Cholagol učinky

Od: Datum: 09.12.16 06:53 odpovědí: 7 změna: 09.12.16 11:27

Dobrý den. Koupil jsem si cholagol v lékárni. V minulém roce jsem měl plícní embolii a srdeční arytmii. V unoru jsem měl epileptický záchvat. Beru tablety kordarone a godasal. Je mi 61let. Mužu si při braní cholagolu ublížit? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.12.16 07:02

Vy máte probémy se žlučníkem? Máte kameny, které vám dělají problémy? I přes lehkou stravu míváte bolesti? Nepíšete, proč jste si cholagol koupil. Ten je jen jako rychlá pomoc, ale žít s ním stále, je nesmysl. *hej*Na téhle adrese najdete interakci léků. Tedy, s čím se co nesnáší. http://www.najdi-lekarnu.cz/interakce.jsp

Ohodnoceno: 2x

Od: maky®
Datum: 09.12.16 07:15

Jak píše babkazov, mrkněte, aby se to s vašimi léky nehádalo. Jinak je cholagol výborný pomocník na trávení, hl. u žlučníkových požítí, můžete si uvařit i bylinky, mátu a pod., ale cholagol je silnější.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.12.16 07:41

Nezlobte se, ale pokud máte zdravotní problémy a užíváte nějaké léky, neměl byste další léky nebo "potravinové doplňky" začínat brát bez konzultace se svým lékařem.

My Váš zdravotní stav neznáme ani sem nechodí žádní lékaři. A správně by Vám přes internet aniž by Vás viděl, ani žádný korektní lékař neporadil nic jiného než zmíněnou konzultaci.

Od: ben®
Datum: 09.12.16 08:46

Dobrý den, přesně takto jste se měl zeptat v té lékarně (než si něco koupíte). I magistra v lékarně Vám může správně poradit, resp. vyhledá si potřebné informace. Takže, příště se ptát předem a neordinovat si léky sám (které možná ani nepotřebujete). Zdravím!

Od: wamp®
Datum: 09.12.16 10:12

A já ještě dodám.Pokud máte problémy se žlučníkem,přestaňte se přejídat a dejte si místo bůčku mrkev,celer,jablko,pomeranč,banán...Kupte si čaj z ostropestře mariánského,ten čistí játra !

I Vaše srdce Vám poděkuje.

Datum: 09.12.16 10:16

wamp jak víte, že se přejídá?- Někomu zrovna zelenina a ovoce dobře nedělá... na to se nedá jednoznačně odpovědět .

Datum: 09.12.16 11:27

Hahanaj, máte pravdu. Navíc negativní emoce a stres, rozčilování a škarohlídství má veliký význam na funkci jater a žlučníku.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.