Jak tohle řešit?

Od: Datum: 23.11.16 08:26 odpovědí: 2 změna: 23.11.16 12:51

Nedávno jsem zde popisovala dost vyhořelý vztah s přítelkyní. Bohužel vyhořívá dál. Nesnaží se, nejeví o mě zájem. Rozhoduji se pořád, zda to ukončit nebo čekat na zázrak ale říkám si, že čekat nemá už smysl. Jde o to, že nemám kam jít. Bydlíme společně daleko od mé rodiny a když se odstěhuji, nezvládla bych vše poplatit ze svého platu. Neměla bych ani moc na výběr, protože ani garsonku bych téměř neutáhla když počítám i stravu a telefon a auto. O spolubydlení nevím. Co se dá v takové situaci dělat? Kam odejít? Bydlet s ex totiž není to, co bych v životě chtěla, a vím, že by to pro nás bylo plné hádek a další bolesti. Práci kvůli rozchodu opouštět nechci, ztratila bych tím i jistotu a příjem.

Díky za rady či nápady


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: rada*
Datum: 23.11.16 08:43
" Práci kvůli rozchodu opouštět nechci, ztratila bych tím i jistotu a příjem." Práce Vám dává jistotu a příjem. Přesto píšete " ani garsonku bych téměř neutáhla když počítám i stravu a telefon a auto" Z toho vyplývají dvě možnosti:1. Práce je špatná, málo placená - v tom případě není důvod se jí držet jako klíště a je lepší začít někde jinde s novou pradí.2. Práce je dobrá a dobře placená - Vy jste příliš náročná a neumíte hospodařit s penězy, uskroměte se a zjednodušte si život.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.11.16 12:51
Možná zkuste napsat lokalitu, třeba Vám někdo nabídne podnájem. Jinak možnosti jsou v podstatě: podnájem, nájem, koupě bytu/domu, ubytovna, ulice. Na ulici jít nechcete, ubytovna asi taky ne, na koupi nemovitosti nemáte peníze. Zbyvacrak nájem nebo podnájem. Případně spolubydlení, což je jistá forma nájmu či podnájmu.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.