Sex a vztah až po 30

Od: Datum: 10.11.16 19:58 odpovědí: 4 změna: 11.11.16 08:11

Dobrý večer přeji, potřebovala bych znát názor někoho zkušenejšího.

Nevím, čím začít ale ve 14 jsem přišla o panictví a od té doby mě muži nepřitahují na sex a to si nemyslím, že bych měla nějaké komplexy ale čekám tak nějak na toho pravého. Chtěla bych hodně cestovat, užívat života, učit se, a tak no . Mám pocit, že kdybych si našla přítele ted když jsem na střední škole tak bych s ním hned po maturitě měla děti a už bych nezažila všechno, co chci. Nemám nic proti rodině ale na to si počkám až mi bude tak 27+. Musím ještě zmínit, že mi občas chybí mazlení a když to na mě přijde tak se objímám s kamarádama, kteří chtějí samozdějmě něco víc než objetí ale já si prostě nemužu pomoc... Nemám zájem být s někým když vím, že to ukončím po maturitě, proto že chci začít cestovat a rozhodně né zakládat rodinu... Jsem ten typ, co když má přítele tak to vidí tak, že s ním bude dokonce života. Myslím, že kdyby se objevil ten PRAVÝ tak bych si s ním sex užila ale když vím, že z toho stejně nic nebude tak mi jsou všichni klůci nějak tak jedno. Jsem divná,že to tak cítím?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.11.16 20:08

Ahoj, spíš myslím, že se možná díváš na špatné vzory. Jistě Tě asi poznamenala Tvá zkušenost týkající se prvního sexu (= ztráty panenství, nikoli panictví, to je u kluků), ale jinak myslím uvažuješ zcela racionálně a neliší se to o mnoho od uvažování dnešní mladé generace.

Spíš by sis měla položit otázku, kde vidíš problém, že by Tě případný partner omezoval? Mnoho kluků se do rodiny hned po maturitě určitě nepohrne, to spíš některé holky mají takové cíle. Záleží samozřejmě na tom, v jakém věkovém rozmezí budeš hledat. Ale dnes je spousta párů spolu právě kvůli tomu, aby trávili spolu čas, cestovali, užívali si zábavy a na rodinu myslí až po té 30. I po 27. roce je ještě relativně brzo, ale Ty jsi holka, takže se to dá pochopit. Takže pokud píšeš, že Ti chybí mazlení, atd., tak si prostě najdi kluka, který nebude chtít v nejbližších letech zakládat rodinu, což si myslím, že by neměl být takový problém.

Naopak spíš máš výhodu v tom, že tak nějak víš, že tu rodinu asi někdy do budoucna chceš, víš asi, i v jakém věku. Někteří lidé se tolik orientují na cestování, kariéru, atd., až zjistí, že jim je 40 let a že je už na děti skoro pozdě.

Pokud máš takový pocit vlivem rodičů, že by ses měla hned po maturitě vdát, mít děti, tak si prostě žij svůj vlastní život. I kdybys s někým měla svatbu, tak to rozhodně neznamená, že musíš mít hned záhy děti. Spousta lidí se vezme a děti má až za hodně dlouhou dobu, až něco vybudují, vycestují, užijí si, atd.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 10.11.16 20:10
avatar

Dobrý den. Divná nejste, každý má své priority nastavené jinak. Chcete cestovat, užívat si, tak to udělejte. Rodinu si založte až skutečně potkáte někoho s kým budete chtít mít vztah (nejen sex) a až se budete chtít usadit a věnovat se dětem. Řiďte se jen tím co chcete a jak to chcete Vy!

Ohodnoceno: 3x
 
Od: haf
Datum: 10.11.16 20:39

Čurinka = srandička? Cestováni stoji docela velký prachy a to neni zadna sranda si vydelat, plany a realita byvaji kamen xurazu podobnych curinek :)

Proč je to "vareni -peceni - recepty"? *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kuky®
Datum: 11.11.16 08:11
Občas to vidím podobně jako Vy. Na pořádnou šikovnou dcérku ne a ne najít, a ikdyby se našla, tak svatbu do dvou tří let klidně ale děti později. Ty roky bez dětí pocestujem a užijem si života a když přijdou děti, všechno zjednodušíme a pojedeme i s dětmi. Bude to těžší ale ve třech to bude hezčí.
Je fajn že nejste typ co chce chlapa hned uhnat ke svatbě ale taky nesmíte vyčkávat dlouho...
Ovšem všechno k nám přijde ve správný okamžik, je třeba být připraven.
Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.