Dráty z rovnátek

Od: Datum: 30.11.16 19:57 odpovědí: 3 změna: 30.11.16 22:05

Ahoj všem, mám takový problém, mám rovnátka napevno a vzadu mi z nich u posledního zámečku vylézá drát a hrozně mě to bolí, protože mě to drápe po tváři a nejde zatlačit, nemáte nějakou radu co s tím? Bohužel k zubařce nemůžu, jsem na intru asi 80 kilometrů daleko od ní.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.11.16 21:40

Na příští návštěvě požádej o vosk na rovnátka, ortodentista by ti měl poradit, jak ho používat. Měl by být k dostání i v lékárně. Ten si dáš na vyčuhujíí drátek a je po bolesti. Nebo zkus poprosit, jestli by ti doktor nemohl drátek zahnout/zkrátit.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.11.16 22:03

Vylézá, takže se uvolnil? To chce k zubařce, i přes těch 80km. Nebo to vydržet a hned pak k ní. Mívala jsem to také. Jednou jsem to nechala být a když mi drátek zase upevnili, tak už byly zuby hnuté a zase to bolelo jako po stahování drátku.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.11.16 22:05

Běžte ke kterémukoli ortodontovi tam, kde jste. Drátek Vám spraví.

Ohodnoceno: 4x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.