Jaké červené víno pro ženu?

Od: Datum: 10.12.16 11:56 odpovědí: 7 změna: 11.12.16 15:39
Která má ráda víno sladší? Jaký druh? Jaká země dělá sladší vína?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: stir
Datum: 10.12.16 13:44

Pro zenu bile Pálava

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.12.16 13:50

Já mám nejradši modrý portugal a ještě lepší je rulandské šedé, které je ale bílé. Jinak co se týče výrobce, těžko říct, kdo je dobrý. prostě se musí kapnout. My jsme jednou u známých pili jakési víno, od nějakého známého výrobce, 3 úplně stejné láhve, akorát jiné šarže a každá měla svou chuť! Tak jsme se na to zaměřili i příště a zase! Jedna červená frankovka byla dobrá a druhá chutnala jak nakvašený rybízák.

Datum: 10.12.16 13:59

Sladší vína dělá celý jižní konec Evropy. Klasika je Španělsko, Portugalsko, dolní konec Francie a Itálie, obvykle mívají v názvu Port nebo Porto. Ale ta jejich sladká vína bývají sladká až moc.

Já bych vám poradil nějaký Červený Tramín, s přívlastkem pozdní sběr. Červený Tramín sice nepatří mezi červená vína, protože není zrovna moc červený. Ale to je jedno. Holky všeho věku ho mají rády.

Datum: 10.12.16 16:02

Ochutnal jste někdy fortifikované víno? Takový Merlot je prostě NĚCO ;) Možná pomůže název Portské, jen vyrobené z česko-slovensko-moravských hroznů Doporučuji si k tomu koupit hořkou čokoládu ;) Prý po něm padají kalhotky :-D

Datum: 10.12.16 16:41

Co ledové víno. Jinak úžasné zkušenosti mám s ukrajinou ale jestli používají svoje nebo zahraniční fakt nevím ;)

Od: balzerka
Datum: 11.12.16 13:28

Nedávno jsem pila polosladký Merlot z Moldavie. Taková baňatá láhev 0,7. Tak to mi chutnalo! Pokusím se zjistit víc, láhev už je vyhozená. Sladší a chutné je Porto, ale to je s vyšším obsahem alkoholu a třikrát tak drahé.

doplněno 11.12.16 13:35:

Také jsme chodili do jedné vinotéky pro babské červené víno Kagor. Je takové těžší a sladší.

Datum: 11.12.16 15:39

osobně nevím, ale je to o chuti a pak je jedno jestli je to muž a nebo žena

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.