Nevím jak navázat vztah

Od: Datum: 09.11.16 22:23 odpovědí: 11 změna: 21.11.16 21:47

Mám problém si někoho najít a to je mi už skoro 20 a ještě jsem s nikým nechodil.Nevím proč ale asi mám smůlu nebo jsem tak neschopný? Do společnosti chodím často a nestraním se jí.Když se nějaká slečna najde tak si třeba moc nerozumíme nebo ona nemá zájem.Měli jste to taky tak? Je to ještě v téhle moderní době a v mojich letech normální?

Teď jsem pozval jednu holku na večeři řekla mi že tenhle víkend nemůže ale příští že má volný.Sem tam si napíšeme a párkrát jsme se už viděli. Co má to nějakou cenu?

Říká se že láska přicházi když to nejméně čekáme...ano ale vždy jen z mé strany nikdy z té druhé. :D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.11.16 23:21

Opc - "mám smůlu, nebo jsem tak neschopný" *smich*

"Chození" s někým by mělo být o pocitech. Vzájemných. Takže pokud narazíte na slečnu, se kterou si nerozumíte, chtěl byste s ní chodit proč? A hledat jen proto, abyste někoho měl? No to snad ne. Každý jsme jiný. Když to převedu jinam: některé holky už v 15 letech básní i dětech, jiné ještě ve třiceti neví, jestli už by dítě chtěly... Stejné je to se vztahy. Někdo randí od dvanácti, jiný ve dvaceti... A nechci strašit, někdo vůbec. Ovšem troufám si tvrdit, že vy ještě šanci máte ;) M.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.11.16 07:16

Zdravím. Před nějakým časem jsem měla o dost mladšího přítele, který do svých 19 nikoho neměl. Člověk si řekne, stane se, třeba měl smůlu na lidi, nebo není průbojný. Velice rychle jsem ovšem zjistila, že to je nezralé, urážlivé, hádavé a agresivní děcko, se kterým se nedalo vyjít po dobrém, ani po zlém. Přitom kdyby sem napsal, budou ho všichni litovat, jaký je chudáček, písemný projev moc pěkný a procítěný. Do jaké chodíš společnosti? Ono za barem v hospodě moc vážných vztahů nepotkáš... taky je důležitý, jak působíš. Máš čisté oblečení? Nemluvíš moc nebo třeba divně - hloupé narážky, trapné vtipny atd? Odradí i třeba zápach z úst, cigareta.

Ohodnoceno: 0x

Od: krtek
Datum: 10.11.16 07:24

no...nevím nevím...mě dneska příjde, že žensky jsou moc vybíravý a zblbý z těch televizních seriálů a myslí si, že na každou z nich čeká dokonalý mladý milionář co ji bude živit...v hlavě to má na**aný, ale rozumu na rozdávání :) normální aby člověk hledal s baterkou za bílého dne...

Datum: 10.11.16 07:39

Opc a Krtku, mám takový pocit, že ženami pohrdáte, cítíte se nadřazeni. Proč si to myslím? O Krtkovi nebudu psát, ten se svým příspěvkem odkopal sám. Tazatel, opc, ten podivný titulek? Nesvědčí to o něčem? *sok* Krtku, to tvé psaní, to je na grc! Jak někdo může takhle vůbec myslet! Vždycky, když potkám takového člověka, ať už je to muž nebo žena, vždycky mě napadnou otázky: Co ti dává pocit nadřazenosti? Co ty jsi? Co jsi v životě dokázal? Kolik lidí jsi udělal šťastnými, spokojenými? V čem ty vynikáš?

doplněno 10.11.16 09:49:

Jojo, opravený nadpis, to je zcela něco jiného. Pak už je to o něčem jiném!

Datum: 10.11.16 08:18

nevím na základě čeho jste přišla na to, že se citím nadřazený...nikdy jsem se tak necítil a už vůbec nikým nepohrdám..pouze jsem obecně napsal jak na mě dnešní svět bohužel působí...a abych se přiznal, čekal jsem, že se někdo ozve s takovou nějakou připomínkou, kterou mě zařadí do kategorie hulvát...je to to samé jako rozdíl mezí upřímností a drzostí..tam je taky velmi tenký led..

a teď docela váhám jestli odpovědět i na zbytek vašich otázek, aby si to zas někdo nevylíčil jako, že se chlubím..ale na to kolik mi je si myslím, že už jsem toho dokázal docela dost, mnoho lidí jsem udělal štastnými a spokojenými...a ano jsou věci, ve kterých vynikám...

Datum: 10.11.16 10:42

Na základě čeho? Přece na základě Vaší odpovědi! Zkuste se nad ní trochu zamyslet... Pokud (někteří) muži na ženy pohlížejí takto, nemohou se divit, že se jim nedaří navázat s nimi žádný vztah.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.11.16 10:47

není potřeba..ale vaší odpovědí se akorát vypsala pointa mé zprávy.. "Pokud (někteří) muži na ženy pohlížejí takto, nemohou se divit, že se jim nedaří navázat s nimi žádný vztah." a to je celé co jsem chtěl obsahem své zprávy říct i když jsem to takto na přímo nenapsal, ale použil jsem jiný, pro některé nevhodné slova..

Datum: 10.11.16 11:44

Mně Vaše odpověď vyzněla stejně jako Babce, působila na mne dojmem, že takto na ženy/dívky pohlížíte Vy.

Od: adam20
Datum: 10.11.16 16:05

Já zas s krtkem soulasím. Neni jednoduchý si najít ideální holku, protože žádná co má v palici velkolepou hostinu nebude obírat kosti. Vono neni zas tak těžký najít si nějakou praštěnou holku a navázat "nějakej" vztah (tudíž neplatí , že by se jim nedařilo navázat ŽÁDNEJ vztah. K čemu ale takovej vztah je? Práce kvapná, málo platná. Najít si ale holku se kterou by to mělo vydržet celej život je ale v dnešní době dost těžký. Musíš bejt prostě lepší něž lidi okolo, aby holky měli důvod vybrat si tebe.

Datum: 10.11.16 16:23

Adame asi máte pravdu, ale někam se vám vytratilo slovo láska. Ne jako zprofanované slovíčko, ale jako cit.

doplněno 11.11.16 07:17:

Adame, ano. Když se dva do sebe zamilují, ikdyž proti tomu má někdo něco, viz Romeo a Julie, je to láska. A ikdyž to nedopadne dobře, je to něco, co bylo nádherné. Tohle nepotkává každého příliš často. Měl by si toho vážit a osudu poděkovat, že ho to potkalo.

Od: adam20
Datum: 10.11.16 17:55

Tak samozřejmě, pokud si lidi opravdu rozumí a nikdo nemá nic proti tomu druhýmu, tak se asi do sebe zamilujou. To asi Babkazov myslíš? Kolikrát je jim to ale prd platný, protože jeden druhýho milovat přestane a začne milovat někoho jinýho. Dá se tomu, jak se dva lidi do sebe zamilujou říkat láska?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.