Seznamky

Od: Datum: 16.11.16 10:10 odpovědí: 46 změna: 12.05.17 10:11
avatar

Zdravím,

jen bych se chtěl zeptat na váš názor na seznamky. Solidní seznamky, kde by se opravdu dalo najít někoho, s kým to bude klapat. Léčím se z rozchodu po třináctiletém vztahu a cítím, že by to už někoho nového chtělo. Ale moc se nedaří a na seznamky nevěřím. Ale dost kamarádů už mi radilo, abych seznamku zkusil. Máte zkušenosti? Jaká je nejlepší seznamka podle vás?

Díky, vztahům zdar! :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.11.16 10:24
avatar

Možná je to hnusné tak napsat, ale je to tak. Nezáleží na druhu seznamky, ale na nabídce trhu. My chlapy to máme lehčí. Slušných žen je víc než slušných mužů.

Nejlepší seznámení podle mě je na nějakém chatu /seznamovacím/. Nejdřív hromadný pokec, pak pokec ve zprávách a pak pozvání na kafe. Jen se hlavně vyhnout na několika prvních randech řečem o sexu, na to jsou slušné ženy citlivé.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: nikc®
Datum: 16.11.16 19:22

Na chatu jsou muži, kteří hledají převážně jen sex nebo si chtějí jen popovídat, zabít čas během práce a nebo jsou zadaní. Hodně jich je také sprostých. Rozhovor na chatu může být taky super dobrý, strávím povídáním 2 hoďky, ale pak to skončí. Nebo je dobrý jen ze začátku a pak "něco" druhého odradí a je taky po rozhovoru. Ztráta času je to. Jak se ty dva nevidí, je to naprd a jiskra přes internet jen psaním nepřeskočí. Jen psaní a vidět fotku nestačí. Lepší je se seznamovat naživo venku nebo zkuste Speed dating. Hodně štěstí!


doplněno 16.11.16 19:38:

Během toho psaní chatování, nevidíte, jak se ten druhý chová, tváří. Dochází k nedorozumění, nepochopení. Vždyť i přes Sms dochází k nedorozuměním i s někým, koho dobře a léta znáte, třeba s kamarádkou. Natož s někým cizím, koho jste v životě neviděli.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.11.16 10:57
avatar

Michale, nemyslím si, že seznaky jsou to nejsprávnější místo na seznámení.Je lhostejné jaké. Je to služba, kterou využívají lidé. Nikdo nekontroluje, nikde není něco jako filtr, který odfiltruje lháře a "herce". Každý tam napíše to, o čem si myslí, že by se to mohlo líbit. *klik*

Dříve seznamky nebyly, byly jen inzeráty. Já jsem si myslela, že někoho najdu, byla jsem sama a nechtěla jsem.

Musím vám říci, že na papíře nebo v telefonu, třeba ten skvělý muž s podmanivým hlasem, jéééžiši, to byl ulepkaný a "chytrý" ožrala. Ten skromný a citlivý, ten měl na sobě kabát se sametovým límcem, po dědečkovi a číšnikovi řekl, ať tu vodu ke kávě odnese, protože to nebude platit. Ten, který miloval nade vše svou dceru a matku, je neviděl 3 roky a vyžahl půllitr meruňkovice. Ten, který chtěl normální ženskou, ten měl seznam žen, se kterými se setkal. Na jedné straně jméno a text inzerátu a na druhé straně skutečnost. Já jsem byla 145tá! Týýý jooo! *plac*Hledejte v reále a když už na seznamce nějakou najdete, ihned chtějte setkání. A věřte instinktům a šestému smyslu! *slunce* Hodně štěstí!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.11.16 11:09
avatar

I tak vypadá pravda!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.11.16 11:09

ahoj,

zkušenosti tohoto druhu mám poměrně bohaté. Hledal jsem totiž někoho, kdo se dost špatně hledá tzn. hezkou, inteligentní, tolerantní atd..., proto jsem hledal relativně dlouho a počítám do toho i neúspěšná hledání, kdy se neúspěch projevil až po nějakém čase (partnerství). Můj názor: obyčejný člověk (žijící běžným životem a v běžném prostředí) se asi mnohem lépe a rychleji seznámí na seznamce, tzn. nejlépe na internetu, než v běžném životě. Je to moderní, rychlý, pohodlný a relativně bezpečný (pokud si dáváš pozor) způsob seznamování. Seznamování se "na inzerát" s sebou nese stále punc nějaké zoufalosti, to je ale blbost i když na seznamkách takoví jedinci určitě jsou. Rozhodně to NENÍ pravidlo! Mě se podařilo seznámit se tímto způsobem s naprosto exkluzívními ženami! (to se nevytahuju, jen důkaz že to jde). Bohužel musíš počítat s tím, že nebudou zpravidla z vedlejší ulice. Co se týče seznamek: je to jako se vším tzn. co je zadarmo nebývá moc kvalita. Tam se zaregistruje kdekdo a proto nabídka také tak vypadá a při vybírání si musíš dávat hodně pozor a číst třeba i mezi řádky atd... Dle mého je lepší placená seznamka. To, že do toho dá někdo nějaké nezanedbatelné peníze (obvykle to nejsou ale žádné tisíce spíš stokoruny) je určitá záruka, že to je seriozní osoba se seriozním zájmem a v neposlední řadě také dnes důležitá věc: že je to někdo kdo je vůbec schopen či ochoten něco zaplatit. I tzv. zlatokopky popř. zlatokopové se totiž na seznamkách vyskytují. Svou současnou partnerku jsem také poznal na (placené) seznamce, je dokonce téměř "z vedlejší ulice" a myslím, že si ji už nechám ;). Ještě perlička: pro ni to byl první pokus o takovéto seznámení a na seznamce byla jeden den! Samozřejmě úspěch nikdo nezaručí a dost také záleží na tom co sám nabízíš a co požaduješ...

P.S. já jsem uspěl na Štěstí (100 Kč jednorázově) a na Elite Date (300 Kč/půl roku v akci).

Přeju hodně štěstí a na seznamce bych to určitě zkusil ;).


doplněno 16.11.16 11:26:

pro babkazov: ano s tím se taky počítat musí, ale jak píšu - je třeba dávat pozor, např. číst i mezi řádky a používat nějaký intelekt. Na leccos se dá přijít i po pár vzkazech a obvykle absolvuješ i pár "jalových" setkání. To k tomu patří, ale je to vyváženo i nespornými výhodami. Kromě těch o kterých se zmiňuju, je to především nesrovnatelná možnost výběru. Kolik potenciálních partnerů potkáš na ulici, v práci...? Na seznamce jich jsou stovky a drtivá většina se chce seznámit - to na "ulici" není.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: mirka*
Datum: 16.11.16 12:00

"Léčím se z rozchodu po třináctiletém vztahu"
Tak to asi taky nebudete zrovna optimální kandidát pro seznámení. Solidní žena většinou stojí o někoho, kdo je už vyléčen. Sama bych rozhodně o někoho, kdo se teprve léčí, určitě zájem neměla. No řekněte - vám by se líbilo dělat někomu náplast na bolístku? Takových, jako jste vy, je na seznamkách mraky, mimo jiné je tam i mraky svobodných (rozvedených) matek s dětmi, co hledají nového tatínka a živitele rodiny, sexuálních loudilů, kteří to nemyslí vážně, zadlužených individuí, kteří se domnívají, že je dostanete z dluhů...

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 16.11.16 12:07
avatar

Abyste rozuměla, v květnu to bylo dva roky, co jsem se odstěhoval, takže jsem skoro vyléčen. Měl jsem napsat hned, že už jsem ready ;)

Datum: 16.11.16 12:09

Pokud budete mít v hlavě ten předchozí vztah a pořád o tom budete přemýšlet, tak si nikoho nenajdete seznamka neseznamka. Prostě to vypusťte z hlavy, stalo se, život jde dál. Jak tu někdo psal, když se někdo léčí, tak to není úplně dobrý. Pokud používáte taková slova, tak to není na nový vztah. Můžete vykládat, jak jste ready, ale uvnitř to nemáte zpracované.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.11.16 12:19
avatar

Bohužel pro mne, je mojí bejvalé přítelkyně nejlepší kamrádka má sestra, která se přistěhovala do stejného města a teď spolu v tom bytě, kteý jsme dávali dohromady, bydlí. Takže mám skoro denně na FB informaci, že byly támhle a támhle, fotky, zprávy ... Já bych rád spálil i tu poslední nit, ale kvůli tomuhle to mám dost těžké. Ale snažím se to ignorovat, nemyslet na to a soustředit se na sebe. Když někoho potkám, rozhodně nejsem takový blb, abych o bývalce mluvil. Nikdy o ní nemluvím a když, tak v půlce věty mávnu rukou a nepřípomínám si to. Takže opravdu, cítím, že jsem ready. Ale seznamku, inzerát, jsem nikdy nepotřeboval, takže se jen ptám, na vaše zkušenosti a případně rady, jaká seznamka je podle vás dobrá. Myslím tím, jaký tip. Jestli inzerát s fotkou nebo bez, na co si dát pozor, na co nenaletět a tak. Popravdě inzerát si stejně asi nedám, spoléhám na to, že prostě jednou nějakou potkám a stane se to samo. Tak jsem na to zvyklý ve všech mým vztazích, co jsem kdy měl. Ale už začínám být starý, tak abych se vůbec dočkal :) Nechci panikařit ani být zoufalý .. to raději zůstanu sám, než abych se nějaké vnucoval, nebo brečel doma v koutě :) Jen mě prostě zajímá, jaký mají střízliví lidé názor na seznamky/inzeráty.

Datum: 16.11.16 13:08

i když má Mirka 100%-ní pravdu, nemyslím, že bys musel vzpomínky na někoho s kým jsi byl 13 let úplně vymazat z hlavy. Důležité je, aby sis byl jistý, že chceš někoho jiného a ne se třeba vrátit. Pokud najdeš někoho kdo se Ti bude líbit, zapomeneš na minulost rychle.

"inzerát jsem nepotřeboval" - z toho je opět trochu cítit to o čem píšu, že je to něco posledního, zoufalého... Co se na to podívat jako na jednu z reálných možností, rovnocennou s jinými (možnostmi)?

"stane se to samo" ...stát se může ...stejně jako se může stát, že vyhraješ ve sportce, ale kolika lidem se to stane? I dle vlastní zkušenosti, kdy jsem se také spoléhal na onu "šťastnou náhodu", Ti radím: SAMO nepřijde NIC a VŠICHNI z mého okolí kteří na toto spoléhají jsou sami ! Neznám Tvé možnosti popř. schopnosti v tomto směru, ale pokud nechceš být sám, na něco takového příliš nespoléhej. Mám to ověřené zkušeností vlastní i zkušeností mnoha dalších lidí se kterými jsem kdy na toto téma debatoval.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 16.11.16 13:22
avatar

Rozumím, díky za komentář :)

Datum: 16.11.16 13:33

Michala, jsem střizlivá, tak Tě snad můj názor bude zajímat *smich*. Domníváš se snad, že na seznamku chodí mimozemšťané? Ne? No, máš pravdu. Chodí tam lidé. Ty, které pokáváš na ulici. Takže tam najdeš od všeho něco. Tak jako na ulici . ;) Nejsou tam jen lidé, co to berou jako poslední možnost. Je tam plno lidí velice aktivních (ve všem), kteří vědí, že takto můžou poznat člověka, na kterého by na ulici těžko narazili. Jasně, je tam i plno ztroskotanců, podvodníků, zlatokopek atd. Ale to je v normálním životě také.

Sakryš, nějak se mi při tom psaní zasteklo po seznamování se :-D. Že já si dám také inzerát...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.11.16 13:40
avatar

No to jsem zvědavý, až si nějaký inzerát dám (nevím kam), jak to dopadne :) Ale stejně asi budu chodit ven a koukat kolem sebe a nevzdávat se :)

Od: martina
Datum: 01.02.17 10:25
Uprime...je jedno jestli jedna nebo vice seznamek...dulezite je se snazit a chtit novy vztah...to same musi byt i na druhe strane..sama jsem jiz delsi dobu.Je mi 33 a cim jsem starsi tim je to tezsi.Ale muzi ze senamky jsou jak ohnostroj..zakoukaji se,kontaktuji..ale vetsinou vzdalenost,to ze toho dotycnyho nevidite trochu vic..nakonec to proste vzdaji..prala bych si aby se nasel nekdo kdo to proste nevzda..kdo chce milovat a vi ze je to cesta nekdy trnita ale za vysledek to prece stoji...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: lukas215
Datum: 16.11.16 13:49

Doporučuji na to zapomenout já jsme stydlivý a nidky jsme neoslovil ženu na ulici ani v klubu ve 30 letech. na seznamkách mám bohaté zkušenosti posledních 4 roky jen negativní ! zaprvé vše placené. nemůžes napsat hezké žene zdarma pouze těm ošklivým a to si nedělám srandu. když někdo odepíše je to žena nad 40 let, žena zadaná a nebo s kupou dětí. ,ale už průměrné holyk o které vůbec nebude pranice jsou tka namyšlené,že neodpovídají. a to jsou opravdu totálně obyč holky . kdybyb to byly studentky vysokých škol a modelky neřeknu a´t si vybírají. V reálu mi ženy říkají,že jsme šikovný a sympatický, a já vím,že i zajištěný a hodný,ale to je prd platné,když holky hledájí jen šamponky s top fotkama.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 16.11.16 13:54
avatar

Holka, co loví šampónky, mě absolutně nezajímá. V tom mám jasno :) Nejsem na kabelky, šminky, zaltý mobily .. fuj :)

Datum: 16.11.16 14:11

už jsem reagovat nechtěl, napsal jsem už dost, nebo alespoň co jsem chtěl, ale na názor lukas215 musím. Absolutně výstižně to píše sebod. Tak to je. Z toho co píše lukas215 čiší zhrzelost a frustrace z neúspěchu a moc bych za to nedal, že tuším kde je problém. Doporučuji přečíst si poslední větu v mém prvním příspěvku... (samozř. před ceníkem a pozdravem :)).

Ohodnoceno: 1x
 
Od: haf
Datum: 16.11.16 19:47

Dnes snad neni problem povidat si na netu pres skype s kamerkou - online prenos ukaze aktualni podobu i vyraz :)


doplněno 16.11.16 19:59:

Nikc - sama se ukazete jak chcete, je-li libo protejsku autoakt, muzete zareagovat dle sve natury nebo momentalni nalady :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 16.11.16 19:51

Mám zkušenosti s tím nedobré, protože se chtějí ukázat většinou nazí.


doplněno 16.11.16 20:07:

To je dobrý nápad, ukázat se "jen" oblečená:)


doplněno 16.11.16 20:17:

Hafe, kde jinde se mají exhibicionisti ukazovat než na skype a navíc teď v zimě? Nikdo je nepotrestá, když se na skype obnaží. Chat je pro ně jako dělaný...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 17.11.16 08:48

A proč je lukáš215 zhrzený? Protože mu to nevyšlo. Proč Vy jste veselý? Protože Vám to vyšlo. ;)


doplněno 17.11.16 09:04:

Právě proto, že jich je tam stovky v seznamkách, tak si píšou 2 hodky s jednou a pak hned s další, aby jim neutekla. Nebo s několika najednou. Neví, kterou chtít, protože je jich několik pěkných a není čas se se všemi sejít. A zapomenou na to, co si psali. Je tam žen jako rybek v moři. Proč si psát jen s jednou, když si může psát ještě s jinými.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 16.11.16 19:59

Asi nejlepší řešení jsou víkendy nebo pobyty pro nezadané. Prý akce, která má smysl. Program, legrace, turistika. Jednu takovou seznamovací agenturu, co v tom je dobrá, vedou manželé Hanouskovi.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 16.11.16 22:30

Netušim kolik je zakladateli otázky roků, ale seznamky pořádají tyto víkendové pobyty jen do cca 45 roků ...bohužel.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.16 11:21
avatar

Je mi 35 ...

Od: hm®
Datum: 16.11.16 23:11
avatar

Podobný dotaz tu už několikrát byl. A protože se opakuje otázka, zopakuju i já svou odpověď: internetové seznamky, to je jen ztráta času. Někomu se tam sice zadaří, ale je to nepatrné procento lidí.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: nikc®
Datum: 17.11.16 08:38

*palec*


doplněno 27.11.16 15:45:

Je rozdíl, když člověk hledá ve dvaceti nebo ve čtyřiceti. Ve dvaceti je to jednodušší. Ve čtyřicet mají muži třeba 3 děti. Jsou rozvedení nebo ještě ne. Hledají převážně milenky. Nebo mají více požadavků a vědí, co chtějí nebo nechtějí. Hledají navíc náhradní maminku pro svoje dítě. Takže ještě tomu jeho dítěti se zalíbit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.16 11:22
avatar

Přesně to si taky myslím :)

Datum: 17.11.16 08:51

A co tak sznamka na seznamu: Lidé.cz

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.16 09:36

Tam bývala seznamka perfektní..bohužel bývala. Od té doby tam chcípl pes

Ohodnoceno: 0x
 
Od: haf
Datum: 17.11.16 09:53

Jj,Seznam mel jeste pred par lety bezvadnou tu jejich zdarmaseznamku a hodne lidi si ji pochvalovalo (nez to inovativne zmrvili), kamaradi i bracha a ja jsme se tam seznamili a s vyvolenyma jezdili k mori, byly to nenarocne kontakty na singlparty i trvalejsi vztahy :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.16 17:57

Ta super seznamka se jmenovala lide.cz od té doby už na trhu není konkurence a nic funkčního. Doporučuju kašlat na seznamky a seznamovat se v reálu. Je to nejzajímavější, nejosobnější, nejpřirozenější a nejkrásnější.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.16 18:07
avatar

Kdysi dávno nebyl internet ale byl časopis Mladý svět, před 35 lety mě manžel, jak říká, dostal přidělenou (inzerát dal kamarád a dopisy rozdělil podle bydliště). Normálně zkuste některou seznamku a uvidíte, o nic přece nejde už na prvním setkání poznáte, zda ano nebo ne.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mtan
Datum: 18.11.16 03:15
Zdravím. Napíšu zde svůj vlastní názor. Nikomu ho nenutím. Za sebe si myslím, že seznamky jsou naprosto v pořádku. Hodně lidí na to nevěří, nebo se dokonce i bojí. Ale na zlatokopku narazíš stejně na seznamce, jako na kterékoliv party, nebo večírku s přáteli. Seznamka má jednu obrovskou výhodu. Všichni její účastníci tam jdou za stejným cílem. Seznámit se...
Kdežto třeba na večírek se jdeme primárně pobavit, nebo prohodit pár slov se známými. Ne si hledat partnera na celý život.
Jinak se svou drahou polovičkou jsme se seznámili na úplně obyčejné seznamce : Seznamka.cz .
Je to ale free seznamka a tak počítej, že nejdříve budeš oddělovat plev od zrna...
Hodně štěstí...
Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 21.11.16 11:23
avatar

Díky za dobrý komentář :)

Datum: 30.11.16 21:49
avatar
Taky mám ženu z seznamky. Chce to zkoušet. Každopádně to vyjde až na několik seznámení, tak neztrácet hlavu při prvním nezdaru.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.16 14:17

se zájmem jsem si přečetl jak se debata vyvíjí, protože jsem seznamku také (jak jsem už psal výše) pro seznámení používal. Zásadně nesouhlasím s názorem, že je to ztráta času a že se tam nedá nikdo kloudný najít. Jak se tu píše jsou tam všechny typy lidí jako všude jinde a souhlasím - je třeba oddělit zrno od plev. Další veledůležitá věc, o které se tu ale vůbec nepíše, jsou požadavky a vlastní nabídka seznámeníchtivých. Jestli bude, obrazně řečeno, malý(á), tlustý(á), hloupý(á), plešatý s brýlemi hledat jen model(k)y 90-60-90, tak je samozřejmě odsouzen(a) jen ke stěžování si jak jsou seznamky na H... Myslím, že tohle hodně lidí nechce pochopit...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: milka*
Datum: 21.11.16 15:02

souhlasím, jestli rovný rovného si hledá, tak lze tam najít i na těch úplně obyčejných seznamkách. dcera to zkoušela 9x a pak po 10x kdy už se zařekla, že je to opravdu naposledy, tak se to podařilo a našla hodného kluka. Předtím se z toho vyklubali jen úchylové, kureevnici, anebo pacienti zralí na psychiatr. léčebnu. Byla to fakt fuška se z toho vymotat ale nakonec po 2 letech se to podařilo.ted to vypada slibně, prý to byla fakt dřina se z toho také nezbláznit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: milka*
Datum: 21.11.16 15:26

Ještě jsem chtěla dodat, že když už se 9x zklamala, což je hodně, tak si člověk začne myslet, že je to chyba v něm. Ale na seznamkách to tak nejde brát , tam je opravdu tak 10g zrn a 100000g plev. Takže potřebujete hodně času a trpělivosti. Samozřejmě, že je nejlepší je se seznámit v reálným životě, ale někomu to vážně vůbec nejde, nebo ani nemá čas nikam chodit a doma u dveří opravdu žádný princ nebo princezna nezazvoní. Já už jsem byla za ní úplně zoufala, že ona ve svým krásným mladým věku naráží na samý blbce, už jsem se i tady ptala, co mám dělat, jak ji mám pomoct at už se netrápí, těžko ji vykopu ven. Až mi jedna paní poradila, ani neví jak mi moc pomohla, at to nevzdává a seznamky nezatracuje a ono ejhle nakonec to vyšlo, vypadá že brzy budeme dělat svatbu. Ještě se přiznám, že když už dcera byla z těch individuích zralá také tak na léčebnu, říkala jsem si musím něco udělat, ten poslední inzerát jsem napsala sama za ni a druhý den se jí už ozval ten její vyvolený. Náhoda, že, náhoda je blbec.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: milka*
Datum: 21.11.16 15:38

a sestru bych si s FB vymyzala, at nemám pořád tu bejvalku na očích jinak se toho nezbavíte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.05.17 15:09
avatar

Se sestrou jsem o tom mluvil a od té doby společné fotky nesdílí. Najednou vůbec nevím, co moje bývalá dělá a je to tak určitě lepší. Sejde z očí, sejde z mysli. Bohužel, jiná možnost není.

Popravdě, již párkrát se mi o nás zdálo a to prostě by nemělo ...

Od: jakublokub
Datum: 21.11.16 19:54

Seznamky ne! Není snad lepší seznámit se s někým v parku? Hezkých holek je spousta. Ale chytrých tolik není.*slunce* Je to jako psů. Dost je jich hezkých, ale ne všem se líbíš ty. Něco si o seznamkách přečti, než vykonáš.*cteni*Pak si to teprve rozmysli a pak můžeš konat. *houpy*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.16 22:05

Se seznamováním na seznamkách mám dobré zkušenostia to jsem člověk, který nemá problém seznámit se v reálu, oslovit chlapa, ale seznamky a chaty dávají více možností a prostoru. Ale je fakt, že jsem k celému seznamování vždycky přistupovala s takovým nějakým nadhledem, kdy jsem to brala jako hru a tak jsem také brala všechny konverzace. Ano, jsou tam lidé různého ražení, z nejrůznějších důvodů, se spoustou problémů, to ale člověk celkem rychle objeví. A vždycky můžete říci ne a zablokovat konverzaci. Důležité je , ale nikde netlačit na pilu a nesmí to z vaší strany vypadat, že opravdu moc a moc něco hledáte. Z některých lidí to přímo tryská. Já jsem nikdy nic nehledala, snad jenom trochu povyražení a našla jsem lásku a partner, který je dokonce ze stejného města a mohli jsme se v mládí i setkat. Ze seznamky mám i pár dobrých kamarádů, na které se mohu klidně kdykoliv obrátit o pomoc. Kdo chce víc, nemá nic. Já jsem nic nehledala a myslím, že mám všechno.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 01.02.17 11:00
avatar

Michale, nešel jste? Jaké máte zkušenosti? Podělte se, prosím. ;)


doplněno 11.05.17 15:51:

Michale, moc vám držím palec.*srdce* Vždycky je to, co má být. Před několika dny to být nemělo. Až teď. ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 11.05.17 15:07
avatar

Tak trochu jsem našel. Stačilo být ve správný čas (ve všední den po skončení koncertu) na správném místě (prima hospůdka), počkat si (až většina bude pryč), zaujmout postavení (osamělý jezdec sám u stolu), mít štěstí (že přišla kamarádka s nějakou její kamarádkou), být připravený (mít v sobě už nějaké to pivo a nemít tak velké zábrany a být rotzomilý) a vydžet (do 4 ráno jen takto ve třech) a už to jelo :) Tento víkend máme už čtvrté rande a zatím je to až podezřele úžasné.

Tak uvidíme.

Doporučuji tedy jít ven, trochu se opít (ale opravdu jen trochu) a mít štěstí někoho potkat. Hlavně ten ostych, aby nebyl. Nepromarnit tu příležitost a nebýt hrrrr.

Já vím, mě se to kecá :)

Datum: 11.05.17 23:25

Jeden známý se seznamoval na akci, kam jsou pozváni muži a ženy. Ti se pak střídají po dvou u stolů po dobu tří minut. Pak si dají požadavek, zda se ještě chtějí setkat. Zdá se mi to moc fajn.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.05.17 23:33
avatar

Tak hodně štěstí, ať vám to vydrží.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.05.17 10:11
avatar

Jak my sami říkáme ... "uvidíme, co bude" *frajer*

Díky :)

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.