Dovolená a HEUREKA

Od: Datum: 06.12.16 05:55 odpovědí: 4 změna: 06.12.16 17:12
avatar

Dobrý den,

ráda při nákupech využívám portálu HEUREKA. Člověk si může vybrat totožné zboží za různé ceny a ušetří na tom. Tak jsem výhodně koupila třeba knížky, nebo ložní povlečení.

Teď mám ale jiný problém. Kvůli péči o babču musíme i letní dovolenou vybírat s předstihem. Máme vše rozmyšleno: místo pobytu, místo odjezdu, délku pobytu i termín. Dokonce už i nezávazné přihlášení. Zjistila jsem ale, že cena za stejný zájezd se u různých cestovních agentur často o dost liší.

Napadlo mě podívat se na Heureku. Ale dovolenou tam porovnat nelze. Bylo by to asi strašné množství míst, termínů, služeb, nabídek, že to nejde zpracovat.

Proto by mě zajímalo, zda je někde možné porovnat ceny za dovolenou. Agentur i cestovek je mnoho, neznám je a nemohu tedy vše sama vyhledat a porovnat. Chtěla bych vědět, zda existuje i nějaký portál pro dovolené, pokud by byl podobný Heurece. Abych si mohla vybrat nabídku podle ceny.

Předem děkuji - Jaga.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.12.16 07:11
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.12.16 14:25

Jenže na Trivago si rezervujete ubytování, nikoliv zájezd. Tazatelka by si musela ještě nějak zajistit dopravu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.12.16 14:03
avatar

Já používám zajezdy.cz

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.12.16 17:12
avatar

Ano, Gotrekzagary má pravdu. Hned jsem si zkoušela hledat v tom Trivagu, ale hned si říkám - a co doprava? Asi těžko bych jako laik zkombinovala pobyt v nějakém hotelu s cestou tak, aby to do sebe zapadalo. Proto musíme hledat pobyt i s vyhovující dopravou.

Podle Jethra jsem hledala v tom Zajezdy.cz. Tam to šlo jako po másle. A našla jsem, co jsem hledala. Mnou vybraný hotel, termín, doprava, služby, všechno sedělo. Jenže pak přišlo rozčarování. Nabídka byla o 4.500 Kč na osobu vyšší, než ta, o které uvažujeme. A úplně za totéž.

Takže zřejmě využijeme toho, co máme už rozjednáno a nebudu vymýšlet jiné možnosti. Lepší to stejně nebude.

Přesto všechno děkuji, že jste se mým problémem zabývali. Hezký podvečer přeje Jaga.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.