Milování ze zadu

Od: Datum: 23.11.16 15:45 odpovědí: 6 změna: 23.11.16 21:07

Omlouvám se za anonymitu a snad sem nepřitáhnu svou otázkou puberťáky. Ale myslím jí vážně.

Už nejsem nejmladší, takže nějaké ženy už jsem v životě měl. Vždy to šlo dobře, ale teď jsme se již několikrát s partnerkou snažili a nějak to nejde. Není to rozdílem ve výšce / jsem skoro o 20 cm vyšší/?

Mluvím o poloze na kolenou zezadu. Ze zdravotních důvodů nám moc poloh nezbývá, takže by se hodila.

Dík za vyjádření.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.11.16 16:18

V tom to určitě není, u nás je rozdíl ještě větší. Tak jí stočte deku pod břicho, ať je partnerka výš? Nebo se může opřít o pelest postele, zeď... tedy jestli jsem pochopila správně?

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.11.16 16:21
Použijte lubrikační gel! Rvat ji to do zadele na tvrdo není nejlepší nápad!
Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.11.16 21:04

Ze zadu nemusí být jenom anální sex, zezadu lze i vaginální styk.

Ohodnoceno: 3x

Od: sex
Datum: 23.11.16 21:07

On je IN a jde s dobou, tak to neví

Datum: 23.11.16 17:15

Ono to rozdílem ve výšce je. Si všiměte, že pánové bývají větší hlavně proto, že mají delší nohy a to se v této poloze projevuje docela dost.

Nastudujte si pod jakým úhlem se do své milované musíte trefit (nikoliv vodorovně, ale šikmo zdola nahoru), srolovanou dekou jí podložte kolena a použijte nějaký lubrikant.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 23.11.16 18:51

Očividně jste nějaké "puberťáky"(co odpovídají )přitáhla:-D

...a třeba můžete využít stoličku a partner na nohou,ve stoje.Tak by se výškový rozdíl vyrovnal.I když to může být pro muže nepohodlné,přece jenom i chlap je" jistější v kolenou" když klečí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.