Kde potkat holku

Od: Datum: 13.11.16 00:48 odpovědí: 2 změna: 13.11.16 02:08

Letos jsem skončil školu je mi 18let a začal jsem pracovat. Kde potkat nějakou příjemnou holku, je mi 18 a ještě jsem žádnou neměl, zkrátka tak nějak na žádnou nemůžu narazit. Ošklivý nejsem, hloupý taky ne. Říká se, že se nesmí hledat, že se objeví sama. Já mám ale pocit, že až někdy v 70ti. Zkrátka nějaká holka už by byla fajn. Tak kde ji potkat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.11.16 01:28
avatar

Potkat ji můžete kdekoliv. Cestou do práce, z práce, na procházce v parku, na obědě v restauraci, ve frontě v obchodu, na zábavě, začne brzy plesová sezona...Jaké máte koníčky? I při nich se dá seznámit..Takže pokud nejste doslova zalezlý doma a chodíte mezi lidi, netváříte se jako kakabus, dbáte o sebe atd..jistě si Vás nějaká slečna někde všimne..A pak už to záleží jen na Vás jak dovedete zaujmout a zapůsobit na opačné pohlaví.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.11.16 02:08
avatar

Ideálně při provozování zájmů a koníčků → tam potkáte dívky se stejnými nebo podobnými zájmy, usnadní to navázání hovoru i pokračování konverzace.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.