Podpora - schůzky na ÚP a doručenky

Od: Datum: 01.11.16 15:05 odpovědí: 1 změna: 01.11.16 15:16

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak to chodí v praxi. Když někdo pobírá podporu, tak mu ÚP plánuje schůzky na ÚP? Můj odhad je takový, že doporučenky jsou dávány až po podpoře. Jelikož při podpoře člověk nemůže pracovat ani na DPP.

Předem díky za Vaše odpovědi.


avatar
Upozornění od sys ladinpraha 01. 11. 2016 16:50:48
!Pravidlo Z6: je zakázáno pokládat stejnou otázku vícekrát po sobě. Shamane, myslíš, že založením nového dotazu dostaneš odlišné odpovědi?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.16 15:16
avatar

Tak to se mýlíte. První povinností uchazeče o zaměstnání není pobírání podpory, nýbrž aktivní hledání nového zaměstnání, čemuž mj. slouží i schůzky na ÚP + doporučenky.

"Vydávání doporučenek" se neodkládá kvůli pobírání podpory, závisí na tom, kolik volných míst zaměstnavatelé ÚP nahlásili.

Podpora neznamená, že by uchazeč neměl nic dělat, nebo že by dokonce "byl osvobozen od povinností uchazečů". Podpora ve nezaměstnanosti má uchazeče o zaměstnání zabezpečit v době hledání nového zaměstnání.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.