Pozornost matce přítelkyně?

Od: Datum: 11.11.16 17:58 odpovědí: 9 změna: 28.11.16 12:27

Zdravím. Jedu na návštěvu k mamce přítelkyně. Mám vzít něco jako pozornost? A co by to mělo asi být? :-/

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.11.16 18:00

Sluší se kytička. A ne jen matce, každé ženě z rodiny. Pokud chcete být opravdu pozorný (jestli jedete poprvé, tak určitě). Nám vždycky vozil mamky přítel, když jel k nám domů - mně, ségře i babičce. Kdyby nepřinesl, ani bychom si nevzpomněly, ale to potěšení, když dovezl... úžasné *pusa*

doplněno 11.11.16 18:14:

Není to dárek k Vánocům, je to pozornost. Věnujete jí pozornost, myslíte na ni, víte o ní, že tam je, že je matka Vaší přítelkyně, to je význam té květiny. Malá růžička s kouskem toho chvojí (asparágus?!) postačí ;)

Ohodnoceno: 3x

Od: slavekar
Datum: 11.11.16 18:12

Už jsme se jednou viděli, ale ani nevím jaké kytky má ráda, nerad bych koupil něco, co se nebude líbit...

Od: wamp®
Datum: 11.11.16 18:16

Růžemi nikdy nic nezkazíš.

Mj.,což se takhle zeptat přímo přítelkyně,ta nejlépe ví,co má její matka nejraději za květiny.

A přibal ještě dobrou bonboniéru,je dobrá na nervy *smich*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.11.16 07:33

Souhlasím se všemi. Kupte kytičku. Nijak okázalou, ale ani jen jednu růži. A nechejte si ji svázat s ozdobnou manžetou, věnujte pozornost vázání. Chvilku přemýšlejte nad nabídkou v květinářství.

Ohodnoceno: 2x

Od: balzerka
Datum: 28.11.16 11:12

Já jsem dostala k růžím luxusní hořkou čokoládu.

doplněno 28.11.16 16:42:

Byly tři s tím zeleným kolem a stuhou.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.11.16 11:21

Neznám ženu, kterou by nepotěšila i sebemenší kytička .

Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.11.16 12:20
Ha ha ha. Nemate tak docela pravdu. Pustte si 6.dil serialu Lucky Louie - Kvetiny pro Kim. Pobavite se!

Datum: 28.11.16 11:38

Nevolila bych velkou a nákladnou kytici. I ty růže se mě zdají moc zavazující. Nechala bych si tam prostor na případné požádání o ruku, tam by měla mít kytice vyšší level. Takže s mírou a myslím že je to zcela jedno, kterou má v oblibě, každá potěší.

Jenom bych se snažila v tomto období vyhnout vysloveně podzimním listopádkám. Přece jenom se spíše hodí na hřbitov.

Od: maky®
Datum: 28.11.16 12:27

V jednoduchosti je krása, volila bych jednu dlouhou samotnou růži, bez příkras, nanejvýš s mašličkou v barvě květu, nebo jednu gerberu /vydrátkovanou/...to je prosté, jednoduché, elegantní :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.