Aspererův syndrom- děti

Od: Datum: 09.12.16 11:35 odpovědí: 3 změna: 09.12.16 16:42

Dobrý den,

děti s touto poruchou mívají problém být přijati v kolektivu. Nevíte někdo jak se snáší mezi sebou? Myslím tím pokud jsou v kolektivu tvořeném výlučně dětmi s touto poruchou.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vol5
Datum: 09.12.16 13:27

To bych raději nezkoušel, dopadlo by to asi dost špatně - pokud se hned nepřizabijí, tak určitě budou na sebe útočit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.12.16 16:02
avatar

Pro takové dítě musíte najít speciální školku a pak školu. Nejenom že ho děti nepříjmou, ale samotné dítě bude v šíleném stresu. Několik takových dětí, s velice slabou formou aspergra, jsem za svůj život ve školce zažila. Teď mám v sousedství takového chlapce. Do školky chodil do speciálky s osmi dětmi, o které se staraly dvě specializované učitelky + asistent. Teď už druhým rokem chodí do školy, také speciálky, kde je snad 12 dětí + asistent. Chlapec je úžasný a zvládá nejen školu, ale život docela dobře. Učitelku miluje, dá-li se tohle slovo u aspergra použít. Občas záchvaty zloby nebo úzkosti má, ale není to nic, co by nešlo zvládnout. I tak vyžaduje speciální zacházení. *hej* Nic nesmíte podcenit nebo věřit, že ho kolektiv vyléčí. Tak, jak to říkali psychiatři v 70.tých letech. Je to túra, cesta na celý život. *slunce*A já vám přeji hodně sil a trpělivosti.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.