Pri vymene pasu stourají se ve vízech

Od: Datum: 23.11.16 12:36 odpovědí: 3 změna: 01.12.16 13:01
Zajímalo by mne, pokuď mením starý pas za nový, kde mám razítka i víza, kam nejraději cestuju. Můžou si ho uředníci zkoumat a následně žalovat exekutorovi, kde jsem byl a kdy nebo se pasy staré po odevzdání skartují? Nerad bych ho vracel, jen abych se razítkama prozradil. Nebo mám ten vnitřek raději vytrhnout? díky
doplněno 23.11.16 12:46: Do jaké vzdálenosti má český exekutor pravomoce zabavovat majetek? Pokuď mám rodiče na Novém Zélandu, tak tam se už asi namáhat nebude jezdit, pokuď je exekuce malá do 20tis.Kč.?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.11.16 13:26

v pase se určitě nešťourají, ale bežně se to dělá jak máte v pase nějaké cenné víza tak řekněte že jste pas ztratil

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.11.16 18:13

Exekutorovi nikdo nic nežaluje, ale všechny instituce, které exekutor osloví, jsou povinny mu odpovědět → např. banka musí odpovědět, jestli je u ní veden účet na jméno dlužníka.

Za dluh odpovídá dlužník, nikoliv jeho rodiče.

Datum: 01.12.16 13:01
Osobní zkušenost - vnitřek pasu Vám úřednice vytrhne a nechá na památku. Sama jsem o to žádala - sice z jiného důvodu - krátká paměť a potřeba vědět kdy jsem kde byla, když vyplňuji žádost o vízum do států,kde se to uvádí (př.USA) - nerada bych byla zamítnuta z tak banálního důvodu, že popletu roky a země.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.