Analgosedace - zkušenosti

Od: Datum: 09.11.16 13:16 odpovědí: 1 změna: 09.11.16 18:20

Rád bych získal nějaké informace od někoho, kdo absolvoval ošetření u zubaře pod analgosedací. Jako např. jak dlouho to trvá, zda je možné díky tomu provést víc zákroků naráz, zda se ozve nějaká bolest po odeznění účinku a hlavně na kolik tenhle špás přijde. Případně je-li možné ho absolvovat víckrát za sebou a s jakými časovými rozestupy.

A znáte nějakého takového lékaře v Brně?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.11.16 18:20
avatar

Trvá to tak dlouho, než je zákrok proveden. Záleží na závažnosti a rozsahu zákroku. Vlastně se jedná o neúplné uspání od anesteziologa, kdy vnímáte, co se kolem vás děje, ale necítíte bolest. Musíte mít s sebou doprovod, po zákroku ještě nemáte v pořádku vnímání. Po odeznění účinku analgosedace můžete cítit bolest, ale nic hrozného - opět záleží na tom, jak moc se vám vrtali v kosti. Po konzultaci vám mohou doporučit analgetikum.

Více zákroků nejspíše provést lze, ale asi pouze na jedné straně, aby jste později druhou stranu mohl používat. Pokud je třeba provést zakrok ve větším rozsahu, určitě to s vámi proberou. Stejně tak odstup jednotlivých zákroků. Pro tělo je rozhodně lepší, pokud ho nebudete opakovaně zatěžovat cizími látkami. Co se týká ceny, to vám neřeknu, nejspíš se to hodně liší a určitě záleží i na délce zákroku. Teoreticky pod 2000,- se asi nedostanete. Plus minus *nevi* M.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.