Strach ze vztahu-je důvod?

Od: Datum: 31.10.16 12:59 odpovědí: 8 změna: 01.11.16 19:38
Dobrý den, mám takový problém..Ne, že bych měla nějaký strach ze vztahu, ale spíše mě tíží pomyšlení na to, že mě bude přítel nutit do sexu, i když nebudu připravená, je mi 15 let, ale vím co chci. Hledám věrného, důvěřivého a vtipného kluka, který ví, co chce a bude mě milovat takovou, jaká jsem a když to ještě chtít nebudu, tak počká..Bohužel jsem se setkala jen s těmi, kteří chtějí pouze sex..Já jsem vtipná, hodna, milá, usměvavá a pohledná slečna. Nějak si nefandím..Ale bylo by už fajn najít někoho s kým můžu sdílet pěkné chvíle. Zkusila jsem už i seznamky, ale rozhodně si tam nechci hledat vztah, preferuji osudové setkání. Kde bych podle vás mohla na někoho narazit?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.10.16 13:06

Nutit vás možná může, ale vy se nesmíte nechat.

Správnej chlap tu nepřipravenost pochopí. Pokud to nebude schopen akceptovat, tak nazdar bazar. Takovej si zaslouží kopačky nahned, jelikož jde o projev sobectví.

Nechte tomu volnej průběh, protože pokud budete účelově chodit někam, kde se dá na někoho narazit, tak zaručeně na nikoho nenarazíte...

Ohodnoceno: 2x

Od: balzerka
Datum: 31.10.16 14:38

Kde takového kluka hledat? Nehledat! Ale vyskytovat se tam, kde takoví kluci jsou a zjevně mají nějaké hobby a nenudí se. Jako třeba ve sportovních oddílech, na večerních volejbalech, na plaveckém bazéně, v partě na atletice, kanoistice, turistice, cyklistice, florbalu nebo u koní, či v přírodovědných, výtvarných, rybářských, jazykových, chovatelských či modelářských kroužcích. Něco Ti bude bližší. Zjisti si, ke se něco takového koná, kdy mají třeba závody,zápasy, akce či srazy. Vezmi třeba kámošku a možná objevíš svět, kde je víc správnejch kluků, co jim nejde jen o jedno.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 31.10.16 15:20

Quentos se mýlí, nutit tě samozřejmě nesmí. A pokud to někdo zkusí, hned budeš vědět, že to není kluk pro tebe...

Snad přemlouvat, ale to už bude záležet na tobě.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 01.11.16 19:38

@ivzez, to jsem chtěl původně napsat taky, ale myslel jsem to tak, že zakázat mu to bohužel nikdo nemůže :(

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.10.16 15:34

Zdravím. Možná Vám to hledání ztěžuje právě ten strach. Řešíte tuto věc předem a to není dobré. Můžete si v sobě vypěstovat psychický blok, který Vám bude bránit se s někým sblížit na hodně dlouhou dobu. Já bych Vám poradila, abyste se nedala samozřejmě nikým nutit do ničeho, co sama nechcete a nespěchat do žádného vztahu za každou cenu. Je Vám 15 let, vše máte před sebou. Potkat někoho můžete kdekoliv – v parku, v kině, na zábavě, ve frontě v obchodu, v autobuse... Pokud jste milá, vtipná, usměvavá a pohledná slečna, jistě si Vás někdo, kdo je podle Vašich představ, všimne. Je hodně i ostýchavých chlapců a ti mají třeba zase obavy z toho, že zklamou slečnu právě proto, že si dlouho potřebují dodávat odvahu k fyzickému sblížení. Takže se nebojte seznamování..

Od: kuky®
Datum: 31.10.16 16:38
Takových slečen jako ty je dnes jako šafránu. Kéž by vás bylo více...
Buď svá, trpělivě si každýho kluka oťukávej aby tě nechtěl právě jen do postele ale šlo mu o to jaká jsi jako člověk a věř tomu, že ti rozumní kluci nevymřeli.Taky jich moc není ale existují.
Kdo hledá, najde ale někdy se stane to, že najdeš ani nemusíš hledat.

Od: natalie
Datum: 31.10.16 16:46
Dekuji
Datum: 31.10.16 16:54

Je ti 15, tak máš na sex ještě čas, ovšem bylo by blbé, kdybys tento názor měla třeba i ve dvaceti, tam už by to bylo horší. Teď je vše v pohodě. Zkoušet to na tebe budou, to si buď jistá, jde jen o to, kolik jim dovolíš. Další věc je, zda ten kluk s tebou bude chtít bez sexu dlouhou dobu chodit. Kde hledat nějakého zdrženlivého kluka? Tak třeba v nějakém Křesťanském kroužku například... I když ne všichni Křesťané jsou zdrženliví

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.