Co sníst před ultra pálivým jídlem?

Od: Datum: 05.11.16 16:16 odpovědí: 10 změna: 06.11.16 12:53

Zdravím, potřebuji sníst ultra pálivé jídlo. S tou pálivostí v ústech jsem schopen se vyrovnat, ale co mám udělat pro to, aby mě nebolel žaludek? Mám něco předem sníst, nebo být na lačno? Jedná se o ultra pálivý hamburger s omáčkou z extraktu kapsaicinu.

Jde o sázku.

Díky za rady. :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.11.16 16:24

Hlavně nezapíjet.Já myslela, že tak blbé sázky už dnes mladí nedělají.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.11.16 16:34

Zdá se mi nemožné, že byste byl schopen sníst celý pálivý hamburger, přijde mi to moc *zed* Co vím, tak někdo zajídá kouskem suchého chleba?

Každopádně to má dobré účinky, budete zdravý, pokud to vydržíte :-D http://www.uspesna-lecba.cz/c…vase-zdravi-na-mnoho-zpusobu/

doplněno 05.11.16 18:44:

Takový kolo jak od vozu *ee* Suky, to nedáš *stop*

Datum: 05.11.16 17:08

Předem nic ,maximálně jít do někam s takovými debilními sázkami!

Jinmak berte to tak že to bude pálit 2x-jednou v hu...ústech při požití a podruhé na druhé straně těla při vyprazdňování,v žaludku ale ne!Jinak víte o tom že přisoutěžích v pojídání čili papriček u toho asistují lékařI?Preventivně?Proto byh každého takového de... nechl na pospas jeho osudu když se vsází o ...

Od: bbbb
Datum: 05.11.16 17:31
Kapsaicin je rozpustny v alkoholu a tucich na soutezich se zapiji treba plnotucnym mlekem.Pokud nejsi zvykly na ostre tak to rovnou zabal.
Ohodnoceno: 1x

Od: souky89
Datum: 05.11.16 18:18

No, po pravdě, už jsem to zkoušel a nedal jsem to.

Zhlédnout záznam můžete zde:

A právě kvůli bolesti žaludku jsem to nedal.

Zítra se pokusím o nápravu reputace, tak shromažďuji informace. :D

Datum: 06.11.16 12:53

To Vám není milejší zdraví? Tak velká ješitnost je u Vás? Mějte rád sebe, nekoukejte na ostatní, kdyby se něco stalo, oni budou zdraví a budou žít dál svoje životy.

Vážnost a dobrou pověst /reputace/ si uchováte svým chováním a rozhodnutím v důležitých věcech.

To je frajeřina, domýšlivost. Nenechte se vyprovokovat.

Datum: 05.11.16 18:31
Mleko
Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.11.16 19:38

Idealne se do sazky, kterou nelze vyhrat, ani nepustet :)

Od: vanad1
Datum: 06.11.16 12:42

Pokud takhle vědomě likvidujete svůj žaludek, bylo by správné vás nechat případné ošetření zaplatit do poslední koruny. Lidská hloupost je stále nekonečná.

Od: balzerka
Datum: 06.11.16 12:47

Copak žaludek, ale někdy to je i o zástavě dechu!

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.