Zaplacení vyučtováni

Od: Datum: 12.11.16 16:19 odpovědí: 5 změna: 12.11.16 21:45
avatar

Dobrý večer.Potřeboval bych se zeptat,co budu potřebovat k tomu,abych za jiného člověka zaplatil vyučtováni mobilních služeb.Myslím někde v poboččce od nejmenovaného operátora.Myslím,asi jeho občanský průkaz,nějaký variabilní symbol nebo co.Prostě nevím Takhle,jde to vůbec,a nebo musí ta dotyčná osoba prostě sama? Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.11.16 16:21
avatar

Nevidím v tom nějaký extra velký problém. Jakmile někam neseš peníze, zeptají se co jdeš platit a když řekneš účet Franty Vomáčky, to a to číslo, rádi si od tebe korunky vezmou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.11.16 16:41

Neznám všechny operátory, ale mělo by stačit číslo telefonu a peníze.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.11.16 17:21
avatar

V žádném případě cizí občanku. Stačí číslo telefonu, jméno osoby, na niž je vedena smlouva, případně číslo faktury, kterou chcete uhradit. Operátor si platbu přiřadí i bez čísla faktury, ale pokud mu je sdělíte, mělo by se přiřazení platby urychlit.


doplněno 12.11.16 23:45:

Přes bankomat se dá zaplatit i bez karty, je potřeba znát číslo faktury, možná i číslo zákazníka (tím už si nejsem jista → už dlouho jsem tak neplatila). Potvrzení o platbě přijde na zadané číslo během chvilky.

Při platbě přes bankomat není potřeba znát přístupové heslo zákazníka, za kterého fakturu platíte.

Poplatek (výši už nevím) za platbu na prodejně vybíral i T-mobile.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.11.16 18:57
avatar

Nevím, jak je to u ostatních uživatelů, ale pokud jdete platit na pobočku Vodafonu účet, který není na vaše jméno, je potřeba znát i přístupové heslo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.11.16 21:45

Nejlepší je asi zaplatit kartou přes bankomat, tam stačí znát jen telefonní číslo, za které chcete zaplatit vyúčtování. Při platbě na pobočce pozor za poplatky, např. u Vodafonu chtěli za provedení platby příplatek 70,-Kč!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.