Nejdřív mě sbalí a pak?

Od: Datum: 14.11.16 19:26 odpovědí: 10 změna: 15.11.16 07:29

Zdravím

potřeboval bych radu z nadhledu.

Na škole mě začala zdravit jedna holka a tak jsem začal odpovídat. A pak jsme si jednou omylem sedli vedle sebe a byla sranda a povídali si atd. a všechno bomba. Takže za chvíli to byly hromady zpráv na fb a prokecaný celý přednášky. A pak jsme se sešli došlo nejdřív na vodění za ruky, objímání a nakonec líbání, ona se mě vyptávala co mám rád a já jí a, tak prostě klasickej začátek jak ho znám. A do druhýho dne jí přeskočilo. Řekla mě že to tak nemyslela a že mě nedokázala říct ne a bla bla. Ale pořád se chce bavit, chce jít se mnou ven čekala na mě po škole abyjsme mohli jít spolu a ta jiskra je pořád tam to by nepřehlíhdl ani slepej. Ale nechce z toho mít vztah prý. Když jí držím za ruku, obejmu všechno bere ale nechce "víc" ( a tím nemyslím sex, to jsem na ni ještě nezkusil).

Říkám si, tak ať si teda sakra rozmyslí co chce ... teď otázka ... mám se s ní bavit dál nebo ji ignorovat úplně nebo omezit to "bavení"?

Je teda pravda že mě pořád drdlá že ona je na kolejích a já dojíždím což mě napadá jako možná příčina proč to odpískala

Co myslíte vy s odstupem osobních pocitů?

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.11.16 19:34
avatar

Zdravím. Proč byste se s ní měl přestat bavit? Ona nechce vztah, řekla Vám to, ale i kamarádství může být fajn. Vy musíte vědět zda o něj stojíte. Na líbání a to ostatní si holt musíte najít takovou která o to bude stát..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: haf
Datum: 14.11.16 19:37

A az si na to randeni najdes nejakou jinou hned uvidis, jestli bude s touhle po tzv. pratelstvi :)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 14.11.16 19:39

myslíš že trocha žárlení bude ten pravej lék? to zní to velice rozumně

Datum: 15.11.16 00:49
avatar

Že by vysokoškolák ještě nevěděl, co znamená slovo rozumně? Vůbec to nezní rozumně! Všechna tahle "taktizování" jsou nesmyslná, akorát se připravíte i o kamarádství či přátelství.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 14.11.16 19:48

Ahoj, začnu tou údajnou příčinou. Je to absolutní kravina! To, že dojíždíš, jistě věděla už dřív a kdyby to byla příčina, tak se s tebou neschází a nezačíná budovat "cosi." A i kdyby to nevěděla, tak absolutně nechápu, v čem by mohl být problém, když jste stejně každej den oba na stejné škole. Podle mě, z tebe prostě není až tak odvařená.

Pokud ty chceš vztah a ona ne, tak byste se ideálně měli přestat vídat a psát si. Pokud spolu chodíte do školy, tak se občasnýmu kontaktu bohužel asi nevyhneš, ale rozhodně bych se s ní dál nescházel. Pokud se budete dál vídat, tak budeš jen sám sobě ubližovat. Radím se na ni absolutně vykašlat a najít si nějakou, která bude chtít to stejný, jako ty.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kuky®
Datum: 14.11.16 20:21
Buď ji narovinu řekni že s ní chceš chodit a nebo ji upozorni, že není jedinná osoba, se kterou rád mluvíš a chodíš ven.
Ať vidí že nežiješ jen pro ni ale máš kolem sebe i jiné holky o kterých ona neví.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: balzerka
Datum: 14.11.16 23:41

Třeba to bylo jen takový hrrr seznámení a pak postupně přicházela na to, že si v něčem nesednete. Nebo je to typ holky, která si potřebuje dokazovat, že dovede kluka svést, zblbnout a pak couvne. A do třetice je natolik nezkušená, že neví, co chce a ze sexu má obavy. Kdyby Tě měla opravdu ráda, tak neřeší kolej a dojíždění. Nevnucuj se, netlač na pilu, nechtěj po ní rozhodnutí, dej jí čas a přitom buďte kamarádi. Někomu trvá, než si udělá jasno. Navíc to možná bude z Tvé strany vnímat jako couvnutí a zpozorní a začne se zajímat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.16 02:47
avatar

Já to opět zase risknu a napíšu svůj názor (s tím vědomím, že opět možná budu některými dámami kamenován), vycházející kromě jiného ze životních zkušeností.
Na v dotazu popsanou situaci platí přesně citát (nepamatuju si, kdo je autorem) - "pokud žena ztratí hlavu, obyčejně se s ní opět setká v náručí nějakého muže".
V dotazu popsaná situace je přesně ta, kdy žena (celkem bez rozdílu věku - platí to pro holky 15.leté i Xkrát 15.leté) hlavně na začátku chození situaci neukočíruje (opět celkem jedno z jakého to bylo důvodu) a pustí to dál (někdy to může být líbání, někdy to může být sex), než původně chtěla, čehož se ale po vyprchání prvotní euforie (většinou hned druhý den po) se toho lekne (bojí se, aby nebyla za lehko dostupnou atd.) a začne couvat. Málokterá holka tohle ustojí aniž by na sobě dala něco znát. Některé to řeší "útěkem" (začnou se dotyčnému muži vyhýbat a to i za cenu, i kdyby o něj měly přijít a předtím moc chtěly), některé obviňováním dotyčného muže, že zneužil situace a ty další vysvětlováním, že to tak nemyslely, případně že nedokázaly říct NE, ale randění neukončí.
Ty "útěkové" jdou samy proti sobě, ale dotyčný muž s tím většinou vůbec nic neudělá. Pokusy o kontakt jsou poměrně rizikové, v dnešní době mohou být (bohužel) vyhodnoceny i jako stalking čili pronásledování dotyčné.
Ty "obviňující" je nejhorší možná varianta, která muže může potkat. Zatímco dříve platilo, že pokud dotyčná žena takhle "ujela", tak "zalezla do kouta", kde se v tichosti styděla a snažila se, aby se to nikdo nedozvěděl, dnes je situace taková, že se naopak veřejně prohlásí za mužem zneužitou chudinku a v krajních případech dotyčného muže obviní z obtěžování či dokonce ze znásilnění. Což je pro muže doslova "průser" (v případě obvinění ze znásilnění přestává platit presumpce neviny, ale naopak muž musí dokázat, že dotyčnou neznásilnil).
Ty vysvětlující jsou naopak nejlepší možná varianta. Sice většinou nechají počínající vztah "zamrznout" na bodě "před úletem" (někdy pár dnů, někdy ale také pár měsíců) než to opět pustí dál, ale pokud tomu muži ta dotyčná žena za to stojí, vyplatí se mu to vydržet. Tady totiž platí "chybovat je lidské" a "odpouštět je umění". Protože "ujet" může každý jak žena, tak muž a je celkem jedno, jestli je důvodem neustátý momentální pocit štěstí nebo momentální "nadrženost" - ano, někdy i některé ženy bývají "nadržené" (bez ohledu na věk dotyčné), přestože všeobecně tvrdí, že to není pravda (kdyby to totiž nebyla pravda, nikdy by nemohlo vzniknout třeba pořekadlo "když chytne stará stodola, tak to je pak hukot" - to jsem zvědavý, kdo mi to zase otluče o hlavu ;) Důležité zásady pro tento typ
- když začne vysvětlovat, tak dotyčnou uklidnit, že se nic nestalo (protože ono se opravdu nic nestalo - viz výše) a že i tak ji máte rád
- nikdy to dotyčné zpětně nepřipomínat a hlavně NEVYČÍTAT - byla by to od vás PODPÁSOVKA (a to gentleman nikdy neudělá)
Takže moje rada zní - pokud si s dotyčnou jinak sednete a chcete ji, tak vydržte a počkejte, až si to ona vnitřně přebere a opět to pustí dál - ze zkušenosti si dovolím tvrdit, že se to vyplatí a že nebudete litovat.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 15.11.16 05:38
avatar

Jedno staré přísloví říká: "V nouzi i Kuba dobrej!"

Prostě - chce se bavit, nechce být úplně sama, ale zároveň se nechce na Vás vázat. Mezi kamarádkami tak vypadá, jako že není neschopná si někoho nalézt, ale to jí stačí. A hledá dál. Pokud potká někoho zajímavějšího a žádoucnějšího než jste Vy, pošle Vás k šípku. Je to jen taková trochu protřelá hra. Aby bylo jasné, že je o ni zájem.

Bavte se s ní, to nikoho neudělá horším, ale nepočítejte se žádnými většími důvěrnostmi. Ty si ta dívka schovává pro někoho jiného, kterého vyhlíží.

Kdysi prý chodívaly dámy z lepší společnosti v doprovodu opiček, aby vynikla o to víc jejich krása. Neurazte se, nemyslím to zle, jistě jste pěkný člověk a není to myšleno na Vás. Ale pro tu dívku jste opravdu spíš takový módní přívěsek. Kamarád asi ne - ke kamarádům se chováme jinak, líp. Jaga.

Asi bych to, až na občasný krátký rozhovor, ukončila a hledala nějakou jinou, která Vás bude mít ráda. tady láska evidentně není. *bzum*A těžko říct, zda je to aspon přátelství.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 15.11.16 07:29
avatar

Já nechápu, proč tenhle stav tak řešíš. Nemiluješ ji, nejsi zamilovaný, její přátelství zas až tak nepostrádáš. Do postele ji až tak dostat nechceš. Tak o co jde?! Neptej se a dělej to, co chceš ty. O co vlastně stojíš ty?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.