Ztráta Billa club karty

Od: Datum: 24.11.16 08:06 odpovědí: 1 změna: 24.11.16 08:17
Nechala jsem na pokladně kartu Billa club ...může někdo zneužít nějaké údaje? Resp.něco se z karty dovědět? Adresa,telefon... Vim ,ze je to tak trochu paranoidní otázka ,ale chci mit případně klid ,ze se nic neděje,když jsem ji ztratila. Mohu si založit novou i když je někde u nekoo jiného stara a třeba i stale aktivní?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.11.16 08:17

Dobrý den,

zavolejte si na bezplatnou infolinku 800 153 976 a nahlašte ztrátu Billa karty. Vaše osobní údaje by neměly být zneužity. Pokud chcete vystavit novou kartu, zastavte se na kterékoliv Billa prodejně, vyplňte novou přihlášku a odevzdejte ji u pokladny. Součástí přihlášky je dočasná papírová karta, kterou obdržíte. Na tuto kartu nakupte a druhý den po nákupu či později si zavolejte na bezplatnou infolinku, kde Vám Billa body ze ztracené karty převedou na novou. Nepřijdete tak o dosud posbírané body.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.