15ti letá preventivka

Od: Datum: 27.11.16 21:23 odpovědí: 6 změna: 28.11.16 12:30

Dobrý den blíží se mi 15ti letá preventivka. A bojím se že mi na něho bude šahat a dostanu erekci nebo něco s tím spojené. Prosím napiště mi co se tam dělá na 15ti leté.

Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kikoss
Datum: 27.11.16 21:27

Musí ti ho prohmatat, jestli nemáš nějaké skryté zdravotní potíže. Já jsem to udělal tak, že jsem si ho ráno před prohlídkou vyhonil. Během prohlídky jsem pak myslel na člověka, kterého nesnáším a byl klid - nenarostl ani o milimetr.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mot
Datum: 27.11.16 21:48
budes tak nervozni, ze se ti stejne nepostavi. a za par let si budes predstavovat, jak by to bylo skvely, kdyby se ti pri tom postavil
Ohodnoceno: 2x
 
Od: mareo
Datum: 27.11.16 21:59
A bude mi brát vzorky?
Od: balzerka
Datum: 28.11.16 11:29

To myslíte vážně? Jaké vzorky? Vezmou si nanejvýš krev a moč.To jo. A co se týká přirození, jde o to, zda máte sestouplá obě varlata, v pořádku předkožku / přetahnutelnou/ a jestli nemáte nějakou vzácnou abnormalitu /třeba rozštěp/, případně zánět.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.16 11:42

Ahoj, co se týče vzorků, tak určitě budou chtít jen moč. Krev také ne, možná někde ano, nevím, ale pokud nemáš nějaké specifické problémy, tak odběr krve (nejspíš) součástí nebývá (soudě z vlastní zkušenosti). Máš-li na mysli ejakulát, tak tam určitě vzorky brát nebudou (nanejvýš bys měl nějaké specifické potíže, ale to by muselo být součástí nějakého specifického vyšetření, které možná ani praktický lékař takto neprovádí).

To, že se Ti postaví, možné je, ale zkus to brát tak, že jednak to může být vcelku běžná reakce (ze zdravotního pohledu, je to přirozené, určitě lepší řešit situaci, kdy se Ti penis postaví, než když bys s tím měl obecně problém), a především, lékař nemá jen Tebe, za den nebo obecně takových prohlídek udělá spousty, takže v tom nevidí něco "víc" a nijak se nad tím pozastavovat nebude.

Součástí patnáctileté prohlídky tato věc sice bývá, ale už jenom z principu, že budeš u lékaře, tak se Ti nejspíš nepostaví a můžeš to umocnit ještě tím, že prostě v tu dobu budeš myslet na něco absolutně nesexuálního, možná až trochu odporného (určitě si nepředstavuj nějaké sexuální věci, nedejbože nějaké pervezní, atd.) Jinak by to mělo být v pohodě. A pokud Tě bude vyšetřovat lékařka, tak tam sice ta pravděpodobnost je asi vyšší než u lékaře, ale zase je to přirozené ( u heterosexuálního kluka), že Tě OBECNĚ ženy přitahují a vzrušují.

Případně, pokud máš tu potřebu, tak si můžeš ráno nebo obecně nějaký čas před prohlídkou pomoci masturbací, tím se snad také můžeš uvolnit.

Ale jinak z toho neměj žádný strach.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.16 12:30
avatar

Pokud Tě bude prohlížet doktor (a jsi heterosexuál), možnost nežádoucí reakce je mizivá. Pokud to bude mladá doktorka, je to nebezpečí sice větší, ale pořád zanedbatelné. Navíc by to svědčilo o správné funkci a určitě by se nebylo za co stydět (taková doktorka už jich viděla...). Hlavně to chce brát jako jakoukoliv jinou prohlídku (třeba na ploché nohy) a nemyslet na to, že je to zrovna tenhle kus těla.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.