Telefonní agenti - primitivní otázky

Od: Datum: 14.11.16 17:57 odpovědí: 4 změna: 15.11.16 00:35

dnes mě zase otravaoval telefonní agent, ale tentokrát nebyl desetiminutový zdržující vyzvědač, ale nějaká rychlovka. Mě by zajímalo co tím sledují (ti, kteří tyhle užitečné idioty najímají), o co jim jde tímto dotazem.

Volá ohledně průzkumu například televizních diváků nebo uživatelů veřejných záchodků ve městě. Zeptá se zda to souhlasí. Pak se zeptá z jakého jsem kraje, Pak už jen děkuje za "odpověď" a rozloučí se.

Zajímá mě, jaký to má sakra smysl, ptát se jen na "jednu" věc. To tím chce jen testovat, zda číslo je živé a chce to maskovat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.11.16 18:07
avatar

Může jít třeba jen o pubertální vtípek, těžko říct. Když Vás to irituje, doporučuji nebavit se s podobnými volajícími. Já také patřím do skupiny lidí, ve kterých vyvolává fráze ,,monitorovaný hovor´´ dost zásadní reakce a hovor rázně ukončuji.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.16 19:19
avatar
Nechají Tě uležet a pak zavolají s nějakou neodolatelnou nabídkou. Klidně za půl roku. Doporučuju takové hovory vždy zarazit hned na začátku a ukončit.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 14.11.16 19:25
avatar

libor007 má naprostou pravdu. Prostě si ověřují kontakty,které pak proidávají. A tenhle prodej je velmi lukrativní kšeft.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.16 00:35
avatar

Múže to být opravdu průzkum veřejného mínění. Tazatel potřebuje určité složení respondentů podle věku, podle uzemní příslušnosti, podle pohlaví, podle vzdělání, prostě tak, jak má úkol zadaný od agentury, a musí mu u vás sedět všechny ukazatele, aby mohl začít s průzkumem. V opačném případě, jakmile nesedí jakékoliv hledisko, se rozloučí a hovor skončí. Mám kamaráda, která průzkumy dělal. A tak mi leccoss vyprávěl.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.