Je tohle červenání od srdce?Prý ano

Od: Datum: 20.11.16 20:43 odpovědí: 4 změna: 20.11.16 21:46

Ahoj mám Supraventrikulární tachykardie a vyšší tlak a beru sectral 400mg a většinou když mám vyšší tep přeba po námaze nebo alkoholu a někdy i jen tak kolem 90-100 tep./min tak se mi na obličeji objeví toto začervenání,je možné že je to od srdce?Někde jsem četl že jo většinou to pozoruji s tím srdcem někdy mám v oblasti srdce i takoví divný pocit jako bolest ale není to uplně bolest a je mi někdy trochu dušno

Alergie na nic nemám nemáte s tím nekdo zkušenosti?

Díky



Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.11.16 20:45

,,to chce vyšetření my tady těžko něco zmůžeme -tedy já..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.16 20:49
avatar

Zásadně řešit se svým lékařem (nehledat rady v internetu)!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 20.11.16 21:20
avatar
"Prý ano."
Jedna bába povídala...
Váš dotaz je opravdu směřován přímo na kardio.
Běžte urychleně k lékaři.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.16 21:46

Dobrý den, Vaše příznaky bych tipovala na srdeční arytmii, kterých je prý hodně druhů. Zrovna tento stav řešíme u mého manžela.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.