Po extrakci 8mičky problém

Od: Datum: 16.11.16 13:45 odpovědí: 8 změna: 17.11.16 19:15

ahoj musím založit nové téma jelikož zde už nikdo nereagoval https://www.poradte.cz/spolec…osmicka-zub-moudrosti.html#19

jde mi o to,že jsem si přečetl tento článek http://www.toudent.cz/dalsi-s…uzby/extrakce-zubu-moudrosti/

ale píšou tam,že má být po problému za 3 dny. a já mám po 8 dnech problém s velkým váčkem bolestivím na dotek a nevím ejstli to je teda hnis a nebo ta krevní sraženina,protože tá tam už dle članku nemá být. byl jsem dokonce v nemocnici se zeptat,ale po hodině čekání jsem šel dom a raděj se objednám k mojí zubařce nicméně mám tpostě z toho stres. je to bolestivé ažý na silnější zmáčknutí což mi sedí právě k hnisu,ale zánět jsme neměkl hodně let takže už nevím jak to probíhalo. psali jste,že je to vystřelující bolest.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: skorobezzubka
Datum: 16.11.16 14:17
U každého to probíhá jinak, pokud ten váš zub dostávali ven přes hodinu, máte to tam asi pěkně porvané a chvíli to potrvá. U mě to trvalo klidně i 14 dní akutní bolesti,další už snesitelná bolest další měsíc, úlomky z rány mi vylézaly až za 6 týdnů..Hnis v ráně, zánět by vám škubal a byly by teploty, pak tedy urychleně k zubaři. Nevím, proč to mačkáte, nechte to v klidu, dávejte studené obklady (led mi nedělal dobře !) a lehce vyplachujte. A chce to klid, žádný sport, žádný alkohol, a pokud jste od kolegy dostal ránu do obličeje, nedej bože na tu čelist, tak se nedivte, že to nedělá dobrotu. Zdravím a přeji brzké zklidnění, vím z vlastní zkušenosti, jaké to je...
Ohodnoceno: 0x

Od: lukas215
Datum: 16.11.16 14:54

Já reaguji na to co pslai ti doktoři viz.odkaz. zub šel ven v pondělí minulý týden. ránu jsem dostal 3dny před tím a do obočí!

nemačkám silně,ale prostě chtěl byhc vědět co to je jsem myslel,že mi to třeba řekne aj ta sestra tam,ale prd

Datum: 17.11.16 18:06

Omlouvám se že jsem to nečetl, ale udělala doktorka před a po extrakci snímek? Byla extrakce bez problému?

Datum: 17.11.16 19:09

Vpohodě. néé to vůbec. nebylo to bez problému bez problému je to,když to trvá 20 minut a já tam byl hodinu a půl nemohl to dostat ven musel odbrousit moc kosti. dneska mám pocit,že mi ten váček na kosti maličko splaskl,ale tak 5-10% citelné to je stále a možná se mi to zdá

Datum: 17.11.16 19:15

Tak asi když brousil kost tak to nateklo. Ten zásah byl v podstatě chirurgický jestli se nepletu a to pak logicky nateče. To u asi není tím váčkem jako takovým, ale spíš otokem po tom neobvyklém zásahu, Ona jakákoliv rána se musí pročistit a zahojit. Otázka je jestli tam něco nezůstalo po tom broušení ale to by chtělo kontrolu a snímek dle mého názoru, tohle pozná jen odborník v jakém to je stavu.

Datum: 16.11.16 15:42

No. Nevím jakou diagnozu jsi čekal v nemocnici a jakou čekáš tady na poradně. Možná tam máš zánět, možná ne, možná tam zůstal kousek kořene, možná ne.

Stres nestres, jdi a urgentně se objednej k zubařovi, který ti tu osmičku trhal. Lepší rada není.

Datum: 16.11.16 22:44

doktor říkal,že vytáhli všchno. kdyby tam něco zústalo je to na novou operaci ten zub byl hluboko pod dásní

Od: balzerka
Datum: 16.11.16 21:42

Jaké objednávání? Akutní případy bere zubař ráno jako první. Aspoň u nás to tak je. Zavolejte své zubařce co nejdřív. Pokud budete mít teplotu nebo otok poroste, tak do nemocnice. Tady Vás každý odkáže k lékaři. Maximálně doporučí studený obklad na otok.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.