Podvádí nebo se mi vysmívá?

Od: Datum: 10.12.16 14:30 odpovědí: 11 změna: 11.12.16 06:07

Zdravím myslíte si že když partner sotva přijede z práce napíše mi že honem někam musí neřekne kam, řekne že se vrátí v danou dobu a prijede o 3 hodiny pozdeji je normální? Mě to normální nepřijde, vždy byl dochvilný ba dokonce za mnou jezdil dříve. Mám pocit že sem pro něj kus hadru, že si mě neváží tak jako dřív :( Ví že nesnáším lidi co chodí pozdě a nedodrží slovo protože takovým lidem se nedá věřit, mám už spoustu zkušeností... a stejne to pořád dělá. říkala sem mu když se zpoždíš dej mi vědět, ale že bych se toho dočkala kdepak.. Pak já kráva se o něj vždy bojím jestli se mu něco nestalo a on pak přijde celý vysmátý... Myslíte si že mě podvádí nebo se mi vysmívá? :/


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.12.16 14:50
avatar

Zdravím. A proč máte vztah s někým, vedle koho se cítíte jako kus hadru? On si k Vám dovolí jen to co mu Vy sama tolerujete..Nezáleží mu na Vás když se takto k Vám chová! Komunikujte spolu a udělejte si ve svých citech a chování jasno.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 10.12.16 14:51
avatar

Nemusí podvádět ani se vysmívat. Jen si žije vlastní život. Vy do jeho života patříte, ale jste čím dál víc na okraji. Pokud bydlíte spolu, jste pro něj především bytná a hospodyně, pokud bydlíte odděleně, jste pro něj jen sexuální partnerka. Možná si je vámi jistý, takže se nesnaží o kompromisy a je mu jedno, že situaci špatně snášíte. Možná budete v požadavcích na dochvilnost a dodržování dojednaného důraznější a rozhodne se s lehkým srdcem pro rozchod. Skutečné partnerství vypadá trochu jinak.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: renatakob
Datum: 10.12.16 14:59
Driv jsme se vzajemne respektovaly nic nam nechybelo, kdyz chodil ven s kamarady vse bylo v poradku, ale najednou se ke me chova jak kdybych nebyla dulezita, kdyz si s nim chci o tom promluvit bud to zamluvi a nebo zbabelecky odejde :( a nejhorsi je ze jestli se rozejdeme zustanu sama s miminkem...
To by mě zajímalo jak podle vás vypadá partnetsví?
Datum: 10.12.16 15:16

Bohužl jsme se věštit ještě nenaučili, tak těžko říct. Musíte vědět nejlépe vy, jestli mu jste ukradená nebo ne. A pokud by vás podváděl, tak by si našel určitě nějakou dobrou výmluvu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.16 15:22
avatar

Máte pravdu, dobré partnerství se definuje špatně. Někdy muž ženu bije, ale ona je ráda, že nosí domů peníze. Jindy ji nebije, ale peníze propije, nastrká do automatů. Obě mohou být poměrně spokojené, protože by mohlo být ještě hůř. Dobré partnerství je prostě vztah muže a ženy, ve kterém jsou oba (většinou, protože bouřky totiž přijdou vždycky) spokojení. Tolerují si navzájem drobné povahové chyby, mají stejné názory na výchovu dětí, finanční záležitosti, trávení volného času (ne nutně vždy společně) atd.

Neporadím ani ohledně pokusů vztah držet, ani případného života osamělé mámy. Jen jsem odpovídala, že za chováním vašeho přítele nemusí být podvádění či výsměch. Bude za tím lhostejnost. A to je blbé...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: renatakob
Datum: 10.12.16 15:25

Čí lhostejnost?

Od: ben®
Datum: 10.12.16 14:56
avatar

Dobrý den, zda podvádí prý zkušená žena (partnerka) pozná. Ovšem, rádci na poradně určitě ne. Já bych řekl, že jste mu (už) volná a má Vás "na háku". Tedy, na velkou lásku to už nevypadá a když si o tom nepromluvíte, tak se důvod nedozvíte. Pomalu mu zabalte věci a očekávejte konec vztahu. Zdravím!


doplněno 10.12.16 15:25:

renatakob - řešte to doma razantně metodou "nůž na krk" a chtějte jasné vysvětlení či nápravu.


doplněno 10.12.16 15:33:

renatakob - já bych toto za stíhačku neoznačil. Vy jen potřebujete mít jistotu, že je Váš partner (a zřejmě budoucí otec dítěte) spolehlivý, odpovědný a postará se i do budoucna. Pokud to nezvládá již nyní, tak to dobře nevypadá. Možná to byla špatná volba partnera, možná je moc mladý, možná ho srovná až děcko -

jenže je to loterie. Hodně štěsti a myslete hlavně na to dítě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: renatakob
Datum: 10.12.16 15:28

Když já nechci být za stíhačku, nesnáším když z nej musím tahat kde byl, ale myslím si že se vztah už asi zachránit nedá když nejeví zájem .. Pro mě je těžké v těhotenství se snažit zachránit vztah, je to pro mne vyčerpávající. Takže asi máte pravdu,... Děkuji.

Od: haf
Datum: 10.12.16 17:49

Prozradte nam, kolik je partnerovi roku, jake ma vzdelani a jestli se takhle chova az od doby, kdy jste otehotnela. Jestli je primitivnejsi a citove zanedbanyy, tak se uz nezmeni.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.12.16 19:50
avatar

Co všechno spolu děláte, jako partneři? Máte nějaké společné činnosti? Vím, že s miminkem je to obtížné, ale přesto, žijete spolu? Nemyslím, že bydlíte a spíte, ale děláte to, co páry spolu dělají. Povídají si, zajdou na procházku, spolu vaří, odpočívají atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.12.16 06:07
avatar

Mezi vámi vázne komunikace. Už to Vaše: když přijde z práce NAPÍŠE MI. Musíte spolu víc a častěji mluvit. Mlčením a psaním SMS se problém nevyřeší.

Pán přijde z práce, předpokládala bych tedy, že už bude doma, s něčím pomůže, případně si přečte noviny apod. Kam lítá? Má snad druhé zaměstnání? Chodí do hospody? Do fitcentra? Nehraje náhodou automaty? Dává Vám na domácnost dost peněz? Nesnížil v poslední době částku? Pokud jste těhotná a on je náruživý, může hledat i partnerku na sex. Je to smutná myšlenka, ale i to může, bohužel, být.

Chtělo by si opravdu si spolu v klidu sednout, uvařit kafčo a promluvit si. O všem. Vy se ptejte, on ať se nevykrucuje a odpovídá. Ale aby to nebylo jako výslech, i on může klidně říct, co mu vadí na Vás, že utíká z domova.

A pokud jste pro něj opravdu kus hadru a neváží si Vás, měla jste pečlivěji vybírat adepta na tatínka svého budoucího dítěte. Abyste nebyla ta kráva. :-D Teď už je pozdě. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.