Co delat kdyz nepřijde odměna v limitu?

Od: Datum: 18.11.16 10:39 odpovědí: 4 změna: 22.11.16 13:55

Zdravím chci se zeptat jestli by tu někdo nevědel co dělat když by mi nepřišla odměna za účast v OVK do limitu 30 dní. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.11.16 10:52

Nebojte se, přijde.

Ohodnoceno: 0x

Od: nikolas956
Datum: 22.11.16 13:41

No nevím, letos sem byl u voleb poprvé .. a ptal jsem se kamarádky co byla u voleb asi pred 2 lety a ji prisli penize 3 tydny po volbách, a uz je to mesic a pul po volbach a stale nic. Tyto peníze jsem si šel přivydělat na vánoce abych mohl rodině koupit alespon nejakou tu drobnost pro radost. Tak se bojím jestli se vůbec dočkám :( Jestli třeba nebylo spatne opsane cislo uctu nebo tak něco.. Raději bych se někde připomenul..

Od: nikolas956
Datum: 18.11.16 11:42

čekat až přijde

Datum: 22.11.16 13:55

Ptala bych se dalších členů komise, se kterými jste tam byl. Pokud se s nimi neznáte, tak se ptejte pracovníka městského (obecního) úřadu, který měl volby na starosti. Je to ten, který vás školil. Nebo přímo tajemníka.

Protože do volebních komisí přidělují své lidi i jednotlivé strany a hnutí, je možné, že jste tam byl za některou volební stranu. Pak se ptejte svých spolustraníků, kteří počítali hlasy v jiné komisi.

Na úřad bych netelefonovala, poslala bych e-mail s jednoduchým slušným dotazem. Kdy asi tak lze očekávat...?

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.