrti) volejte tísňovou linku 112.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.16 21:27
avatar

Hasič ,policista,lékař RZ= všichni jsou záchranáři!Takže nejprve napište koho z těchto složek potřebujete.Já byl ještě před pár lety také záchranář ale pro změnu od VZP CO

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dennissa
Datum: 10.12.16 21:48
Shanim koho koli s tímto postavením. A byl by ochotný si např po emailu poslechnout proc někoho takového shanim
Datum: 11.12.16 05:26
avatar

Nezlobte se na mě, ale z minulé otázky je naprosto jasné, že pán je pěkný vejlupek, koledoval si no a dostal, co si zasloužil. Asi to nebylo nic zanedbatelného, když následovala vazba. Protože hodně podobných lumpů pustí a vyšetřují na svobodě. Jen "větší ryby" nebo opakovaná trestná činnost je jízdenkou do vazby.

Nevím, na co potřebujete záchranáře - aby ho z vazby zachránil? Doktora proto, aby ho uznal marodem, /viz Janoušek/ a následně ho propustili, aby se mohl léčit? Policistu asi proto, aby ho pořádně "pomazal" pendrekem, aby to ten šíbr už nikdy nedělal.

Za každý špatný čin by měl následovat trest. A pokud ten mizera okrádal lidi, kteří sami moc nemají, zaslouží si vazbu vrchovatě. Pro nic za nic snad nesedí nikdo. Není důvod dobývat ho odtamtud ven.

Tak nenaříkejte, není proč. O co si koledoval, to se stalo. Každý si musí uvědomit, že pokud páchá nějakou nepravost, jednou to praskne.

Bude se tam mít dobře. Pokud pak následně dostane nepodmíněný trest, tak ještě líp. Sice jsem tam nikdy nebyla a nelituji toho, ale bude v teple, čistém prádle, teplé jídlo, sportovní vyžití, i jazyky se tam může učit. A nebude muset makat. Bylo by ale lepší, kdyby pracoval, protože bude muset nahradit to, co rozkradl. A podle té uvalené vazby toho asi nebude málo.

Ne nadarmo se v jedné staré odrhovačce zpívá: Jo, v kriminále, tam my se máme, tam nosej žrádlo na podnose...Jaga.*vezen*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: denysss
Datum: 11.12.16 08:36
Chápu že vás názor a respektují ho ne nechci to ani z jednoho uvedeného důvodu shanim z jiného důvodu .a zadam vás abyste my nepsala ani do jednoho mého příspěvku já shanim lidi kteří my pomůžou a ne kteří mi ještě více ublížit nikomu nepreju aby zazival tu bolest co já ale vam bych to přála ste strasne necitliva. Nenapadlo vás třeba jak mu asi je když neuvidí děti nemohl se snimi rozloučit musím sama utahnout bydlení i jídlo naše dite si myslí že hodnotě opustil já sem bez svého manžela kterého miluji úplne na dně a ještě budou vánoce představte si ze tam se dite o vanoce na sa má! !
Datum: 11.12.16 09:49
avatar

Jak mu je? Jak mu bylo když prováděl nekalosti,taky jej mělo napadnout jak na tom bude partnerka a děti,nad tím jak je lidem co okradl? Nad tím vším se má přemýšlet a ne pak brečet jak je chudáček v kriminále!Když Vám dával peníze získané podvodně -to Vám nevadilo?

Dokázal byh pochopit orodovat za člověka ,pokud se dostane na ona místa když způsobí zranění-smrt při bouračce v autě byť zaviněné ale za podvody,krádeže atd?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.12.16 09:11
avatar

Neumím si představit, proč by se měli lidé ze záchranářských složek v případě otázky života a smrti hledat na internetu. Lepší než na internetu bude hledat v blízkém okolí. V každé vesnici jsou hasiči. V každém větším městě jsou kromě hasičů i policisté a záchranáři. Mezi výjezdy k akutním případům si jistě mohou chvilku pohovořit o vašem problému.

Ale pokud by se mělo jednat o zproštění vazby pro vašeho provinilého partnera, tak věřte, že se od nikoho nedočkáte jiné odpovědi než takových, jaké jsou zde v obou dotazech a které se vám vůbec nelíbí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: denysss
Datum: 11.12.16 09:18
Třeba ano a třeba ne nepůjdu přeci otravovat jen tak někoho kdo je v práci a zrovna odpočívá před další zásahem.
Od: denysss
Datum: 11.12.16 10:32
Kdyby cokoli provedla vase žena ci děti nechal by ste je vtom? Osoby jez bezmezne milujete bohužel v dnešní době se do problému muže dostat jaky koli člověk to je Můj názor a končím tuto diskuzi.
Od: xy
Datum: 11.12.16 10:39

Může dostat do problémů? jakýkoliv člověk? Spíš asi myslíte jakýkoliv zloděj, podvodník, vrah.. které vy bezmezně milujete.

takoví zmetci se mohli dostat do problémů v kterékoli době. A doplatit na to sakra víc, než váš milovaný hajzlík. Počkejte, až vás,nebo vaše dítě stejně milovaný borec okrade, fyzicky napadne nebo zabije

Bezmezně milujete člověka bez páteře? Vaše dítě vychováte ve stejnýho zmetka?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.12.16 17:17
avatar

Ano, mohu se dostat do problému. Třeba když pojedu po silnici a vyběhne mi dítě za míčem pod auto. Ale to je situace, za kterou nemohu.

Ovšem, krást a podvádět kvůli vlastnímu obohacení a prospěchu, to slušný člověk neudělá. Záleží i na tom, jak byl vychováván, zda v pořádné rodině, či nikoliv. A zda nechodil za školu, ale do ní, tam by se také dozvěděl něco o tom, jak se chovat a jak jednat.

Rozesmálo mě, jak píšete, že podvodník si vybíral jen zámožné klienty, kterým ulehčoval od jejich úspor. Jak poznal chudého či bohatého? To si od lidí vyžadoval potvrzení o výši jejich konta, či jejich platu? A pak si řekl - ten pan Novák je nechutně bohatý, tomu kapku uberu z jeho konta! *tanec*Vy byste mohla vyprávět pohádky, bohužel, nebyly by asi příliš veselé.

Prostě nezastávejte se mizery, pokud mu to bylo jedno, co páchá, vaše společné děti určitě jednou nebudou lepší. Protože v tom žijí. Má na ně vliv prostředí rodiny i myšlení podařeného tatíka. Nevybrala jste si muže, kterým se lze chlubit. Pokud jste aspoň Vy lepší /i když, kdo ví.../, snažte se manželovi pomáhat tím, že mu pomůžete splácet peníze těm, které podvedl. Tím, že ho dostanete z vazby, aby to mohl páchat dál, tím mu prokazujete jen medvědí službu. Jen ať je ptáček pěkně v kleci. Však ty Vánoce bez něj přežijete, odpočinete si, aspoň nebude mít na děti špatný vliv, když nebude doma. Je to tak. Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.12.16 17:50
avatar

Nejprve bych chtěl upřesnit, že vazba není trest, je to pouze preventivní opatření; takže slova - je to lump, vazbu si zaslouží - jsou jaksi mimo mísu. Pokud je však obviněný odsouzen k trestu odnětí svobody, pak se doba strávená ve vazbě do trestu započítává. Obviněný smí být vzat do vazby jen tehdy, jestliže z jeho jednání nebo dalších konkrétních skutečností vyplývá důvodná obava,

a) že uprchne nebo se bude skrývat, aby se tak trestnímu stíhání nebo trestu vyhnul, zejména nelze-li jeho totožnost hned zjistit, nemá-li stálé bydliště anebo hrozí-li mu vysoký trest,

b) že bude působit na dosud nevyslechnuté svědky nebo spoluobviněné nebo jinak mařit objasňování skutečností závažných pro trestní stíhání, nebo

c) že bude opakovat trestnou činnost, pro niž je stíhán, dokoná trestný čin, o který se pokusil, nebo vykoná trestný čin, který připravoval nebo kterým hrozil,

Z vašich řádků bych tipoval, že v tomto případě jde o vazbu podle písmene b). Je-li tomu tak, zůstane ve vazbě tak dlouho, než jsou vyslechnutí svědci. Jakmile důvody vazby pominou, musí být obviněný ihned propuštěn. O propuštění z vazby rozhoduje ten orgán, který o vazbě rozhodl.


doplněno 12.12.16 21:03:

Sebod - vy jste mě špatně pochopila. Já jen tvrdím, že o tom, kdo půjde do vazby nerozhoduje to, jestli je velký nebo malý lump, ale to, zda je splněna alespoň jedna ze tří podmínek pro vzetí do vazby, které stanovuje trestní řád.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.12.16 20:21

Bruno, tazatelka zde jasně napsala, že okrádal lidi někde na internetovém obchodě. Bez ohledu na to, zda dostane podmínku, nebo půjde natvrdo, to lump je. I kdyby teď měla tazatelka tolik peněz, že by všechny podvedené přesvědčila, aby nevypovídali v jeho neprospěch, tak to lump je.


doplněno 12.12.16 22:19:

Aha, tak to jsem opravdu. Bruno, špatně pochopila.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.12.16 22:26

Pokud hledáte nového tatínka, tak bych o něčem věděl*smich*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.