Mají peníze a popularita vliv na balení holek

Od: Datum: 15.11.16 09:50 odpovědí: 19 změna: 18.11.16 15:37
Chodíme s kamošema na disco se bavit a nedaří se nám lehko sbalit holky na tanec i malý flirtik. Většinou chtějí být jen kamarádky,ale z toho romantika žádná
nekouká, pokuď bychom si chtěli trochu užít. Kamoš říká, že musíme znát taktiku balení jako má například Justin Bieber,ktery dokáže v baru sbalit rovnou na hotel 6 slečen najednou a bez velkého úsilí. Jak to dokázat být tak žádanej od krásných slečen, kouzlo,trik?
doplněno 15.11.16 10:21: Připadá nám klukům,že před normalnima klukama se chovají pěkné holky na zábavách jako světice.Pomalu se nesmíte na ni kouknout a pak přijde někdo jiny namachrovaný a skoči mu kolem krku holky samy. Jak to vidite ostatni kluci?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krtek
Datum: 15.11.16 09:55

trik tkví v takové malé plastové kartičce, která je plná velkých digitálních čísel..:-D

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.11.16 09:59

Opravdu myslíte že zrovna z něj je třeba si brát příklad? Pokud na tom budete finančně jako on, a stejně tak s nějakou "popularitou", pak netřeba znát žádné triky, ony si vás najdou samy ;)

Ohodnoceno: 3x

Datum: 15.11.16 10:23

Ptáte se - Mají peníze a popularita vliv na balení holek?

Za mne - jak u kterých že?

doplněno 15.11.16 17:41:

dajka to vyjádřil/a lépe , ale myslel jsem to také přesně tak.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.11.16 12:12

U osmnáctek je hlavní vzhled a popularita. Kluk může být úplně švorc, ale musí být pěknej a musí je umět bavit. Pak má úspěch. Viz Caprio ve filmu Titanic.

Já jsem balil holky na klavír. Jeden by nevěřil, jak vynikající věc je i takové obyčejné piano a jak spolehlivě v tomto směru funguje. A co ty? Umíš holky pobavit? Třeba vykládáním historek nebo zpěvem a kytarou? Jestli sedíš jak pecka, tak se nediv.

Přitažlivost peněz se začne projevovat až později, až po dvacítce. To už se holky začínají starat o to, co kluk může nabídnout a zda je dokáže zajistit.

Datum: 15.11.16 12:22

Ano, mají, na ty hloupé.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.11.16 12:52

Zdravím,

no, pokud je vaše náplň života a hobby vysedávat u PC, hraní World of Warcraft či jiných onlinovek. Tak tím těžko někoho oslníte, u holek těžko zabodujete, obvzlášť pokud vypadáte nějak takto (spodní fotky).

Bohatství může přinést nějaké ty plusové body. U normálních dívek (btw. na diskotékách moc slušných holek nenajdete) na tomhle svět ani vztah však nestojí (nicméně o úplnou socku/tragéda opravdu nikdo zpravidla zájem nemá).

U zlatokopek, pipek - to je jiná liga... ty si potrpí na luxus a vzhled, nejsou však použitelné pro normální život.

Normální ženy ocení intelekt, všeobecný rozhled, charisma, zručnost, zodpovědnost, smysl pro humor, galantnost (odpuzuje zženštilost/hulvátství) atp. Zkrátka sympaťák s osobností a zálibami. U vzhledových atribut, to je individální, každému se líbí něco jiného, nejde paušalizovat.

Od: balzerka
Datum: 15.11.16 16:43

Zaslechla jsem větu od dívčího stolu."Čím přijel?" A jak to byla stará škodovka, tak nezájem. I kdyby to byl fešák vzdělanej. To je ovšem jistá kategorie dívek. Proto tohle znám z hospody a né z knihovny, turistického oddílu nebo ze hřiště. Né všechny takto usuzují, ale je jich hodně.

Datum: 15.11.16 16:51

Na chviličku si představ, že jsi dívka. Kým by ses nechal/a sbalit? Hlučným hulvátem, který má hluboko do kapsy? ;) Na to, abys zaujal dívku, na to potřebuješ čas. A ten nechceš věnovat. Zajímá tě rychlá akce. Tak se nediv, že dívky na rychlu akci reagují rychle.

Datum: 15.11.16 17:46

taktak, Babčo. Koho si vybere krásná a chytrá holka? Populárního a bohatého nebo neznámého a chudého?

Datum: 15.11.16 18:01

Chytrá holka si, podle mě, vybere někoho rozumného a hlavně nehledá na diskotékách vážné známosti.

doplněno 15.11.16 18:37:

Ona se tam dobrá známost třeba najít dá, ale účelově ji tam hledat považuju za ztrátu času (šance je dost malá).

doplněno 16.11.16 11:54:

Babkazov: "namachrovaní", to jsou zrovna jedni z těch, co se neumějí normálně chovat + mají primitivní názory (třeba ten, že si za peníze můžou koupit všechno). ;)

Datum: 15.11.16 18:33

ildika. Tak plno vztahů začalo někde na diskotéce. A třeba ani na začátku neuvažovali o tom, že to bude "vážná známost".

Datum: 15.11.16 21:24

Chytrá holka si nevybere hned. A ty ostatní nemá cenu komentovat. Pokud vlhnou jen díky popularite a bohatství daného muže, pak je ji souzeno řadit se do kategorií "jiných".

Od: dfd
Datum: 16.11.16 10:29

časem ti hloupé husičky přijdou na to,že ti prachatí a namachrovaní v drtivé většině nestojí za nic.Každá si pak nabije hubu a spláče nad výsledkem.Ale to už často bude s ním v jiném stavu*blee*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.11.16 10:42

dfd, to myslíš tak, že ti neschopní, s holou prdelí, kteří se neumějí chovat, ti jsou "správní". *sok* No nekecej!

Od: mot
Datum: 16.11.16 12:27
naopak, zestarne a bude vymenena za novou,mladsi. uz potom nema co nabidnout.

Od: jezevec
Datum: 16.11.16 12:44

Spousta lidí ti bude tvrdit, že na penězích nezáleží. Tak já ti řeknu pravdu. Můžeš bejt hrbatej trpaslík nakaženej leprou, ale pokud budeš mít dostatečně naditou prkenici, půjde to. Tedy pokud nehledáš partnerku na celej život, ale jde ti jen o zásun. Buď bohatší než ostatní, nedrž se "při zdi" a buď trochu drzej. To funguje. Modelová situace : - Slečno, víte jak se chytají kamzíci? - Nevím, jak? - TAKHLE ! Úplně stejně jako normální kozy! Možná dostaneš facku, ale 80% holek se zasměje, ty jí jako omluvu pozveš na drink, druhej, třetí, čtvrtej, odcházíte, zasouváš...

Ale partnerka na celý život se pochopitelně vybírá jinak...

Datum: 16.11.16 22:29

*blee* Tak možná ty holky, co pravidelně vymetají diskotéky, toto snesou; netuším... Nevím, co bych udělala já – možná bych ho majzla po hlavě i něčím tvrdším než rukou (záleží, co by bylo v dosahu). Toto fakt ne-e.

Datum: 17.11.16 08:06

Jezevče, vpodstatě s vámi souhlasím, ale když žena má zlaté srdce, skvělou povahu a já nevím co, jen má tu smůlu, že není krásná? Nikdo nemá zájem zjišťovat, jaká je bezva, stejně tak, jako žádná nemá zájem zjišťovat, jaký hajzl je ten "ve vatě". :-D Muži mají bohatství, ženy zase krásu. Právě proto jsou úspěšní a žádání. Není to tak?

Od: tupec
Datum: 18.11.16 15:37

Mají peníze a popularita vliv na balení holek,to je otázka?Myslím že spíš odpověd.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.