Jak oživit vztah?

Od: Datum: 22.11.16 09:34 odpovědí: 22 změna: 23.11.16 08:52

Zdravím. Potřebuji dobrou duši co mi poradí. S přítelem jsme spolu více jak 5 let a už to skrátka není ono.:( Chápu zamilovanost opadla, ale já bych chtěla opět rozdmíchat ten oheň. Překvapit ho, udělat ňáký gesto.:-/ Romantickou večeři, masáž.. Ale nevím.:-/ Poradí mi někdo? Prosím..


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kolemjdouci
Datum: 22.11.16 09:42

Dalsi holku k vam do 3ky? To zabere.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nadeje
Datum: 22.11.16 12:02

Nad tímhle pořád musím přemýšlet.:( Jak se najde člověk, kterej si myslí, že upadající romantika se vyřeší jinou holkou.:( Nezlobte se na mě, ale to bych si myslela, že můj přítel o mě nemá už zájem když vyhledává někoho jiného.:( Nepříjde Vám to hloupé takto ,,zachraňovat,, vztah?:(

Od: mot
Datum: 22.11.16 13:29
jinou holkou a dalsi holkou je velky rozdil.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: kolemjdouci
Datum: 22.11.16 14:42

Neprijde mi to hloupe. Neni to nahrada za vas, je to doprani priteli neceho o cem by se mu mozna ani nezdalo, ze by jste udelala. Jste sebevedoma a umite priteli doprat a ukazat mu, ze mu na 100% verite? Oceni vas pritel takovy pristup a to, ze mu na 100% verite a stoupne u nej pak o vas zajem v tom smyslu, ze prave on ma jako jeden z mala takovou pritelkyni? Pokud ano neni se ceho bat.

Znam nekolik takovych paru a u zadneho nic podobneho vztah neznicilo. Pokud se jejich vztah rozpadl bylo to kvuli necemu jinemu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.11.16 13:48

To je ovšem pěkně pitomá rada, která na 99% povede k definitivnímu rozpadu vztahu a nikoliv jeho oživení. *bzum*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: kolemjdouci
Datum: 22.11.16 14:45

Vlastni zkusenost? Prima zkusenost nekoho z vaseho okoli? Nebo si to jenom na 99% myslite?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.11.16 14:55

Přímá zkušenost z mého nejbližšího okolí...

Jo, chlapec si to užil.. pro tu noc, ale tu holku to rozhodilo tak, že to nedala. Víte, málokterá snese pohled na svého přítele, jak si užívá s jinou. To že to funguje v pornu, neznamená, že je to tak i v realitě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kolemjdouci
Datum: 22.11.16 15:33

Jojo tak to holka nebyla moc vyzrala :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.16 07:11
avatar

Hele, a co oživit to druhým chlapem? Ať si tazatelka užije... když už radíš takovou hovadinu. Někteří chlapi by brali dvě kočky... ale sami se dělit s dalším chlapem, to už jim nevoní. :)

Jo, a souhlas s Gotrekem, vlastní i zprostředkovaná zkušenost. Vztah (dvou normálních lidí, ne těch, co by ojeli půlku sídliště jen proto, že už jsou v partnerem nějaký ten rok), se v drtivé většine rozpadne nebo minimálně naruší.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: adam20
Datum: 22.11.16 15:54

Naprostej souhlas gotrek

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.11.16 09:43

Zdravím, nevím jak přítel, ale já bych tu masáž z "lásky" bral ;) ale ještě si musím nějakou chvilinku počkat. Záleží tedy, co rád přítel. Nějaký víkendový pobyt by taky nebyl k zahození. A třeba vás zrovna překvapí něčím přítel. Nebo tento stav máte jen vy?

Ohodnoceno: 2x
 
Od: nadeje
Datum: 22.11.16 10:27

Nejhorší na tom je, že vím, že u nich v rodině nedávají moc najevo city.:( O to je to pro mě horší a těžší.:( Ani nevíte jak mi chybí krásný objetí.:( Proto ho potřebuji ňák nastartovat. Nakopnout..

Od: ben®
Datum: 22.11.16 09:43
avatar

Dobrý den, někteří muži reagují na překvapení negativně. Raději nepřekvapujte a zkuste se domluvit společně na nějaké změně, akci či pobytu mimo domov (aby to bylo příjemné pro oba). Možná Váš přítel ani nemá stejný pocit jako Vy a vše mu vyhovuje, resp. "plamen se nezažehne". Ovšem, doufat v to můžete. Zdravím!


doplněno 22.11.16 12:02:

nadeje - pokud tím oživením vztahu myslíte pouze sex, tak musíte pro přítele udělat nějaké "kašpárky", které jindy neděláte. Ovšem, možná by byla nejlepší cesta si o všem promluvit, aby věděl, že Vám něco ve vztahu chybí, není to tam nebo se to vytratilo. Nebojte se a mluvte o tom spolu - pouze Vaše aktivita nemusí stačit.


doplněno 22.11.16 12:13:

nadeje - je to nějak komplikovanější, než se původně zdálo. Říkat Vám může cokoliv, ale milovat Vás už nemusí (jenom to nepřizná). Pokud má blok, tak se musí najít příčina. A třeba je někde ve Vás. To zde nevyřešíme (musíte si promluvit a zeptat se ho přímo, kde má ten blok a kam dal své city).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nadeje
Datum: 22.11.16 12:07

Nejde jen o sex. To vůbec. Spíš nevím jak na to, aby si vzpomněl na to co bylo dřív.:-/ Jak byl pozorný a tak.:( Vím asi je to předem prohraný boj, ale já potřebuji taky cítit trochu té lásky.:( A i kdyby se třeba jenom pokusil o to mě rozesmát.. Něco.. To se nebojte.:-/ Mluvila jsem s ním o tom už tolikrát.:( Ale nevím kde je chyba.:( Jsem si na 100% jistá, že mě miluje, ale má blok.:( A já nevím jak ho dostat pryč.:( Asi bych si taky potřebovala s někým o tom promluvit, ale tady jsme taková jedna parta a bojím se, že by se to k němu dostalo a já nechci, aby věděl, že jsem to s někým rozebírala. Přece jenom ruku na srdce.:-/ Který muž má rád když o něm jeho přítelkyně mluví s někým jiným o těchto věcech..

Datum: 22.11.16 09:52

Zdravím. Takže, moje rady zní: 1.převlečte se za necudnou školačku a překvapte přítele ( nejenom oblečením, můžete si zkusit "střihnout" tuto roli jako celek) 2.vyzkoušejte s přítelem sexuální praktiku, kterou jste zatím neprováděli (samozřejmě byste s ní měli oba souhlasit, pokud Vám nevadí, nenápadně zjistěte, zda příteli také ne a pak ho překvapte) 3. kupte si erotickou deskovou hru, zahrajte si ji sami anebo pozvěte další pár, který bude hrát s Vámi :) 4.udělejte to jako paní z následujícího dokazu: http://tn.nova.cz/clanek/mela…-jak-ji-to-zmenilo-zivot.html

Pepa

Ohodnoceno: 2x
 
Od: nadeje
Datum: 22.11.16 10:30

Děkuji popřemýšlím.

Datum: 22.11.16 12:55
avatar

Dobrý den. Vztah nemůže oživovat jen jeden... on ten Váš přítel vás má asi jistou. Podle mě máte možná vyhořelý vztah, který se nikam dále je posunuje. To vám nepomůže ani sexy pradýlko. Vy se budete snažit, on se jen tak poveze. Problém může být i v jeho výchově, kde se city u nich v rodině neprojevují...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kuky®
Datum: 22.11.16 13:10
Každý den se ho zeptejte: "Co pro tebe můžů udělat?
Možná se vám to zdá divné ale společný život dělají i maličkosti.Třeba bude chtít udělat kafíčko a ikdyby vám řekl, že máte uklidit ve sklepě tak to zkuste vydržet a pokud vás miluje tak pochopí že život není o tom co máte, ale o tom co děláte pro druhé.
Sexem se nevyřeší, jen se to posune ale tím že udělate jeden druhého štastným se leccos změní.
Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: mirka*
Datum: 22.11.16 15:11

Jak oživit vztah? Posuňte jej dál - vezměte se a pořiďte si spolu dítě. I když nevím, kolik vám je let, ale předpokládám, že budete spadat do kategorie "mladí dospělí", kteří jsou ještě svobodní a bezdětní. Po 5 letech vztahu bez manželství a hlavně bez dětí bývá vztah přechozený a nějaké sexy erotické oblečky, masáže a společné dovolené jsou sice fajn, ale na udržení perspektivy ve vztahu je to trošku málo. Vztah totiž nestojí na erotických masážích a sexy oblečcích. Je třeba udělat nějaký radikálnější krok, abyste zase na několik let dopředu měli nové podněty a nové stimuly. Právě ty děti jsou takový celkem fajn společný "osobní projekt", který vás zase někam v životě posune.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: balzerka
Datum: 22.11.16 17:34

Za nás do dvou, do tří let chození spolu už přišla na řadu rodina. S dítětem přišly nové situace, zážitky. Vztah, když se nevyvíjí, tak upadá. Nepíšetě věk. Mladším, nebo těm, co už jim děti vyletěly z hnízda, bych doporučila společné výlety, provozovat spolu nějaký sport nebo koníček. Jinak jsou chlapi, co nedávají své city najevo, ale jsou oporou. A pro ženu a pro rodinu udělají moc. To znám ze svého okolí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: milkaa
Datum: 23.11.16 08:31

Dobrý den, myslím že Mírka na to kápla. Chození přes 5 let je už dost, Vztah je přechozený. Zkuste začít naoko vážně mluvit o společném bydlení, dítěti, svatbě a hned uvidíte jak moc si s Vámi představuje budoucí život. Pokud uvidíte, že po vyřčení tohoto nápadu je ještě více zablokovaný a pomalu mu vypadnou oči z důlku, tak ten vztah asi nemá velkou cenu. Taky si myslím jak spousta rádců že žádný opepřený sex, výlet, masáž, romant.koupel a podobné milé hovadinky Vám nic nenapoví, komunikaci a ani jeho emotivní stránku to nezlepší. Tady mi připadá, že snaha je tady jen z jedné strany, vy se snažíte něco vymýšlet a on se jen veze, pravděpodobně nic romantického nevymýšlí.Je Vám oporou? můžete si kdykoliv, a to i ve starostech o něho opřít a na něho spolehnout? jestli ne, tak aby za chvíli nebyl jen jako koule na řetízku u nohy vězně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rada*
Datum: 23.11.16 08:52
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.