Zamilovala jsem se do kamarádky

Od: Datum: 26.11.16 23:46 odpovědí: 4 změna: 27.11.16 00:29

Ahoj, stala se mi taková věc... Mám kamarádku, dalo by se říct, že je asi moje nejlepší. No a před nějakou dobou jsem se do ní zamilovala. Fakt jsem to neplánovala, ehm.
Problém je, že kamarádka...Vždycky měla problém vyjadřovat emoce, všeobecně, nikdy moc nedávala najevo co si doopravdy myslí, co cítí, když jsem jí dávala najevo nějakou náklonnost já, většinou to jen tak přešla, nijak nereagovala.
Mám jí to říct, co k ní cítím? Nemyslím si, že by to opětovala (v orientaci není problém), ale u ní to člověk prostě nepozná. Nechci přijít o to, co spolu sdílíme, kdyby to bylo jen z mé strany, nechci ztratit to přátelství, hrozně si jí cením a moc mi v životě pomáhá. Potíž je v tom, že si nejsem jistá, jestli to dokážu dál tajit a skrývat.
Dost v tom zkrátka plavu. Nemáte někdo zkušenost s podobnou situací? Nebo jak takovou věc podat, aby vyzněla co nejméně nepříjemně?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.11.16 23:54

Pokud víte, že to nebude opětovat, pak nevidím důvod jí to říkat. Přímé oznámení, že se vám líbí jako žena, opravdu nemusí unést a i kdyby to zvládla, tak to těžko bude přínosem.

Ohodnoceno: 0x

Od: balzerka
Datum: 26.11.16 23:56

Neříkej. Pokud to nemá jako Ty, tak ji to zaskočí a může se Ti začít vyhýbat. Nebude si s tím vědět rady a Vaše kamarádství může skončit.. Pokud je na tom stejně, časem se to vyvrbí. Na to nejsou slova, to se dá vyčíst z jednání. Buď dál kamarádkou.

Datum: 26.11.16 23:57

- proč byste jí to měla říkat, když není na ženský?! - řekla bych, že ona o takovou náklonnost z Vaší strany stát nebude, ale třeba se mýlím... stejně bych jí to raději neříkala .

Datum: 27.11.16 00:29

Tak se spolu dívejte na nějaký lesbický filmík, třeba. Pak hoďte řeč, a vy jako můžete různě manévrovat. Kdyby jí to náhodou začlo docházet a vyjádřila odpor, tak se to hned dá všechno obrátit v legraci, že jako jasně, a pustit nějaký jiný film, třeba nějaký o soudruhu Hitlerovi, a udělat si grog *nevi*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.