Kde jak sehnat novy

Od: Datum: 02.11.16 21:55 odpovědí: 5 změna: 03.11.16 11:56

Dobry vecer,potrebuju do pondeli potravinar.prukaz do nove prace,nenasla sem stary doma vubec...kde sehnat novy jak?uz si nepamatuju jak sem k ne!u prisla.. Kde to mam vyridit?dekuju moc a neco popripade sebou?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mot
Datum: 02.11.16 21:58
u vaseho doktora, penize s sebou
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.16 23:36

Potravinový průkaz je v dnešní době taková formalita, že většina doktorů jej vydává jak noviny v trafice.
Prostě stačí přijít s penězma, doktor se zeptá zda se cítíte OK a máte jej.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 03.11.16 00:26

K tomu mohu taky něco fundovaného napsat. Dnes se to stalo úplnou formalitou (i v tom smyslu, že když do naší malé hospůdky přijde náhodou kontrola z hygienické správy, docela si všechno kontrolují a pak se zeptají - máte zdravotní průkazy pracovníků. Obyčejně jim přinesu štos průkazů a ještě jsem nezažil, že by to nějak zkoumali. Možná sami ví, že je to jen dnes formalita. Já když jsem žádal o svůj první zdravotní průkaz (v.r. 1982), tak jsem měl alespoń vyšetření, že mě strčili takovou tyčku do zadní části těla, a pak se čekalo. Na druhou stranu, když dneska o něco jde (myslím, teda podezření na šíření nějaké infekční nemoci), hygienici to mají docela sofistikovaně zmáklý (což je velice dobře). Ale zdravotní průkazy, fakt dneska stojí na pokraji zájmu (ale samozřejmě je každý pracovník v potravinářství musí mít). Jinak samozřejmě rada - napíše Váš praktický lékař - každý má ale svůj formulář a svoje ceny (dle mých zkušeností cca 200 až 300 kč - hlavně pozor, jestli to vydává na rok , nebo na dobu neurčitou, samozřejmě doba neurčitá je pro vás daleko finančně výhodnější).

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 03.11.16 06:13
avatar

Je to už hodně let, kdy po mně chtěl provozovatel letního dětského tábora zdravotní průkaz. Dělala jsem vedoucí. Zašla jsem si ke svému OL, průkaz vypsal na počkání, zadarmo a na dobu neurčitou. Takže ho dodnes mám v destičkách se svými doklady - OP, ŘP, kartičkou ZP...

Dneska se za něj už platí, je to různé a u každého doktora jiné. Zajděte si k vašemu, bude znát Váš zdrav. stav. Měl by se dělat výtěr z krku a konečníku, měl by mít k dispozici snímek z RTG plic. Záleží na tom, jak je lékař přísný. Zda mu jde skutečně o zdrav. stav, či jen o finanční příspěvek.

Pokud Vám ale bude skutečně dělat výtěry, výsledky dostane tak za týden, až 10 dní, proto Vám ten průkaz na počkání nevystaví. Vzpomněla jste si dlouho. Záleží prostě na lékaři. Domluvte se s nim, uvidíte sama. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kataa
Datum: 03.11.16 11:56

tak jsme ho našla...jen prej at je platný...ale ja tam žádný datum nemám do kdy platí..:/ tak nevim,kdykoli sem ho dala do práce ted před roke m tak to neřešily...tak nevim,co tim myslely.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.