Smlouva s castingovou společností

Od: Datum: 28.11.16 11:36 odpovědí: 1 změna: 28.11.16 14:13

Dobrý den, uzavřela jsem coby zákonný zástupce dítěte smlouvu o účasti kvalifikace na kurzu, jehož předmětem je nauka o líčení atd., završeném focením a natáčením promo videa. Agentura po nás chce zaplatit částku přesahující deset tisíc korun. Až později jsem se dozvěděla, že celá akce nebude zase tak úplně košer. V hlavičce smlouvy chybí kompletní adresa, je sice uvedeno IČ, ale chybí odkaz na rejstřík, ve smlouvě není jmenovitě uvedena osoba, která agenturu zastupuje, a která smlouvu podepisovala coby její zástupce. Ve smlouvě je pouze v části podpisů razítko firmy a nečitelný podpis, Část peněz má být odeslána do konce listopadu, zbytek v prosinci. Můžete mi poradit, jakým způsobem tuto smlouvu vypovědět? Samotná smlouva je i plná gramatických chyb. Byla uzavírána mimo prostory obvyklé k podnikání.

Děkuji za reakce

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.11.16 14:13

Zkuste zavolat na poradenskou linku dTestu, poradenství je zdarma a platíte jen cenu za běžný hovor. Telefonní číslo najdete až úplně dole https://www.dtest.cz/nejcaste…kle-pro-podnikani-prodejce/48

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.