Zajištění náušnic v uchu

Od: Datum: 01.12.16 14:30 odpovědí: 8 změna: 02.12.16 09:53
avatar

Zdravím všechny ))

dá se u dětských nášnic nějakým způsobem zajistit, aby se nerozepínaly? Vnučka dostala při narození zlaté po dceři, se zapínáním dopředu. Nedávno jednu ztratila, naštěstí se našla. Tak jsme koupili dětské se zapínáním vzadu- takový oblouček do obloučku, ale hned první týden zase jednu ztratila ( Dělají se ještě s takovým trnem, a na to se nasadí taková mašlička. Nemáte někdo nápad, jak zajistit, aby se jí v oušku náušnice nerozepínaly?

děkuji a bezva den .))


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: fram
Datum: 01.12.16 15:54
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.12.16 16:48
avatar

Já jsem si nechávala dělat na stejných náušnicích, pojistku. Do té pevné části zlatník vyvrtal dírku a konec pohyblivé části vytočil tak, že to vypadalo jako malý háček, zobáček, který zapadl do dírky. Nevím, jestli jsem to napsla k pochopení. Ale tak, jako se zapínají náušnice vepředu, tak jsem je zapínala, zezadu. Háček na pohyblivé části, zapadá do dírečky v pevné části.


doplněno 02.12.16 08:04:

Náušnice už nenosím, ale pokusím se dát fotku, jak ta pojistka jednoduše funguje. Fotky moc povedené nejsou, s foťákem si moc nerozumím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sepi®
Datum: 02.12.16 09:53
avatar

bez fotky jsem stále přemýšlela, jak to ten zlatník udělal .))a nyní už vím .) děkuji moc .)) dneska se stavíme ve zlatnictví, a pokusím se s nimi nějak domluvit .))zlaté už jí nedáme, ale koupíme nové stříbrné a podle zapínání uvidíme .)) děkuji všem a hezký den .))

Od: rv
Datum: 01.12.16 16:58

Holky mají ty se zobáčkem a aby se nerozepínaly, tak jsem je trošku víc napružil. Kdyby to nefungovalo, tak spoj zajistím kapkou vteřinového lepidla a dám pozor, abych nepřilepil ucho.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.12.16 17:44

rv. možná tomu jen nerozumím. Když chceš potom ty naušnice sundat, tak co s tím lepidlem? Jdou vůbec sundat?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 01.12.16 17:52

Někdo zlaté náušnice nosí dlouhodobě, pokud je na noc sundává, tak to je samozřejmě velmi nepraktické. Jinak to lepidlo nedrží navěky a přiměřenou silou povolí. Stejně se zajišťují šroubečky u brýlí a podobně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.12.16 18:03
avatar

Je lepší stracená naušnice, než roztržené ucho. Zrovna včera se vnučka chytla do záclony a kdyby nepovolila naušnice tak tekla krev.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.12.16 18:24
avatar

Vyjádřím se hlavně k náušnicím s trnem a mašličkou. Ty bych pro dítě nedoporučila v žádném případě. U nich bych ztrátu náušnice předpokládala nejrychleji. Moje zkušenost s nimi je navíc taková, že je vhodné je na noc z uší vyndat. Jinak ta špička při ležení na polštáři nepříjemně píchá.

Mám i šroubovací. Ty nepíchají, ale šroubek se časem při česání a umývání rozšroubuje a upadne. Lepit jsem to nikdy nezkoušela, jen jsem si občas musela vzpomenout a trochu přišroubovat. Za nejspolehlivější zapínání považuji zapínání vzadu. Ale jen do doby, než povolí pérko.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.